Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Major Domo

Okazyjne ceny gier w różnych sklepach

Polecane posty

Na Saturn.pl Bioshock Ultimate Rapture Edition na PS3 za 49,99 zł (Bioshock 1, 2+ wszystkie dodatki)- http://www.saturn.pl/gdansk/gra-cenega-bioshock-ultimate-rapture-edition,id-843179

Na sklepe.pl limitka FF XIII-2 na X360 za 40 zł- http://www.sklepe.pl/final-fantasy-xiii-2-limited-edition-x360-p1573.html i Uncharted 3 za 40 zł- http://www.sklepe.pl/uncharted-3-oszustwo-drakea-pl-ps3-p447.html

W lokalnym Realu widziałem niektóre gry z serii Dobra Gra za 10 zł (np. Rochard i Giana Sisters), a w gazetce Reala aktualnej od 11-go różne gry na PS3 za 29,95 (w gazetce widać The Force Unleashed 2 i F1 2011) i Lego Harry Potter Lata 1-4 PC za 14,99 zł

A na gamingstore.pl (polecam, bardzo szybka wysyłka) starter-packi Skylanders za 69,90 zł- http://www.gamingstore.pl/skylanders.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak oto, hucznie zapowiadany Giermasz od CD-Projektu startuje już dzisiaj!

Założenia są bardzo interesujące patrząc ze strony klienta - zamawiamy u nich w sklepie grę, bądź kilka i mamy darmową dostawę do punktu odbioru w wybranym mieście. Po pobieżnym przejrzeniu oferty, udało mi się znaleźć takie perełki jak:

Alpha Protocol za 5zł(Platynowa Edycja)

Warhammer 40k II: Retribution za taką samą cenę jak powyżej(Premierówka).

Przeglądając filmy(i seriale, bo nie ma na nie rozdzielenia) nic specjalnego póki co, nie rzuciło mi się na oczy. Warto wspomnieć jednak jeszcze o gratisowym pakiecie 10gier w wersji cyfrowej(cdp.pl, a jakże), przy zakupie powyżej 50zł.

A wam udało się coś wykopać ciekawego? smile_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Divinity II mam sam kupione dwa razy(bo nikt mądry nie wpadł na pomysł wydania dodatku standalone, tylko w edycji The Dragon Knight Saga confused_prosty2.gif), a antologia naprawdę zacna i warta wydania 30zł. Sam liczyłem na gry PS3, a tam tylko zapchajdziury - no cóż, zobaczmy jak się akcja rozwinie dalej, bo nie wierzę by niemal połowę oferty, miały stanowić Symulatory Glebogryzarki.

Aby nie uznawać tego za nic nie wnoszący post znalazłem jeszcze coś takiego:

Red Faction Armageddon + Guerrilla w cenie magicznego piątaka(jak za edycję Złota Kolekcja, to według mnie cholernie warto).

Tropico 4 Złota Edycja - 15zł

Patrician IV z dodatkiem Narodziny Dynasii nabędziecie równowartością piętnastu złotych na PayU(mało znana i przez to niedoceniona strategia ekonomiczna. Według mnie opłacalny zakup za wersję pudełkową.)

BONUS

Może i to forum poświęcone grom komputerowym, ale znalazłem też coś dla wielbicieli Jacusia Wróbla:

Zbiorcze wydanie Piratów z Karaibów 1-3 - 30zł

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie promocja ciekawsza niż wyprzedaże steama - głownie ze względu na pudełka. Od siebie dodam, że na uwagę zasługuje Wiedźmin Edycja Rozszerzona za 20zł oraz Viva Pinata za 5zł - bardzo fajna gra dla najmłodszych, moja 5 letnia siostra wręcz ją uwielbia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOL, tak tanich gier nigdy nie widziałem. Musieli ładnie magazynować te gry, skoro jest tutaj nawet kompania braci, której nigdzie znaleźć nie mogłem.

Jedno pytanko - gry z zestawu za zamówienie powyżej 50 zł są w formie elektronicznej? Jeśli nie, to zmieniłbym zawartość koszyka (bo ok. 50% tych gier biorę dla pudełka).

EDIT:

@DOWN - dzięki, nie byłem tylko pewien tych gier z zestawu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W komentarzu pod newsem na głównej masz wszystkie 3 zestawy gier promocyjnych. Te 10 gier(dla zamówień powyżej 50zł) to są wersje na cdp.pl, więc z dystrybucji cyfrowej. Jeśli chodzi o giermasz - wszystkie produkcje które masz w koszyku, są wydaniami pudełkowymi.

Mam nadzieję, że pomogłem. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te gry z bonusów są cyfrowe? Wątpię, nie wszystkie są bowiem w ofercie cdp.pl, a mocno wątpię, że otrzymamy kartkę z kluczykami do Cdp, Steama, gog-a i może czegoś jeszcze...

Poza tym- kiedyś Biedronka oferowała gry za dychę, a od 25 lipca zaoferuje gry za 20 zł i ... za 80 zł! Lista gier:

Po dwie dychy

Lego Batman

Lego Harry Potter Lata 1-4

TDU 2

Fallout New Vegas

Scooby Doo Pierwsze Strachy

Scooby Doo Nawiedzone Bagno

po osiem... dych

Metro LL

Tomb Raider (2013, oczywiście)

Skyrim (drożyzna)

Lego Batman 2

Lego Władca Pierścieni

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słaby ten rzut Biedronki mi się wydaje. Skyrim'a można kupić na 3kropki.pl za 69.99 zł, Tomb Raidera za 64,99 , Batman trzyma cenę pudełkową ok . 80zł , więc jedynie Metro: LL ma fajną cenę. Z gier po dwie dychy Fallout mnie interesuje , bo ma zwykły DVD Box , a nie te pomarańczowe opakowanie które nieciekawie wygląda na półce. Jeszcze zawsze kilka złotych taniej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jeśli na giermaszu dany tytuł ma status dostępny (na zielono) i niedostępny (na czerwono) to jest dostępny czy nie?co.gif

@UP

Przypuszczam, że skoro ma niedostępny (czerwony), to jest niedostępny, a dostępny (zielony), to jest dostępny. trollface.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna próba ze strony biedronki. Niestety cena za wysoka o co najmniej dwie dychy (no dobra za 60 zl to byłby już świetny deal) więc wątpię że się dużo kopi sprZeda. Więc stawiam że to pierwsza i ostatnia próba :D. Choć ciekawa jest częstotliwość rzutów ostatni był przecież jakiś na tygodnie temu. Mi to pasuje kiedyś coś fajnego się na pewno znowu trafi :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otórz jest to wersja goła. Gdyby Biedronka rzuciła Legendary Edition lub chociaż z Dawnguard i Dragonborn, byłby to świetny deal. To sama podstawka. Co do tematu - biorę Fallout: New Vegas. Nie kupiłem na Steam, bo nie miałem jak. Czas nadrobić zaległości

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SerwusX Tylko zwróć uwagę że 80 zł to sporo kasy jak za "jakieś gupie gry" (jak myśli taki typowy "target biedronkowy") do tego nie ma żadnych "okazji" na którą rodzice/dziadkowie mogą grę dziecko kupić. No i jak ktoś niezbyt zorientowany zobaczy grę za 20 lub 80 zł to która kupi :D?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś już wspominał, ale w EMPiKach trwa wakacyjna wyprzedaż - 50% upustu na wszystkie gry (zapewne jest parę wyjątków ale nie zauważyłem...). Za w sumie nieco ponad 100 PLN zakupiłem tam wczoraj Dead Rising 2 - Złota Edycja Premium Games oraz w wydaniach premierowych Star Trek i Risen 2 Mroczne Wody (box wraz z poradnikiem i ścieżką dźwiękową) icon_mrgreen.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...