Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Major Domo

Okazyjne ceny gier w różnych sklepach

Polecane posty

@gr86

Dzięki za cynk! Akurat podobnie jak pewnie większość graczy zastanawiałem się czy będzie kolejny rzut.

Co prawda nie jest to wielki szał ale zawsze coś, z tej listy interesuje mnie tylko Men of War Vietnam i Dark Void, ale chyba kupię tylko Vietnam bo Dark Void podobno średnie, a zbliża się okres wyprzedażowy i warto zostawić kasę na lepsze okazje.

Swoją drogą to w zasadzie dzięki takim akcjom skompletuję sobie serię Men of War, mam już pierwszą część i Red Tide w wersjach "Biedronka Edition" tongue_prosty.gif , w następnym rzucie pewnie Assault Squad lub Wyklęci Bohaterowie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo Dark Void podobno średnie

Oj mocno bym się sprzeciwił temu, sam kupiłem już kiedyś i przeszedłem całe, gra super choć swoje wady ma rzecz jasna. Jak dla mnie początek jest lepszy niż środek i końcówka ale gierka ma klimacik a i strzela się bardzo fajnie :)

Ja bym za dychę radził brać ale fakt, że może być w przyszłości w CDA też razi więc... to twoja decyzja, ja tam bardzo polecam za taką cenę.

Tym razem biedra się nie popisała, wszystkie gry albo mam albo mnie nie interesują, poczekam na lepszy rzut i oby taki nastąpił :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy kod z Kompanii Graczy na 40% zniżki działa na pre-ordery z serii Premium Games? Drugie pytanko: jak się go liczy; 40% od każdej gry, czy od całej kwoty. Pytam, ponieważ zamierzam zamówić F:NV, Dishonored, Dishonored DLC Double Pack i Mortal Kombat. Z czego MK nie jest w wersji PG i nie wiem czy można dwie różne serie (tzn. PKK, PG itd.itp.) w jednym zamówieniu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ kisiel - po kolei;

- Kod działa na wszystkie gry wydane przez Cenegę;

- liczy się od całej kwoty

- można różne serie, nie ma z tym problemu - przynajmniej ja nie miałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planowałem zamówić Pre-Ordera na Drugą Kompanie Braci, stąd też moje pytanie - udało się komuś znaleźć jakąś sensowną ofertę/cenę? Czy może, jak zwykle w takim wypadku bywa - zostaje muve.pl + kod zniżkowy?

PS

Ma, lub zna ktoś jakiś kod zniżkowy na muve.pl? Bo wiem, że czasem w różnych miejscach są udostępniane. Jeśli tak to czy on się łączy ze zniżką z Kompani Graczy(-40%)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy kod z Kompanii Graczy na 40% zniżki działa na pre-ordery z serii Premium Games? Drugie pytanko: jak się go liczy; 40% od każdej gry, czy od całej kwoty. Pytam, ponieważ zamierzam zamówić F:NV, Dishonored, Dishonored DLC Double Pack i Mortal Kombat. Z czego MK nie jest w wersji PG i nie wiem czy można dwie różne serie (tzn. PKK, PG itd.itp.) w jednym zamówieniu.

Z tego co wiem, to działa tylko na gry z katalogu cenegi, a jeśli gra jest obecnie w jakiejś przecenie, to kodu nie chwyci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie też Orców nie widziałem. U mnie genaralnie to takie biedne te biedronki. Raz się zdarzyło, że w ogóle nie było tych gier. Dlatego cieszę się iż chociaż tym razem dorwałem. Bo tych gier to tylko po 3 sztuki są.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, to to w jakim pudełku są gry zależy od danej Biedronki. Ostatnio podobnie było z Alan Wake i Fallout 3, w jednej Biedronce były to typowe "biedronkowe" pudełka, a w drugiej były to pełnoprawne premierówki, więc jeśli macie kilka Biedronek w okolicy to radzę pospacerować :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...