Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Major Domo

Okazyjne ceny gier w różnych sklepach

Polecane posty

Nie likwidują. Przychody z gier to dla Carrefoura zaledwie jedna tysięczna (może mniejsza część?) zarobków i to w przeliczeniu na DZIEŃ. Dlatego mogą sobie pozwolić na takie promocje. To ich prawie wogóle nic nie kosztuje, a ludzie są zadowoleni. Niejeden klient zostawia u nich więcej niż taki gracz. Minus jest taki, że każda gra w dniu premiery jest droższa, niż w Empiku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kallak

Pochwal się za ile kupiłeś tego Skyrima ?

W moim kerfurza jakoś ciężko znaleźć coś dobrego i taniego. Ostatnio kupiłem W40k:DoW2 Chaos rising za 5zł, i Mortal Kombat Komplete na PS3 za 49 zł.

Z innych gier to widziałem Street Fighter x Tekken za 20 zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie blad, na innym forum tez bylo 3 gosci z roznych stron Polski, co mowilo, ze kupili Skyrimy po 4.99, nawet skan paragonu wstawiali. Mozliwe, ze jest to pomylka od gorna i np. pomylili z inna czescia serii TES.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma możliwość kupna Skyrima, to od razu poproszę. Wystarczy sam klucz Steam, oddam z nawiązką.

@temat - w takich chwilach mam ochotę zburzyć jedną Biedronkę, Kauflanda i własnoręcznie wybudować tam Carrefoura

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Skoday

dużo to na tym paragonie nie pisze bo nazwa jest taka : A_GRA PC THE ELDER więc nie wiadomo jaka to część z tego paragonu może to być nawet Oblivion ale skoro mówicie, że to skyrim za 4.99 to...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam sklep gamedot.pl nie dawno na niego trafiłem i okazuje się całkiem spoko, do tego ma ciekawe ceny, nie będę tutaj wymieniał, ale już zamówiłem sobie używane gierki, ugadałem nawet zniżkę z obsługą sklepu. Idzie się dogadać :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie znałem sklepu Ram.net.pl, ale teraz ma on świetną promocję: przy zamówieniach powyżej 50 zł masz na nie 20 zł zniżki (pod warunkiem, że wpiszesz kod RM1). Dodatkowo darmowy odbiór osobisty w gdańsku, Poznaniu, Wrocławiu i Warszawie.Niektóre ceny są naprawdę dobre- oto przykłady:

Dead Island Riptide PC- 47 zł

Anno 2070 EK- 34 zł

Dark Souls Prepare to Die Edition PC- 32 zł

Of Orcs & Men+ Gra o Tron + Trine 2 (przykładowy zestaw)- 39 zł!

The Book of Unwritten Tales: CC+ Chronicles of Mystery Drzewo Życia (przykładowy zestaw) - 33 zł!

Konsolowy Skyrim- 66 zł

Gran Turismo (PSP)+ Football Manager 2012 (PSP) (przykładowy zestaw)- 30 zł

RE: Operation Raccoon City+ Spec Ops: The Line (PZ)- 40 zł

Pakiety Gamebook 3 w 1- 54 zł

God of War 3- 46 zł

Sniper: GW 2 LE Pc- 40 zł!

R.U.S.E+ SC: Conviction+ PoP: Zapomniane Piaski+ Brothers in Arms Trylogia (przykład)- 30 zł (!!!!)

Lego Harry Potter Lata 5-7 (PS3/x360)- 50 zł

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...