Skocz do zawartości
Gość Jedi_padawan

Rozmowy ogólne

Polecane posty

Mam pytanie odnośnie Traviana, pytanie kierowane jest do nie-noobów w tej gierce. Otóż co to jest ref-link, i skąd mogę go wziąć oraz na co mi się przyda. Z góry dziękuję.

PS: Nie gram na speedzie.

Znajdź taki button:

plus.gif

Kilknij go i wybierz opcję: "Zdobądź złote monety" (pierwsza z prawej). Tam wszystko jest opisane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem kiedyś w takie coś, a zwało się ono Legend of the Green Dragon... Gierka wciągająca, łatwo dorównać najlepszym (tak jak w daimonie są resy, ale się nie kumulowały tylko jeśli nie wykorzystałeś energii - przepada) a i humoru pełno - nigdy nie zapomnę jak zaatakował mnie potwór o nazwie "Despotyczna matka" atakują mnie za pomocą "Pouczających haseł" Laughing

Nietety linka nigdzie nie mam a znaleźć stronki nie moge...

ta strona nazywa sie jakoś tak lotgd.org czy cos takiego

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E? Chodzi ic o to że możesz tylko legionistę? Nie znam się dobrze na Rzymianach(czy Rzymianinach?) ale popatrz na wymagania w pomoc/jednostki, a następnie kliknij na jakąś i sprawdż wymagania. Spełnij je a będziesz mógł... Przykład dla pretoriana:

Academy level 1, Armoury level 1

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem kiedyś w takie coś, a zwało się ono Legend of the Green Dragon... Gierka wciągająca, łatwo dorównać najlepszym (tak jak w daimonie są resy, ale się nie kumulowały tylko jeśli nie wykorzystałeś energii - przepada) a i humoru pełno - nigdy nie zapomnę jak zaatakował mnie potwór o nazwie "Despotyczna matka" atakują mnie za pomocą "Pouczających haseł" Laughing

Nietety linka nigdzie nie mam a znaleźć stronki nie moge...

ta strona nazywa sie jakoś tak lotgd.org czy cos takiego

http://lotGD.pl/ :wink:

Też w to gram i gorąco polecam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj o godzinie 6:00 ruszył 5. serwer Traviana. To dobra okazja dla wszystkich, których ciekawi owa gra i chcą zacząć, mając jakiekolwiek szanse. Wszystkich zachęcam do wspólnego rozwijania własnych osad, może i kiedyś się spotkamy na wojennej ścieżce...

Mój nick: Lobrune. Rejestrując się przez poniższy REF-link pomożecie mi w grze, jeśli osiągniecie 75 populacji, w geście dobrej woli rzecz jasna. Jeśli ktoś nie będzie miał ochoty wspomóż biednego Enta, nie szkodzi. ;]

http://www.travian3.pl/?uc=pl5_5238

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

travian, plemiona, ogame.... wszystko to samo - nuda! płytkie i tak naprawdę nie wymaga myślenia.

tylko nieustanne klikanie na upgrady....

najlepszą grą ekonomiczno-strategiczną jaką spotkałem są Farmersi - http://farmersi.pl. Co prawda turówka (przeliczenia co 24 lub 12h), ale wymaga analizy i myślenia. dużo rozgrywek po 5-10 dni każda.

naprawdę polecam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<=UWAGA=>

header.gif

Czas startu gry 2 czerwiec 2007 r. g. 8:00...

Nowa gra o nazwie Space Elite cos w stylu ogame i space pioners ale od poczatku byla robiona przez polakow :) w dniu podanym wyzej powstanie oficjalny serwer na http://www.space-elite.net/ , ale jesli chcecie zobaczyc czy gra wam sie spodoba zapraszam na serwet testeowy http://test.space-elite.net/.

"od dzis nie zagrasz w inna gre jak tylko w SE"

Pozdrawiam Kejn

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś od 15.00 mozna zacząć się rejestrować na serwerze szóstym w travianie. Startuje do jutra. Kto zainteresowany, proszę o rejestrowanie się tutaj http://travian.interia.pl/?uc=pl5_5924

Dzięki temu gdy dojdziecie do 75 populacji, mi przybędą złote monety, wam nic nie ubędzie.

Start serwera to dobry czas na rozpoczęcie gry, gdyż są takie same szanse.

Do czasu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam wszystkich do gry w znakomitą grę o nazwie Travian!Gra polega na rozbudowianiu osady potem zdobywaniu następnych.Robieniu wojska,atakowaniu innych graczy.Gra się w przeglądarce internetowej z tysiącami innych graczy.Gra naprawdę wciąga!Można się zarejstrować przez link http://www.travian3.pl/?uc=pl3_38941 .Gra jest podobna do gier typu ogame,wyspiarze ale ma duży innych rzeczy, nowych rzeczy.Zapraszam wszystkich do gry!Gram na server 3 Galami pod nickiem: duzi.Jak by ktoś miał jakieś pytania mogę pomóc.Pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja wciąż namawiam do grania w Fight knight. Chętnie pomoge w to się wdrożyć. Dam miejsce w gildii o ile będziecie grać złymi postaciami lub neutralnymi. Hmm i co jeszcze no link do gry to mój podpis. A moja postać to Tombstone( Ale jsetem orginalny :lol: ) Mam ją na 7 poziomi i cóż mam gildiię o nazwie Martwe Zło (Chyba znacie film pod tytułem EVIL DEAD :D Bo od tego pochodzi nazwa) No pamiętajcie chcecie grać to klikajcie na mój podpis i Wpiszcie Imię mojej postaci w róbryce przyjaciel a ja wam pomogę z wielką chęcią. :D a (znów zapomniałem) Gram na serwerze 2-gim. (Straszna gapa ze mnie ostatnio. za mało snu.....HRRRR)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Travian, Plemiona, OGame... Żeby nie było, że wszystko jest pięknie i ładnie, to zrobię małą antyreklamę dla tego typu browserówek. :)

Cóż, sprawa wygląda tak, iż sam grałem w Traviana dość trochę - prawie pół roku. Największa liczba kont, jaką dysponowałem łącznie na wszystkich serwerach (aktywnych!) - 6. Przy odrobinie szczęścia i jego braku zarazem ta liczba zredukowała się o całą połowę, aczkolwiek wyszło to na plus, gdyż mogłem skupić się na tylko tych trzech. Pomimo tego wstawanie w środku nocy, siedzenie "jeszcze-kilka-minut-aż-się-wybuduje", nerwowe obliczanie co do sekundy wysłania kontry się nie kończyły. Wręcz przeciwnie - było tego więcej i więcej. Sitterami także dysponowałem, ale i tak większość czasu przesiadywałem na koncie ja. Nie poświęcałem Travianowi po 15 minut co kilka godzin. Raczej kilka godzin co 15 minut... Tylko "dzięki" niemu zaliczyłem każdą porę dnia przed kompem, robiłem przy kompie zadanie, jadłem, uczyłem się, czytałem i... przestałem grać w komercyjne tytuły. ;] Taka jest prawda, wkrótce te gry tak was wciągną, że będzie to wasze jedyne hobby, wręcz maniakalny nałóg, z którego ciężko będzie wam wyjść, choć owych pozorów toto nie stwarza.

Jeśli ktoś ma dużo czasu i samozaparcia, i ambicji, i wytrwałości, i żywej gotówki (bez dokupowania bonusów daleko zajść po prostu się nie da) to proszę bardzo. Do zobaczenia za rok, pół roku w kawiarni w REALNYM życiu. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś ma dużo czasu i samozaparcia, i ambicji, i wytrwałości, i żywej gotówki (bez dokupowania bonusów daleko zajść po prostu się nie da) to proszę bardzo.

Właśnie powinien ruszyć nowy serwer dla gry New-Game.net - gra na silniku ogame z paroma różnicami. Po pierwsze wszystko się wydobywa i buduje pare(naście) razy szybciej i po drugie gra jest wolna od płatnych bonusów. Zobaczymy co z tego projektu wyjdzie w przyszłości =) (na razie to beta).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm Szczerze to niemiewam takich problemów abym Fight knight wchłonoł mnie poświęcam mu tyle ile chce (czasu oczywiscie) nie musze płacić za nic przyjemnie mi się gra i no cóż, spróbujcie jest ciekawie i niema tak że dużo silniejsi tłuką tych pierwszo Levelovców a jest to bardzo wyrównana gra i bardzo dopracowana. Polecam

P.S. (przepraszam za błedy w ten weekend uległem wypadkowi i mam sprawną tylko lewą ręke)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...