Skocz do zawartości
Gość kabura

Tony Hawks Pro Skater (seria)

Polecane posty

THPS2 miodna aż łupie w palcach. Grałem w części 3 i 4 ale nie dały rady przykuć mnie na dłużej. Dwójka natomiast, klasą samą dla siebie jest a kto myśli innaczej, tego gotowym na ubitą ziemię zaprosić w celu wymiany poglądów :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest pewien patch do 4 który naprawia te problemy z save'ami. Trzeba niestety grać od nowa ale już wszystko powinno być sprawnie. Jak wpiszesz THPS 4 Patch w wyszukiwarce to powinnieneś znaleźć.

Edytowano przez Sciass
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem tylko w trójkę i to na PSX. Grafa mi nie leżała ale to nie jest najważniejsze. Zabawa była świetna i bardzo miodna. Może jeszcze sobie zagram w jakaś część na pc ale pada biore ze sobą. Jakoś nie wyobrażam sobie grania na klawiaturze, choć zapewne się da.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam THPS 2, 3, 4 i American Wasteland. Osobiście podobała mi się najbardziej 4, poprzez rozbudowanie. Dalsze części to już kombinowanie na siłę (grałem jeszcze w Undergrounda 2). Ogólnie jestem fanem serii. Gram tylko na kompie i klawiaturze. Tak samo w DMC 4 ;D. Można się tak nauczyć że nie będzie żadnego problemu. Gorzej z graniem w strzelanki padem na konsoli...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem we wszystkie części serii, ale mogę coś napisać o tych, w które grałem.

THPS 2 - grałem chwilę za namową brata, który bardzo tę część chwalił. Mi się nie spodobała. Nieładna grafika (co prawda grałem w 2 po tym jak ukończyłem 4, więc trochę się cofnąłem do przeszłości), niezbyt fajne mapy... Ogólnie mi ta część nie przypadła do gustu.

THPS 3 - Pierwsza część, w która grałem. Najpierw dłuuugo męczyłem demo, a gdy dorwałem pełną wersję grałem w nią chyba z pół roku :smile: . Grafika - ujdzie. Podobały mi się mapy. Gra ma dużą grywalność. Fajna muzyka. Naprawdę dobra gra.

THPS 4 - Moja ulubiona część. Niezła grafika, duża grywalność, fajne poziomy, zadania i muzyka. Grałem w nią najdłużej... chyba z rok miałem ją na dysku i często włączałem.

THUG - ostatnia część w jaką grałem. Średnio mi się spodobała. Jak dla mnie była trochę przekombinowana. Ale i tak grało mi się bardzo przyjemnie. Spodobała mi się możliwość wzięcia deski w ręce i pobiegania trochę na własnych nogach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy ukazała się część 1 byłem wniebowzięty. Wreszcie można było poskakać i poszpanować tak jak mój idol! Potem ukazała się 2 i wgniotła mnie w ziemie, była jeszcze lepsza, miała świetne ukryte postacie, poziomy, żarty i system tricków. 3 mnie nie zachwyciła, aczkolwiek dalej grało się w nią z przyjemnością. THPS4 mnie rozczarował, nie wniósł nic nowego, był nudny i tyle. Potem pojawiła się serie Underground i to było to. Wybór między dwoma teamami, własnych skate z prawdziwego zdarzenia, kupa śmiechu. Dalsze części uznałem już tylko za chęć zbicia kasy (BMX w THPS? ocb?!). No a potem nastał "Skate".... ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem w THAW, THPS2 i THPS3. Najbardziej spodobał mi się THAW : konstrukcja GTA-owata, ogromna liczba tricków, lecz trochę przestarzała grafika.8+\10 THPS2 podobał mi się trochę mniej(głównie przez mniejszą niż w THAWie liczbę tricków), ale nadal super. 8\10. Najmniej podobał mi się THPS3. Sam nie wiem dlaczego zresztą. Coś mi w nim nie pasowało. Ale nadal jest to Tony, a więc: 7+\10. :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idealnie było by gdyby zrobić Tonyego w którym, była by dynamika i triki z 3, muzyka z 2, zadania i świat z nowszych serii.

No i grafę by trzeba w końcu poprawić.

Osobiście zwiększyłbym nieco realizm, chyba, że ktoś twierdzi, że grind po liniach wysokiego napięcia jest czymś realnym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

THPS4 to gra, przy której spędziłem chyba najwięcej godzin. Zawsze się jarałem, jak leciały jakieś punk-rockowe, czy metalowe (jedna) piosenki.

THPS2 nie wymasterowałem, ale fajnie się w to bawiło, np. skate park, grę miałem z covera CDA (numeru specjalnego)

THPS3 grałem tylko w demo i było to demo, w które grałem najdłużej.

A w AW nie pojąłem wielu rzeczy, dosyć głupio mi się grało. Muszę do tej gry zaliczyć jeszcze jedno podejście, bo pierwsze było nie udane

Słowem, jedna z moich ulubionych serii zręcznościówek.

Co sądzicie na temat Ride, ludzie z polygamii niezbyt dobrze na temat tej gry się wyrazili .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi jakoś to się nie uśmiecha, ja na miejscu twórców bym pozostał przy padzie i klawiaturze. I jeszcze nie wyjdzie na PC... .

dokaldnie zgadzam sie osobiscie wolal bym grac na padzie podłączonym do kompa w ty lipa nidyrydy ciekawe co jeszcze wymyśla a jak na razie thps 3 rulez ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie THPS to wiele godzin świetnej zabawy :) Robienie tych wszystkich tricków, kombinacji i innych... Gra na necie.. Wszystko było świetne. No potem zaczęło się kiepścić, ale cóż..

Moim zdaniem bezkonkurencyjny pozostaje THPS 3, 4 była trochę gorsza, a 2 nie oceniam, bo grałem w nią po skosztowaniu owocu THPS 3 :) Więc cóż.. Tricki potem w dwójeczce wydawały się jakieś takie niedopieszczone.

Swoją drogą THPS 4 to gra po której zacząłem się interesować twórczością Tymona :D (co jak co, ale w polskiej wersji pojawiły się bodajże 2 kawałki w soundtracku).

Fajnie gdyby wyszło coś, co dorównywałoby 3 lub 4. Z drugiej strony American Wasteland nie był taki zły, ale trochę bajkowo-przekoloryzowany chyba. Undergrand 2 jeszcze świetny :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Pro Skater można grać przez całe wieki. Najlepsze "toniacze" to moim zdaniem American Westland i PS4...

Najlepsza w grze jest różnorożność tricków i możliwość łączenia ich ;-P , fajne i czasem nie głupie quesciki i postacie poboczne jak np. Tony Alva, Bob Burnquist, Bam Margera...

Pozrdo dla wszystkich fanów Tony'ego...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje ulubione Tony Hawk"i to 2, 3 i 4. Czwóreczka twórczo rozwija dziedzictwo poprzedniczek, niestety traci nieco na klimacie. Potem jest już z górki. W Undergrounda 1 nie grałem (nie ma wersji PC, no to sorry) a 2 już była za bardzo karykaturalna. American Wasteland jest za to tylko marnym cieniem gier od 2 do 4.

Edytowano przez Sciass
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, bo raczej swojej ulubionej części nie mam... Raczej będzie to trójka lub czwórka (chociaż chyba pierwsze elementy do rozwalania pojawiały się w tej drugie to wtedy... no co? Lubię rozwałkę ^^) - chociaż faktem jest, że przy obu częściach miejsca długo nie zagrzałem. Fajne triki się robiło, lokacje ciekawie zrobione (lotnisko, zoo), ale do bardziej hardkorowych rzeczy i wybijania highscorów to ja się nie nadaję :=] A jak ludzie dawali czadu po sieci... ja cię :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...