Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość naprava

Americas Army

Polecane posty

borkosss mi tam wszystko działa :twisted: Ale wierzę na słowo, proszę tutaj masz link do patcha, który podnosi AA:SF z wersji 2.2.0 do 2.2.1. Dalej obie poradzisz.

Ale myślę, że wpisanie w google.pl "Americas Army 2.2.1" nie byłoby zbyt trudne. :wink: A gdybyś tak zrobił na pewno znalazłbyś to czego szukasz. I to jest dobra rada na przyszłość. Tak oszczędzisz sporo czasu. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie otoz jak moge zdobyc np. AK-47 (tylko nie mowcie ze moge podniesc po wrogu) skoro jak zmianiam team na np. Assault na Bridge to mam ameryke a jak biore defend to tez mam US Army.O co w tym chodzi ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie otoz jak moge zdobyc np. AK-47 (tylko nie mowcie ze moge podniesc po wrogu) skoro jak zmianiam team na np. Assault na Bridge to mam ameryke a jak biore defend to tez mam US Army.O co w tym chodzi ?

to proste amerykanska armia która miała wpływ na robienie gry nie pozwoliłaby żeby gracz wcielił się w terroryste i zabijał ich żołnierzy. Tak więc jak będziesz w drużynie atakującej to bedziesz żołnierzem USA a graczy z drużyny broniącej będizesz widział jako terrorystów i oni tak samo będą widzieli Ciebie :wink: a co do karabinu to (miałem nie mówic jak prosiłeś ale powiem żę musisz podnieść :wink: )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jeszcze większy problem :(

Zarejstrowałem się na ich stronie ale nie dostałem e-maila z hasłem i nie moge się zalogować. minęło już 20 dni!! na stronie w FAQ piszą że opuźnienie może trwać do 24 h.

Pomyślałem, że może wiadomość z danymi zagineła gdzieś w sieci i chciałem się zarejstrować jeszcze raz ale pisze że ten login jest już zajęty czyli wiadomość o rejstracji i wszystkie dane doszły!!!

sprawdziłem czy podałem im moj dobry e-mail i wszystko się zgadza. Napisałem chyba ze trzy wiadomości do ich servisu ale też bez odpowiedzi!!! W końcu szukam odpowiedzi tu.'

Pomocy gracze rodacy!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gimpy--> Mialem ten sam problem co Ty. Musisz wiedziec ze autoryzacja na americasarmy.com mocno szwankuje, i czesto zdarzaja sie ludziom takie problemy jak Twoj. Sprobuj sie jeszcze raz zarejestrowac ze swojego maila, jesli to nie pomoze zaloz nowa skrzynke.

P.S. BARDZO WAZNE! Powiedz mi w czym zalozyles maila (o2, onet, wp itp.). Wiedz ze z niektorych adresow autoryzacja jest utrudniona czasami (ponoc w tym z wp, choc na mojego maila za drugim razem wszystko poszlo, a mam zalozonego wlasnie na wp.)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gimpy :arrow: zdaje sie ze tu chodzi o to, ze konta e-mailowe maja juz teraz przewaznie uaktywniony filtr antyspamowy i taka wiadomosc generowana automatycznie ze strony AA jest traktowana jako spam i wywalana do kosza/folderu ze spamem (jesli masz taka opcje wlaczona).

U mnie tak kiedys bylo - nie wiem czy akurat przy AA ale zdaje sie, zw wlasnie tak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam AA 2.3.0 i mam mały problem :

jestem w drugim treningu specjal force i jestem przy drugim checkpoincie dokładnie to jestem przed tym mostem i nie wiem w którą strone mam iść (araczej sie czołgać) .

mam też jeszcze jedno pytanko gram w te gre już ok. 2 tydnie i ciągle mam 10 honoru :oops: jak się go zdobywa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dragonov :arrow: Jesli dobrze pamietam to trzeba sie udac droga pod mostem w prawo (najlepiej czolgajac sie) - dalej juz jednak nie pamietam ale chyba sam juz sobie poradzisz dalej...

Co do honoru to zdobbywasz te punkty poprzez zabnijanie wrogow i ogolnie dobrze wykonane zadanie danej misji - byc moze po prostu slabo ci idzie?

Wyzszy level honoru coraz trudniej jest uzyskac bo coraz wiecej malych punktow (cos jak pkt. doswiadczenia w diablo ;) )trzeba uzyskac na wyzszy poziom honoru.

Swoje statystki mozesz sprawdzic po zalogowaniu sie na stronie AA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie!!! Apropo problemów z rejstracją. To nie wina filtra anty spamowego bo spam jest przez ten filter umieszczany oddzielnym folderze a ja nawet w nim nic nie miałem. Po prostu na wp taki e-mail nie dojdzie i już! Za to na onet przyszedł zanim zdążyłem zamknąć strone AA :D Ten problem rozwiązany!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość +Trigger+
mam AA 2.3.0 i mam mały problem :

jestem w drugim treningu specjal force i jestem przy drugim checkpoincie dokładnie to jestem przed tym mostem i nie wiem w którą strone mam iść (araczej sie czołgać) .

mam też jeszcze jedno pytanko gram w te gre już ok. 2 tydnie i ciągle mam 10 honoru :oops: jak się go zdobywa.

Hmm nawet nie wiedziałem że w wersji 2.3 AA można zacząć szkolenie na SF bez koniecznego honoru 20...no cuż patche zmieniają grę...

Natomiast co do twojego problemu to w tym treningu za dużego wyjscia nie masz, terenu za dużo tam nie ma. Prościzna pokombinujesz znajdziesz ale ta droga pod mostem jest dobra tylko potem z wyjściem jest problem.

PS Karabin co masz na focie to GROZA z ruskim granatnikiem gp90 a nie SVD (Dragunov - standardowa ruska snajperka półautomatyczna na ammo 7.62 mosin) :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet po zarejestrowaniu mam coś takiego że żeby grać on-line musze najpier przejść wszystkie treningi a tych testów z kartką i długopisem ni cholery nie mogę przejś wiec jak ktoś to zapisał sobie na kartce to niech wyśle mi na rudy@abad.pl. Zgóry dzięki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość +Trigger+
Nawet po zarejestrowaniu mam coś takiego że żeby grać on-line musze najpier przejść wszystkie treningi a tych testów z kartką i długopisem ni cholery nie mogę przejś wiec jak ktoś to zapisał sobie na kartce to niech wyśle mi na rudy@abad.pl. Zgóry dzięki.

Odpowiedz na testy Special Forces mogę tobie napisać, natomiast na medica to trochę kombinowałem bo nawet po polsku nie znam sie na pierwszej pomocy a to co kolo mówił zaraz zapomniałem hehe. No ale jakoś potem uważniej słuchałem i na te 85% mi sie udało. Tak więc to trochę nudne to i nie bardzo mi sie by chciało odpowiadać na to jeszcze raz. Ale na SF jak chcesz i potwierdzisz, to mogę odpowiedzi przesłać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziska pomużcie. Jak uzyskać dostęp do drugiej misji treningowej

(Obstacle Course). Pierwszą misję, strzelanie z M16 przeszedłem z wynikiem 39 trafień :D . Gdy wchodze do menu, misja Obstacle course jest NOT AVAIBLE :twisted: .Co mam zrobić? mój nr gg- 9026470

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam też jeszcze jedno pytanko gram w te gre już ok. 2 tydnie i ciągle mam 10 honoru :oops: jak się go zdobywa.

Ja miałem ten sam problem ale jak zacząłęm grać na serwerach oznaczonych ikoną z literą O honor znacznie mi podskoczył. Teraz mam 19 punktów bo gram od niedawna ale dosyć szybko mi idzie. :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AGGGHHHH!!! Jak przejść misje medyczną w America's Army. Gościu coś sepleni przez jakieś 5 minut a nic z tego nie rozumiem. z tego testu medycznego dostałem 50%.(To dobrze?!) ale oblałem :( .Czekam na odpowiedź. Następny kontakt z forum cd action:

środa 17.08.2005 godz. 17.30

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest po prostu test pierwszej pomocy. Wszystko co musisz zrobić to uważnie wysłuchać tego co ma do powiedzenia wykładowca a potem wypełnić test. Oczywiście trzeba dosyć dobrze znać angielski żeby uzyskać dobry wynik. O ile dobrze pamiętam to uzyskałem z tego testu jakieś 85%. :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem ten sam problem ale jak zacząłęm grać na serwerach oznaczonych ikoną z literą O honor znacznie mi podskoczył. Teraz mam 19 punktów bo gram od niedawna ale dosyć szybko mi idzie.

Jak mam zdobyc wiecej honoru!!! Wchodze na serwey z literką "O" , a po

AUTOHORIZATION (czy jakoś takoś :o ) Pojawia mi sie

"9 honoru jest za mało aby grać na tym serwerze 15.99" Niestety zeskoczyłem z 10honoru :arrow: 9honoru

(rzuciłem granata na ślepo i zabiłem... 3 swoich :oops:

:D!!!Czekam na odpowiedz!!!! :cry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie :!: Wszyscy pisza tylko ze nikt nie poda tych odpowiedzi :!: Ja wam podam to tu i teraz:

Hint: Special Forces test answers:

Information in this section was contributed by [Apex]Pyro.

First set: B, B, C

Second set: A, A, A

Third set: A, C, D

Fourth set: A, D, B

Fifth set: B, C, B

Hint: Medic test answers:

Information in this section was contributed by SNIPER HEAD and Lee Sobczynski.

Airway management: A, A, A, C, C, B, A, B, D, B, A, E, A, C, C, A, A, D

Control bleeding: B, B, A, B, C, D, A, C

Treat shock: B, D, B, C, B, B, B

Na gorze sa odpowiedzi do special a na dole do meda sa 3 testy na meda a potem praktyka ale sobie poradzicie :wink: .Jak ktos jest ambitny ale nie zna angielskiego to tutaj macie tłumaczenie pytan z meda :arrow: http://www.americasarmy.pl/index.php?lang=...=204&kat=16. Nie dziekujcie 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...