Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość naprava

Americas Army

Polecane posty

Gość dark angel
ja mam problem zupelnie z innej beczki czy ktos moze zna strone, albo cos z ktorej mozna zassac poszczegolne komponety AA chodzi mi dokladnie o jeden plik sound.zip bo zassalem cala gre ale przy instalce mi sie wywala z powodu jakiegos bledu wtym pliku heh :? pewno bede musal zassac jeszcze raz calosc cos podejrzewam, ale kto pyta nie bladzi 8)

mam ten sam problem 5 razy sciagałem i nic za kazdym razem jakis error

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ciężko zpamiętać te wszystkie odpowiedzi... Musisz się wysilić. Ale żeby "zaliczyć" wystarczy chyba tylko ponad 60% poprawnych. Ja z reguły miałem 70% i się udawało... A zresztą beznadziejny ten trening - cały nasz wysiłek marnujemy na to, aby potem tylko podbiec i wcisnąć enter - grrrr... :evil:

musze cie rozczarowac za kazdym razem kiedy podchodzisz do testu masz inny zbiór pytan szm niepotrafie ich zapamietac :roll:

Co ty opowiadasz - jaki inny zbior pytan. Pytania sa ciagle w tej samej kolejnosci (no chyba ze mowisz o jakims egzaminie na studiach czy cos :P )

No to jak z tymi odpowiedziami na test medyka? Wszyscy tylko mówią, że łatwizna, ale podać odpowiedzi, to już nikt :/

P.S. Da się jakoś ominąć wykład? no tak, żeby od razu po wejściu do sali pisać test?

Gdybys czytal uwazniej poprzednie posty to byc zobaczyl ze zaoferowalem pomoc w tescie na medyka - daj znac na maila to ci wysle te odpowiedzi.

A wykladu sie niestety nie da ominac - trzeba spokojnie przeczekac to gledzenie ;)

EDIT:

juz jest moj mail a co do kolegi SomeonE007 to wyslalem juz te odpowiedzi...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SomeonE007
No to jak z tymi odpowiedziami na test medyka? Wszyscy tylko mówią, że łatwizna, ale podać odpowiedzi, to już nikt :/

P.S. Da się jakoś ominąć wykład? no tak, żeby od razu po wejściu do sali pisać test?

Gdybys czytal uwazniej poprzednie posty to byc zobaczyl ze zaoferowalem pomoc w tescie na medyka - daj znac na maila to ci wysle te odpowiedzi.

A wykladu sie niestety nie da ominac - trzeba spokojnie przeczekac to gledzenie ;)

Taak... ale jaki jest Twój mail? w profilu niemasz napisanego :] Więc napisze tutaj:

Szanowny panie Gdybas'ie, Cze mógłbyś mi przesłać odpowiedzi na mail'a do.ob@vp.pl ? DZIĘKUJĘ :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość iCe-doOm

ok, teraz ja sie pochwale jaki w to lamer jestem.

Basic Trening

2 level (obstacle course- czy jakos tak) jest podzielony na kilka leveli ja utykam przy tym co niby trzeba po "czyms" przejsc i pozniej zejsc po siatce w dol... (po tym levelu sa takie rury biale) obojetnie co bym tam niezrobil to "this may be you'r way but it's not the army way !" i od poczontq :P jak opowiedzialem to zbyt chaotycznie to mowcie :P narobie screenow :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, teraz ja sie pochwale jaki w to lamer jestem.

Basic Trening

2 level (obstacle course- czy jakos tak) jest podzielony na kilka leveli ja utykam przy tym co niby trzeba po "czyms" przejsc i pozniej zejsc po siatce w dol... (po tym levelu sa takie rury biale) obojetnie co bym tam niezrobil to "this may be you'r way but it's not the army way !" i od poczontq :P jak opowiedzialem to zbyt chaotycznie to mowcie :P narobie screenow :P

ja z torem przeszkod mialem taki problem ze niby dobieglem do konca ale okazywalo sie ze jednak zle - chyba dopiero po pol godzinie doszedlem ze chodzi o pokonanie tych przeszkod JEDNYM TOREM - taki oznaczony slupkami - nie moza biec raz srodkiem a raz np. prawa strona...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ciężko zpamiętać te wszystkie odpowiedzi... Musisz się wysilić. Ale żeby "zaliczyć" wystarczy chyba tylko ponad 60% poprawnych. Ja z reguły miałem 70% i się udawało... A zresztą beznadziejny ten trening - cały nasz wysiłek marnujemy na to, aby potem tylko podbiec i wcisnąć enter - grrrr... :evil:

musze cie rozczarowac za kazdym razem kiedy podchodzisz do testu masz inny zbiór pytan szm niepotrafie ich zapamietac :roll:

hmmm... ja jestem pewnien, że są one takie same, ale być może Ty też masz rację - może w późniejszych wersjach AA testy są różne - w tej wersji co ja grałem były na pewno w tej samej kolejności, a była to wersja z numerkiem 1.x.x :D - dokładnie nie pamiętam, ale daaawno temu ją ściągałem :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

q***....... mam duzy problem. Chodzi o to ze gdy gram na sieci w AA musze wylaczac firewalla (jakies porty blokuje i nie moge grac). Od pewnego czasu mam niemile wrazenie ze ktos podczas gry wlamal mi sie na konto, zmienil maila i haslo (lub nick). Poprostu nie moge sie zalogowac ani na stronie producenta ani w grze. Co najsmieszniejsze mam zaliczony caly trening spadochronowy i SF chociaz wcale ich nie przechodzilem (nie gralem wogle na serwach z honorem)!! Co mam robic? Czy to byl wlam? Pomozcie pliz!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem wszystko zrobione jak se plik zmieniłem ale to nic nie dawało bo to było tylko na twardym dysku a nie w necie.MAm pytania.Ktoś ma jakieś porady jak zdobyć wymaganą ilość punktów w strzelaniu z m-16 i porady co do testu pisemnego i teorotycznego do specialforces??

Jesli chodzi o strzelanie to jest jedna podstawowa zasada:

strzelaj tylko wtedy gdy twoj wojak wstrzyma oddech - dzieje sie tak gdy celownik idzie do gory(zolnierz nabiera powietrze), zatrzymuje sie na sekunde a pozniej opada w dol(wypuszcza powietrze) i znowu celownik jest nieruchomy. Wlasnie w tych dwoch momentach, gdy celownik jest nieruchomy trzeba strzelic - wtedy bedzie celny strzal. Przyjrzyj sie uwaznie temu i potrenuj a nie bedziesz mial problemu z ustrzeleniem nawet wymaganych do snajpera 36 pktow.

Co do testow SF: jesli chodzi o teorie to po prostu musisz wszystko zapamietywac lub ewentualnie notowac -wtedy bedzie ci latwiej (ja zdalem za pierwszym razem ale tylko dlatego ze interesuje sie technika wojskowa). Jesli chodzi zas o test na niewykrywalnosc to moze zajrzyj tu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arhenius

Jeśli macie problemy z znalezieniem jakiegoś pliku do polacam forum na stronie www.americasarmy.pl tam jest masa speców od tej gry jednak nie próbujcie pytać się o odpowiedzi bo dostaniecie bana. Jeśli umiecie angielski to idźcie na forum na oficjalnej stronie.

Całkowice początkującym powiem jeszcze tak honor to są jakby poziomy w grach RPG, kolejne punkty zdobywasz jak osiągniesz odpowiednią ilość doświadczenia. Jeśli przeszliście treningi na SF i gracie na mapach SF a ciągle nie możecie wybrać komandosa znaczy to, że nie macie 15 punktów honoru.

Poza tym uczciwie przeszedłem wszystkie testy (medyk i SF po ponad 90 %) więc służę pomocą. Piszcie maile pomogę, ew. możecie mi dac wasze loginy i hasła to wam je przejdę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arhenius

Czasem niestety tak się dzieje. Spróbuj pograć z 1 h na oficjalnym serwerze i powinno działać. Poza tym forum na www.americasarmy.pl znajdziesz wyczerpujące rozwiązanie.

Ktoś wcześniej pytał jeszcze czy można grać terrorstami. Terrorystami grać nie można terroryści to [OpFor] czyli wróg. Zawsze jest tak że ty jesteś żołnierzem US Army a wróg terrorystami. Jeśli chcez mieć kałacha, żaden problem - zabij OpFora i zabierz jego broń, jednak uzbrojenie terrorustw jest trochę gorsze (mniejsze magazynki, gorsze celowniki).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcez mieć kałacha, żaden problem - zabij OpFora i zabierz jego broń, jednak uzbrojenie terrorustw jest trochę gorsze (mniejsze magazynki, gorsze celowniki).

Ogolnie twoje rady sa trafne ale akurat to co napisales wyzej to wierutna bzdura!!! - kalacha mozna dostac wybierajac na mapach SF odpowienia funkcje zolnierze - wtedy grasz Rosjaninem i dostajesz do reki np. AK47.

Jesli zabijesz OPFORa to zostawia on taka bron jaka funkcje pelnil "za zycia" ten zolnierz gracza i wcale nie zostawia on broni z gorszymi parametrami (choc trzeba przyznac ze AK47 jest gorsze w grze niz M16/M4) i tak samo moze zostawic np. M16 czy nawet RPG.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arhenius

Na mapach SF rzeczywiście można wybrać araba i onma rosyjską broń jednak tylko AK 74, RPK lub RPG. Broń martwego przeciwnika to jej odpowiednik amerykański. Strzelec zostawia kałacha, M249 SAW zamienia sie na RPK, M24 na Mosin Naganta a M82 na VSS Vintorez.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość iCe-doOm
ok, teraz ja sie pochwale jaki w to lamer jestem.

Basic Trening

2 level (obstacle course- czy jakos tak) jest podzielony na kilka leveli ja utykam przy tym co niby trzeba po "czyms" przejsc i pozniej zejsc po siatce w dol... (po tym levelu sa takie rury biale) obojetnie co bym tam niezrobil to "this may be you'r way but it's not the army way !" i od poczontq :P jak opowiedzialem to zbyt chaotycznie to mowcie :P narobie screenow :P

ja z torem przeszkod mialem taki problem ze niby dobieglem do konca ale okazywalo sie ze jednak zle - chyba dopiero po pol godzinie doszedlem ze chodzi o pokonanie tych przeszkod JEDNYM TOREM - taki oznaczony slupkami - nie moza biec raz srodkiem a raz np. prawa strona...

uh-huuh... wyprubowalem i niedziala ... ciagle utykam w tym samym miejscu.. najpierw jest drabinka pozniej belki pozniej drabinka troszq w gore i na koniec siatka w dol... obojetnie co zrobie to slysze ten sam tekst :/ cos mi mowi ze sobie w te gre niepogram :/ moze komus podam konto i haslo i mi pomoze :P ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, teraz ja sie pochwale jaki w to lamer jestem.

Basic Trening

2 level (obstacle course- czy jakos tak) jest podzielony na kilka leveli ja utykam przy tym co niby trzeba po "czyms" przejsc i pozniej zejsc po siatce w dol... (po tym levelu sa takie rury biale) obojetnie co bym tam niezrobil to "this may be you'r way but it's not the army way !" i od poczontq :P jak opowiedzialem to zbyt chaotycznie to mowcie :P narobie screenow :P

ja z torem przeszkod mialem taki problem ze niby dobieglem do konca ale okazywalo sie ze jednak zle - chyba dopiero po pol godzinie doszedlem ze chodzi o pokonanie tych przeszkod JEDNYM TOREM - taki oznaczony slupkami - nie moza biec raz srodkiem a raz np. prawa strona...

uh-huuh... wyprubowalem i niedziala ... ciagle utykam w tym samym miejscu.. najpierw jest drabinka pozniej belki pozniej drabinka troszq w gore i na koniec siatka w dol... obojetnie co zrobie to slysze ten sam tekst :/ cos mi mowi ze sobie w te gre niepogram :/ moze komus podam konto i haslo i mi pomoze :P ?

Ja nie mialem (odkad skapowalem ze trzeba sie trzymac jednego toru) problemow z tym treningiem wiec sluze pomoca, takze praktyczna ;) dzisiaj po poludniu moge chwile poswiecic tej grze wiec, jesli ci zalezy to czekam na odzew na gg...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość iCe-doOm
bla bla bla

bla bla bla

bla bla bla

Ja nie mialem (odkad skapowalem ze trzeba sie trzymac jednego toru) problemow z tym treningiem wiec sluze pomoca, takze praktyczna ;) dzisiaj po poludniu moge chwile poswiecic tej grze wiec, jesli ci zalezy to czekam na odzew na gg...

moze tak dokladniej o ktorej godzinie :P ? gra sie zapowiada fajnie wiec troszq glupio poprostu utykac na jakims treningu :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponawiam moja pytanie: Chodzi o to ze gdy gram na sieci w AA musze wylaczac firewalla (jakies porty blokuje i nie moge grac). Od pewnego czasu mam niemile wrazenie ze ktos podczas gry wlamal mi sie na konto, zmienil maila i haslo (lub nick). Poprostu nie moge sie zalogowac ani na stronie producenta ani w grze. Co najsmieszniejsze mam zaliczony caly trening spadochronowy i SF chociaz wcale ich nie przechodzilem (nie gralem wogle na serwach z honorem)!! Co mam robic? Czy to byl wlam? Pomozcie pliz!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponawiam moja pytanie: Chodzi o to ze gdy gram na sieci w AA musze wylaczac firewalla (jakies porty blokuje i nie moge grac). Od pewnego czasu mam niemile wrazenie ze ktos podczas gry wlamal mi sie na konto, zmienil maila i haslo (lub nick). Poprostu nie moge sie zalogowac ani na stronie producenta ani w grze. Co najsmieszniejsze mam zaliczony caly trening spadochronowy i SF chociaz wcale ich nie przechodzilem (nie gralem wogle na serwach z honorem)!! Co mam robic? Czy to byl wlam? Pomozcie pliz!

Czegos tu nie rozumiem:

1. skoro ktos ci zmienil haslo i login to jak sie logujesz zeby wiedziec, ze masz zaliczone treningi?

2. to ze nie grales na serwach z honorem to nie ma nic wspolengo z treningami...

3. Jakos mi sie nie chce wierzyc zeby to byl jakis wlam (to tak jakbys wybitny wlamywacz ze high tech sprzetem wlamywal sie do malucha ;) ) - moze po prostu zakaldajac konto miales wlaczony caps lock czy np. niemiecka klawiature i wpisles nieswiadomie inne haslo niz chciales?

Rady nie ma - po rrostu musisz zaczac od nowa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze zaliczone treningi bo z wlaczeniem gry jestem od razu zalogowany ale jak wchodze na serwa to pisze mi zebym sie zalogowal. No to ja sie staram znowu zalogowac ale pisze mi text ze haslo albo nick sa niepoprawnie napisanie. Pisalem z capsem i bez i nic nie wychodzilo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...