Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość naprava

Americas Army

Polecane posty

Gościu jesteś cool :D . Dzieki tobie wreszcie przejde te pie... głupie trenigi jeśli chcesz żebym ci się jakoś odwdzięczył nie ma sprawy. Jeśli chcesz o tym pogadać nr. GG 9026470 lub e-mail pysiulek1@o2.pl. Jeszcze raz dzięki :wink: Trzymaj się!!!! NARAZKA

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIEKUJE DZIEKUJE DZIEKUJE DZIEKUJE DZIEKUJE DZIEKUJE DZIEKUJE DZIEKUJE DZIEKUJE

Omfg!Ja cos mowilem (lub pisalem) :? .Jak macie problemy z gierkami to walcie na gg lub mail, mam zapisane na koncie wystarczy kliknac gg :o .

Jestem czesto niewidoczny nie zrazac sie tym, Chudemu juz pare razy pomoglem.Juz niedlugo bede mial aa bo ten temat mnie zachecil do sprobowania znowu sil w aa (tez padlem przy tescie na medyka, raz oblalem bo juz z nudow zaczolem skakac po lawkach :P ).Możemy sie jak chcecie umowic na jakims serwie i pograc.

P.S Ciesze sie, ze pomoglem a naprawde nie bylo to trudne znalezc te odpowiedzi wystarczy poszukac w google.

POZDRO ALL

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja moge i w AA i ET.Myślalem że dzis bede mial AA ale wyskoczyl limit na neo (najgorsze pozdrowienia dla niego) i mi sciaga bardzo powolutku wiec najwczesniej jutro w AA.W ET moge kiedy chcecie.Jednak juz za bardzo zbaczamy z tematu wiec lepiej wszystko obgadać na gg bo moderator lub admin tu wparuje, a nie wiem co sie dostaje za mocny offtopic :oops: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misja spadochronowa w AA nie jest łatwa. Na początek czekasz na zielone światło, które pozwoli ci na wyskoczenie z smolotu. Gdy tylko będziesz szybował w powietrzu jednym przyciskiem "E" otwierasz spadochron.

Gdy bedziesz tuż przy samej ziem naciskasz ponownie klawisz "E". to schowa twój spadochron. Jeśli zbyt późno wcześnie spadochron morzesz połamać sobie nogi :wink: i znici cały trening. Musisz wyczuć odpowiedni moment aby "odzrzucić spadochron". Mi udało się za drugim razem, spróbuj i ty :!: :!: :!:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku jestes geniuszem :lol: .W innych poradnikach gadaja cos o nogach o patrzeniu przed siebie, na boki (manewr PLF-Perform Landing Fall) a ty jedyny mi powiedziales ze trzeba zluzowac spadochron przed ladowaniem.Też mi sie udalo za drugim razem :wink: .THX!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie. Ściagnąłem wczoraj AA v.2.4 i przechpodze pokolei treningi. Gdy dochodzę do drugiergo treningu tego w lesie tor przeszkód to jak mam biec na czas to jak dochodze do tej przeszkodyco trzeba zeskoczyć w doł (4 przeszkoda od konca) to mi mówi "You need to redo widow maker please obiec dookoła i jeszcze raz" ale jak ja mam spaśc zeskoczyć źle,spaśc na materac źle, głowa w ziemie głowa nawprost wszysrtko źle no już nie daje rady coś jest :):/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja maiałem teraz formatami mam XP'ka (legalnego :lol: ). Podajcie mi stronke, ewentualnie link z jakiego mógłbym sciągnąć instalke America's Army. Nie chce mi się szukać po americasasrmy.com tam jest tyle linków alenie które nie działają :x

P.S Moje GG jest narazie niedostępne i niewidoczne, ale niedługo będzie!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość +Trigger+

Najszybciej i najlepiej ściągnąc sobie AA z Trackera Wszystkim daje ten link bo download leci z full transferem łacza.

Przy okazji czemu nie dzialaja mi ulepszanie broni?

Modyfikacja broni następuje w Personal Jacket w zakładce "weapons". Tam modyfikujesz m4. Mod działa tylko na mapach SF a do tego trzeba przejść treningi. Kiedy to już masz zrobione zobacz w grze zakładkę "weapon loadout" (F2 bodajże) czy masz ustawione set 1 (czy na którym kolwiek sobie zrobiłeś) Masz do dyspozycji 5 możliwych do zapamiętania modyfikacji. Pamiętaj aby wybrać ten konkretny przed misją.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najszybciej i najlepiej ściągnąc sobie AA z Trackera Wszystkim daje ten link bo download leci z full transferem łacza.
Przy okazji czemu nie dzialaja mi ulepszanie broni?

Modyfikacja broni następuje w Personal Jacket w zakładce "weapons". Tam modyfikujesz m4. Mod działa tylko na mapach SF a do tego trzeba przejść treningi. Kiedy to już masz zrobione zobacz w grze zakładkę "weapon loadout" (F2 bodajże) czy masz ustawione set 1 (czy na którym kolwiek sobie zrobiłeś) Masz do dyspozycji 5 możliwych do zapamiętania modyfikacji. Pamiętaj aby wybrać ten konkretny przed misją.

Dzięki gościu z trackera da sie po ludzku ściągnąć tą gre :lol: .

P.S o co chodzi z tym ping'iem w AA??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze nadal mi to nie dziala chodzi o to ze ustawiam tam ale w grze nie mam.Wszystkie treningi ukonczylem i jestem na odpowiednich mapach z tagiem SF, jednak nie bylem jeszcze na sf exclusive poniewaz mam za malo honoru (trzeba miec z 15 honoru)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość +Trigger+
P.S o co chodzi z tym ping'iem w AA??

Jako że nie wiem o co dokładnie pytasz odpowiem co to jest ping. A jest to opuźnienie przesyłu danych z serwera na ktorym jest mapka ustawiona do komputera gracza. W AA najlepiej (dla nas Polskich graczy) graćna europejskis serwerach zaczynających się na 213.228... itp Wtedy mamy (niewiele mniejsze, ale) mniejsze pingi. Standardowo pingi powinny sie utrzymywać tak około 100-200 max. Mozesz to sprawdzić cisnąc w grze F1 Liste graczy i tam mozesz sprawdzic ping, albo F5. To by było na tyle.

Tylko ze nadal mi to nie dziala chodzi o to ze ustawiam tam ale w grze nie mam.Wszystkie treningi ukonczylem i jestem na odpowiednich mapach z tagiem SF, jednak nie bylem jeszcze na sf exclusive poniewaz mam za malo honoru (trzeba miec z 15 honoru)

No a ustawiłeś w F2 twój "set"??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie ze tak.Ustawialem na wszystkie sety pod kazdym mam inna kombinacje.Domyslam sie ze to wina serwow bo maja wylaczone ale na duzo serwerow gralem wiec nie wiem a moze da sie to jakos zapisac czy cos bo jak ustawiam to od razu wracam do menu i nie widze jakiego przycisku zapisz czy cos (oczywiscie po angielsku) :wink: .Poza tym nadal nie wiem o co chodzi z tym sf exclusive.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie ze tak.Ustawialem na wszystkie sety pod kazdym mam inna kombinacje.Domyslam sie ze to wina serwow bo maja wylaczone ale na duzo serwerow gralem wiec nie wiem a moze da sie to jakos zapisac czy cos bo jak ustawiam to od razu wracam do menu i nie widze jakiego przycisku zapisz czy cos (oczywiscie po angielsku) :wink: .Poza tym nadal nie wiem o co chodzi z tym sf exclusive.

Nie jesteś sam!! :lol: też nie mam zielonego pojęcia z tymi "setami" w AA?? Coś tam kombinowałem z tymi setami ale co rundę mam poczciwą M-16(bez żadnych setów)!!!!!! NIE LUBIE "SETÓW"!!!!!!

EDIT

P.S O co chodzi w misji Bridge SE. nie wiem dlaczego ale jak dojde do punktu A przed upływem 5 minut to mnie wywalają(runda trwa 10 min0 NP: Jeśli jestem w assaultach i dojde tam w 6.40 min do końca rundy to mnie wywalają :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zresztą, nieważne, może dojde jakoś sam do tego(poraz pierwszy raz w życiu :D ) Po zatym miałbym za dużo pisania jeśli chce ktoś koniecznie o tym pogadać zapraszam na moje GG.

P.S Mam neostrade 512MB, ale w AA mam strasznie ogromny "PING". Czasami mam 26 a, czasami 216 co przy tym lekko się tnie!!. Czy da się z tym coś zrobić!!!

P.S 2 Jak gram w AA to mam "ograniczone pole widzenia" inaczej ,że widzę mgłę. Czy tak powinno być :?: :?:

Czy można to jakoś włączyć :!: :!: :!: :!: :!: Please Help :!: :!: :!:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra przez net w tą grę źle mi się kojarzy - heheh 128kbps to na pewno za mało - przynajmniej na zagraniczne serwery - bo wg mnie pingi rzędu 5000-8000 to lekka przesada i lekko psują one nastrój... Heh - nie za bardzo widzi mi się granie z przerwami 10 sec - jestem na początku mapy, potem krótka przerwa, jestem pod jakimś mostem, przerwa i nie żyję już :D... Chyba muszę sobie neostradę założyć :D

Jak masz łącze 128 kbps to ci na 100% starczy.Bo nie chodzi o łącze tylko o to że masz do [beeep] kompa 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duszek ma racje gra w AA nie zależy tylko od szybkości internetu, ale także od szybkości kompa. Jam mam neostrade 512MB, lecz gra i tak lekkawo się tnie :cry: .Mi się tnie z powowdu słabej karty graficznej. Jak ustawiam sobie na najmniejsze detale to gra nawet ładnie chodzi :) ale jak jest jakaś mocniejsza akcja np: rozwalenie kilku gości obok mnie i wybuch granata to gra gwałtownie mi zpowalnia :( a, PING podskakuje do 267. Jaki stego wniosek :?: :?:

Aby pograć sobie w AA trzeba mieć szybkiego interneta(np:128MB)i dobrego kompa i dużo ram'u :!: :!: :!:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkrylem, dlaczego mielismy ,,tylko" poczciwą m-16 bez dodatkow :!:

Po prostu jest to dostepne tylko jesli ma sie 15 honoru lub wyzej :twisted: .Wiec ta sprawa jest zamknieta.

Masz racje!!! Musimy mieć cobajmniej 15 honoru aby wprowadzać "sety" do naszej m-16. Jesli mamy poniżej 15 honoru i wybierzemy jakiś set np 5 set to pojawi nam sie bron zarejesrtowana pod tym setem!!! 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...