Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość naprava

Americas Army

Polecane posty

Odkrylem, dlaczego mielismy ,,tylko" poczciwą m-16 bez dodatkow :!:

Po prostu jest to dostepne tylko jesli ma sie 15 honoru lub wyzej :twisted: .Wiec ta sprawa jest zamknieta.

Masz racje!!! Musimy mieć cobajmniej 15 honoru aby wprowadzać "sety" do naszej m-16. Jesli mamy poniżej 15 honoru i wybierzemy jakiś set np 5 set to pojawi nam sie bron zarejesrtowana pod tym setem!!! 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy podejmowałeś jakieś zadania przy sciąganiu typu granie przez internet przy włączonym pobieraniu i jakiego programu uzywałeś FlashGet czy normalne okienko ściągania systemu Windows.

Jeśli po prostu włączyłeś ściąganie i nic nie robiłeś to znaczy że...... nie wiem. Wg mnie to sewer mniał jakiś błąd albo masz wolnego neta. :D

Postaraj się ściągnąć grę z innego sewera :!:

Spróbuj ściągnąc grę z tego linku ja z tego ściagałem jeśli ci się ten link nie odpali to Trigger na stronie 5 ma ten sam pt Tracker

OTO LINK:

http://aaotracker.4players.de/downloaddb.p...ad&file=116

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem ! Sciągnołem America's Army 2.0.0 zalogowałem się na oficjalnej stronie i nie wysyłało mi wyników pierwszego szkolenia. Pisało time out a wszystko robiłem w porządku. Postanowiłem ściągnąć path 2.1.0 ale on ma dopisek SF. czy to dobry path i czy pomoże.

Mók kumpel miał taki sam problem!!! Ściągnął jakiegoś patch'a z interneta (nie wiem z jakiego dokładnie ale zapytam sie :D ) i rezultaty po pierwszym treningu juz sie pjawiały!!!

Albo może byc taki przypadek ze nie logujesz sie na swoje konto tylko na kogoś innego który ma podobny login!!!! Ale taka szansa jest bardzo mała!!! Ściągnij tego patch'a i zobacz czy ci sie gra odpala. Jak przejdziesz ten trening to zobacz czy zmieniają ci się statystyki!!! POZDRO!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem ! Sciągnołem America's Army 2.0.0 zalogowałem się na oficjalnej stronie i nie wysyłało mi wyników pierwszego szkolenia. Pisało time out a wszystko robiłem w porządku. Postanowiłem ściągnąć path 2.1.0 ale on ma dopisek SF. czy to dobry path i czy pomoże.

A ja osobiscie polecałbym używanie aktualnej wersji gry (2.4.0). Myśle że to rozwiąze wszelkie problemy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam neostrade i łacze sie przez router w domu. Chciałem założyć server w aa i wszystko byłoby ok poza jedna rzecza. Po odblokowaniu portów i ustawieniu wszystkiego w tym "server manager" server widać i ludzie moga sie dołaczać, ale ja nie. Widze go na liscie serverów, ale jak klikam "Join" to zero reakcji. Nie moge też wejsc poprzez konsole i jako admin. W ustawieniach servera tam gdzie jest to pole na wpisanie ip servera pozostawiam je puste (zgodnie z rada w opisie do tego pola), ale to pomaga tylko tyle, że wogole server widać (raz wpisałem tam swoj ip (tzn ip servera) i wogole nie bylo go widać). Gdzies tam wyczytałem, że można dołaczać sie do servera z komputera na którym ten server stoi, kwestia tylko procka i ramu. Ja bym chciał chociaż wejsc czasem jako admin jesli grać bym nie mogł.

Druga sprawa to co należy zrobić aby punkbuster właczał sie razem z serverem i nie trzeba było go uruchamiać z konsoli?

PS: Wersja AA 2.5.0

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wersje 2.4.0 AA. Dziś (17.10.2005) włączam se AA i biore Filters.Wybieram Bridge SE i co się okazuje?? Że jest strasznie mało serwerów z tą planszą. W pipeline też tak jest tyle ,że tam jest chyba 4 serwery z honorem na jakies 23 serwery normalne :!: :!: :!:

P.S czy może ma to coś wspólnego że wyszła nowa wersja AA 2.5.0 :?:

Czy u was też tak jest?? Jeśli nie to co się mogło stać z niektórymi serwerami?? czy to może u mnie jest jakiś błąd??

--PLEASE HELP--

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem podobnie kiedys bodajze przy wersji 2.1.0 lub 2.2.0. Nie wiedzialem, ze wyszedl nowy patch (mialem przerwe w graniu w aa przez jakis czas) i sie dziwilem co tak malo serverow. Wtedy tez sam zakladalem server, ale innym sposobem (uzywalem HAOM i meczylem sie z tydzien zeby server dzialal) i jakos udalo mi sie na nim czasem pogrywac. Limit graczy byl 4, a ludziska sie ladowali prawie od razu... :) ...do czasu sciagniecia patcha.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wersje 2.4.0 AA. Dziś (17.10.2005) włączam se AA i biore Filters.Wybieram Bridge SE i co się okazuje?? Że jest strasznie mało serwerów z tą planszą. W pipeline też tak jest tyle ,że tam jest chyba 4 serwery z honorem na jakies 23 serwery normalne :!: :!: :!:

P.S czy może ma to coś wspólnego że wyszła nowa wersja AA 2.5.0 :?:

Czy u was też tak jest?? Jeśli nie to co się mogło stać z niektórymi serwerami?? czy to może u mnie jest jakiś błąd??

--PLEASE HELP--

Jejku człowieku! Jeżeli wyszedł nowy patch to chyba ludzie nie będą grali na starym! I serwery również przestawiają się na nowy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beda serwery nie martw sie....

Jak juz wczesniej pisalem do zakladania serwerów jest programik w folderze Americas army, a zwie sie AASA (spakowany jest). Wiecej Ci nie pomoge bo nie zakladalem serwa, zreszta u mnie w klanie zakladaja inni ja nie musze :)

Ok dzięki!!! Ja też se muszę jakiś klan znaleść??? Granie tak normalnie dla honoru jest trochę nudne!!! Muszę poczuć adrenaline we krwi i zagrac jakiś mecz klanowy!!!

P.S mam problem z AA 2.5.0!!! Jak chce ustawić sobir broń w F2 to pojawia mi sie ramka ale nie ma list z brońmi :!: :!: :!:

Tak samo jest jak chce zobaczyć statystyki to ramka jest ale nie ma uczestników :!: :!: :!: Poradźcie co mam robić!!! Tak sie zastanawiam czy ściągnąć patcha ale w necie dowiedziałem się że są "Pirackie Patche" co po ich wgraniu gra sie wogóle nie odpala!!! Jeśli zanacie jakąś zaufaną stronke to proszę podajcie mi link!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za wcześniejszą pomoc. Mam nowy problem. Mam v 2.5.0. Po paru minutach gry znikaj pewne elementy obrazu jak moja postac, broń przeciwnicy. Mogę chodzić ale nic nie widzę. Mam sterowniki nvidi 81. Proszę o pomoc.

Według mnie masz wolenego neta i strasznie duuuuuuuuuuuży ping!!!

Ja mam 512MB i gdy wybieram plansze gdzie gra 20 player'ów gra tnie mi sie na poziomie loekko średnim*!!!

*W necie wyczytałem ,że jest skala cięcia się gier!!!! Oto ona:

--Lekkawa --Wielka

--Lekka --Ciężka

--Lekko średnia

--Średnia

--Duża

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zarejestrowac sie na www.americasarmy.com

Prosze o pomoc bo mam kłopot i nie umie skonczyc pierwszego treningu znaczy umie zdobywam prawie za kazdym razem 40/40 trafien ale to szczegol potem klikam save results bo jak naciskam cos innego to mi wychodzi do menu no i naciskam save results i czekam z 30min i nic sie nie dzieje ciagle ruszaja mi sie na zmiane 3 znaki o tak ja zaraz pokaze

/--/--/--/--/--/--/--/--/--/--/ i tak dalej

Nie wiem co zrobic naciskajac ESC gra wywala mnie do menu glownego a nie chce mi sie dluzej czekac

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zarejestrowac sie na www.americasarmy.com

Prosze o pomoc bo mam kłopot i nie umie skonczyc pierwszego treningu znaczy umie zdobywam prawie za kazdym razem 40/40 trafien ale to szczegol potem klikam save results bo jak naciskam cos innego to mi wychodzi do menu no i naciskam save results i czekam z 30min i nic sie nie dzieje ciagle ruszaja mi sie na zmiane 3 znaki o tak ja zaraz pokaze

/--/--/--/--/--/--/--/--/--/--/ i tak dalej

Nie wiem co zrobic naciskajac ESC gra wywala mnie do menu glownego a nie chce mi sie dluzej czekac

Przypominam, że musisz mieć właczony internet (P.S Jaki masz i internet??). W Personal Jacket wybierz Create new Account!! Włacza sie stronka internetowa i tam podajesz swój login, hasło, I E-MAIL P.S przy swoim loginie radziłbym ci dopisać PL :-))). Po Wzięciu OK na twojego e-maila przychodzi ci twoje hasło do loginu!! Następnie odpalasz grę wpisujesz swój login i hasło które otrzymałeś na e-mail'u i Load!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę długo nie było odpowiedzi na ostatni temat a ja w zanadzrzu juz miałem kolejny problem!!! No więc.................. Jak założyc serwer w AA i jekiego programu użyć!! W v. 2.5.0 jest AA Serwer Manger ale serwery w którym sie w nim zakłada nie są oficjalne ani statystyki w nim uzyskane nie zaliczają sie do trackera!!! Help!!!! pomóżcie mi!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę długo nie było odpowiedzi na ostatni temat a ja w zanadzrzu juz miałem kolejny problem!!! No więc.................. Jak założyc serwer w AA i jekiego programu użyć!! W v. 2.5.0 jest AA Serwer Manger ale serwery w którym sie w nim zakłada nie są oficjalne ani statystyki w nim uzyskane nie zaliczają sie do trackera!!! Help!!!! pomóżcie mi!!!!

Za server oficjalny się płaci i takowego sobie w domu nie postawisz.

A do trackera dodac to nic prostszego.

wchodzi na aaotracker.4players.de klikasz na server i tam prawie na samym dole masz add server... klikasz na to i podajesz IP serva w przeciagu 5 minut powinno zaczac go trackowac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche już nie na temat, ale co do poruszenia spadochronowo-karabinowowego:

1. spadochron jest otwarty cały czas 8D trzeba go tylko "flare" co polega na zwiększeniu jego powieszchni, trudne to nie jest, trzeba to robić gdześ tak ze 100-200 metrów nad ziemią i nóg nie połamiemy (ale jeśli zrobimy perfekcyjnie to podobnież się szybciej podnosi)

2. karabinek m4 (rozszerzenie m-16) dostajemy po przejściu szkolenia na służby specjalne i na takowych mapach (o innych przypadkach mi nie wiadomo)

3. a teraz mój problem 8p a więc w treningu na strzelnicy (jak i 1 na snajpera) są bugi, mianowicie makiety (w karabinku niektóre a snajper ta testowa) nie rejestrują trafienia pomimo że celuje się idealnie, jest jakaś metoda na tego buga?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...