Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość naprava

Americas Army

Polecane posty

troche już nie na temat, ale co do poruszenia spadochronowo-karabinowowego:

1. spadochron jest otwarty cały czas 8D trzeba go tylko "flare" co polega na zwiększeniu jego powieszchni, trudne to nie jest, trzeba to robić gdześ tak ze 100-200 metrów nad ziemią i nóg nie połamiemy (ale jeśli zrobimy perfekcyjnie to podobnież się szybciej podnosi)

2. karabinek m4 (rozszerzenie m-16) dostajemy po przejściu szkolenia na służby specjalne i na takowych mapach (o innych przypadkach mi nie wiadomo)

3. a teraz mój problem 8p a więc w treningu na strzelnicy (jak i 1 na snajpera) są bugi, mianowicie makiety (w karabinku niektóre a snajper ta testowa) nie rejestrują trafienia pomimo że celuje się idealnie, jest jakaś metoda na tego buga?

AD1 - Gupoty waść gadasz - Owszem. Trzeba zrobić "Flare" czyli w teorii ściągnąć linki spadochronu, przez co chwilowo zmniejsza się prędkość spadania. Niestety nie ma róży bez kolców po chwilowym wychamowaniu, spadochron gwałtownie zwieksza prędkość opadania. Zbyt wczesne wygaszenie czaszy kończy się połamaniem nóg, lub śmiercią. Właściwy moment wychamowania, to 2-3m nad ziemią.

2 - Broń SF jest dostępna po skończeniu OBU treningów SF ORAZ po osiągnięciu 15 punktów Honoru i tylko na mapach SF lub serwerach "cheaterskich" czyli z odblokowanymi komendami konsoli, lub po prostu z odpowiednimi skryptami modyfikującymi.

3 - To nie BUG! Po prostu nie trafiasz w tarczę. To nie CS. Tu nie wystarczy najechać celownikiem. Trzeba jeszcze wiedzieć jak strzelać i po to by to poćwiczyć masz 2 magazynki przed strzelaniem. Z doswiadczenia ci powiem, że każda z tarcz wymaga minimalnie innego sposobu celownia. Istnieje też coś takiego jak rozrzut. A ustrzelenie min. 36 celów wcle nie jest takie latwe jak się wydaje. Choć podobno w wersji 2.5 uproszczono ten trening.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do 300 metrów to może i przesadziłem, bo w grze ciężko to okreslić, ale jak byś w rzeczywistości flarował na 2 metrach to nawet jak byś se nóg nie połamał to sprzęt był by uszkodzony (wisi przecież na lince dłuższej od 2 metrów)

a co do celowania, to to akurat robić potrafie, nie z biodra a z ramienia, przy wciągniętym oddechu i mniejwięcej o głowę, na większe odległości jeśli nie ma regulowanej szczerbinki to ciut wyżej (pocisk przecież też leci po łuku) po za tym wiem gdy celuje porawnie i powinno trafić a w misji snajpera jak się celuje nawet idealnie to makieta się nie przewraca (no chyba że to w co celuje to jakaś biała zmyła a nie makieta 8p) a w gry jak cs to nie gram raczej (mały realizm)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KURDE :!: :!: :!: ZA ujasną Anielke nie mogę przejść tego drugiego treningu w Sf (skradanie) zawsze mnie przyłapują i odnowa muszę przechodzić :( A jak już dojde do tego mostu (punkt A) to punktu B juz zanleść nie mogę i do tego jeszcze te kaszlaki mnie cały czas przyuważaja???

A teraz prośba!!!

Ma ktoś może mape z tym treningiem z wyzanczoną drogą jak ją przejść????? Jeśli tak to proszę się ze mną skontaktować na adres e-mail pysiulek1@o2.pl lub ppysio@o2.pl lub na GG 9026470!!!

Z góry to dzięki!!!!

SEE YOU!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to tak, po pierwsze pamiętaj "low and slow" znaczy jak najniżej i jak najwolniej a szansy na wykrycie maleją i to dużo. po drugie uważnie pszypatruj się strażniką, gdzie patrzą, przez jai czas itd. i poruszaj się gdy patrzą w innym kieruku a jak zostaniesz zauwarzony to padnij i się nie ruszaj. Pamiętaj że możesz się kryć w kszajach lecz gdy o nie zawadzasz mągą szelestem zaalarmować przeciwnika. no i za wszelką cenę unikaj światła. To tyle co ci moge pomóc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W treningu medzycznym trzeba dobrze zanc angileski!!n albo miec odpowiedzi!!! Jakby co ta ja te odpowiedzi mam!!! Czy to jest legalne?? :D

P.S Mam problem za AA!! Mam szybkie Lącze 512 Neostrade a i tak mam lagi!! Zawsze przedtym jak gram wylaczam WSZYSTKIE programy na pasku zadan typu Northon Anty Virus czy Deamtools!! czy to moze byc wina slabego procesora lub karty grficznej?? Bo ramu mam 614 :D

procek--Intel Pentium II 1001 GhZ

karta graficzna--Nvidia GeForce II MX/MX 400

Pisze to w imienu mojego kolegii który ma problem z AA? Dziwicie sie czemu to ja pisze :) Jemu cos forum CD_ACTIOn sie otworzyc nie moze przez ostatnie 5 dni. Wszystkie stronki normalnie chodzą. Ale mniejsza z tym.

No tak sobie raz wchodzi w AA i.................. wywala go z serwera. Pisze coś o MIg Tool 5 czy coś takiego to jest ban. No nic wchodzi na drugi serwerek i.............. znów wywala. Kombinował coś z PB, reinstalka nie pomogła a nawet ZROBIŁ FORMATA KOMPA!! (Ten człowiek zrobi wszystko byle tylko w AA pograć 8):D :lol: ) i nic. Mam tez kolege któremu PB daje Bany na serwach gdy siedzimy na......... Team Speak :? . Gdy gramy bez Team Seaka to juz nie wywala. Ale to nie bede pisał o tym. da sie coś poradzic na ten problem z kickami "bez powodów"??

Sorry za te dwa posty podrzad chciałem zmienic ten powyzej ale jakbym cos dopisał to nikt by nie zauwazyl ze sa jakies zminay.

By był ostatni post widoczny to kopiujesz treść starego usuwasz go, doklejasz treść nowego do starego i wrzucasz jako nowy post. Popraw literówki.-mateusz(stefan)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem za AA!!

Mam szybkie Lącze 512 Neostrade

ramu mam 614 :D

procek--Intel Pentium II 1001 GhZ

karta graficzna--Nvidia GeForce II MX/MX 400

No to ja poprawie bo ja już lepiej znam pysia konfig niż on sam bo mu nieraz kompa naprawiałem. :D

Proc : Intel Celeron 1.00 GHz

RAM: 640 MB = 128 MB + 512 MB

Karta : nVidia GeForce 2 MX/MX 400

Net : Neostrada 512 ale nie napisał że mu 640 kbps wyciąga. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem za AA!!

Mam szybkie Lącze 512 Neostrade

ramu mam 614 :D

procek--Intel Pentium II 1001 GhZ

karta graficzna--Nvidia GeForce II MX/MX 400

No to ja poprawie bo ja już lepiej znam pysia konfig niż on sam bo mu nieraz kompa naprawiałem. :D

Proc : Intel Celeron 1.00 GHz

RAM: 640 MB = 128 MB + 512 MB

Karta : nVidia GeForce 2 MX/MX 400

Net : Neostrada 512 ale nie napisał że mu 640 kbps wyciąga. :D

No to takie mam cofing. I propo ty mi ani razu kompa nie naprawiałeś. Kiedy bedzie patch 2.6 na oficajlu ja mam link z 3.6 tylko nie wiem czy to moze AA rozwalic oto link:http://rapidshare.de/files/12885212/aa_patch_250to260_Download.exe.html Jakby komus sie cos rozwaliło w AA to na jego własną odpowiedzialność!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam szybkie Lącze 512 Neostrade

ramu mam 614 :D

procek--Intel Pentium II 1001 GhZ

karta graficzna--Nvidia GeForce II MX/MX 400

Proc : Intel Celeron 1.00 GHz

RAM: 640 MB = 128 MB + 512 MB

Karta : nVidia GeForce 2 MX/MX 400

Net : Neostrada 512 ale nie napisał że mu 640 kbps wyciąga. :D

Panowie ta konfiguracja to śmieszna jest, żeby na takim sprzęcie AA poszło to podziwu godne: ja mam 2xGF 7800 GTX 512 + P4 660 + 4x512 DDR II Geil + Płytkę MSI P4N Diamond + 2x160 GB Samsung SATA II + DVD-RW LG + SB X-Fi (dla graczy ) 8) I powiem tylko tyle że AA na takim sprzęcie to istny miód cud imalina 8):D :D/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam szybkie Lącze 512 Neostrade

ramu mam 614 :D

procek--Intel Pentium II 1001 GhZ

karta graficzna--Nvidia GeForce II MX/MX 400

Proc : Intel Celeron 1.00 GHz

RAM: 640 MB = 128 MB + 512 MB

Karta : nVidia GeForce 2 MX/MX 400

Net : Neostrada 512 ale nie napisał że mu 640 kbps wyciąga. :D

Panowie ta konfiguracja to śmieszna jest' date=' żeby na takim sprzęcie AA poszło to podziwu godne: ja mam 2xGF 7800 GTX 512 + P4 660 + 4x512 DDR II Geil + Płytkę MSI P4N Diamond + 2x160 GB Samsung SATA II + DVD-RW LG + SB X-Fi (dla graczy ) 8) I powiem tylko tyle że AA na takim sprzęcie to istny miód cud imalina 8):D :D/[/quote']

No tak tyle ze na taki sprzęt to ja musiałbym zbierac latami!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Rafale K. nie obchodzi nikogo jaki Ty masz sprzet i jak gra Ci sie na nim bo przechwalac sie to mozesz gdzie indziej a tu kolega prosi o pomoc...

"MD 5 Tool" to jest taki bug maly, czasami sie zdarza ze kopie z serwera ale to napewno nie ban prawdopodobnie musi sobie zpatch'owac gre na 2.6 pewnie za to go kopie. Jesli ma juz patcha to recznie zupdate'owac PB.

Po wyjsciu 2.6 serwery kopia za "glupoty" sprawdz americasarmy.pl/forum tam masz wyjasnione za co kopac moze serwer w najnowszej wersji (kwestia 2/3 klikniec w grze i bedzie OK )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dam wam rade: "PPYSIO PL RADZI":

Jakby komu kolwiek w AA wyskakiwla taka widomosc:(BAN z serwera):

YOU HAVE BEEN KICKED VIA PUNKBUSTER (FOR 2 MINUTES) ... CVAR ENGINE.GAMEENGINE SERVERACTORS ARMYOPS.INI = ANDROMEDA.ANDROMEDAMBS

to nalezy:

1) Naley otworzyc plik ArmuOps.ini w wfolderze gry np: C:Program filesAmerica's ArmySystem

2) Znaleść linijke z tekstem:ServerActors=Andromeda.AndromedaMBS

3) Zmienic tą linijke na ServerActors=IpDrv.AndromedaMBS

4) Zapisać plik.

Kto mialby trudności moze znalesć naprawiony plik na www.aaotracker.com sciaga sie go za pomoca przycisku ">>Fixed ArmyOps.ini Download << "

P.S Piszę to dlatego ze ja tez mialem z tym problem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze pewnie było to przerabiane 100 razy ale nie zauwazylem przegladajac posty tego pytania otóz czy są jakieś polskie serwer AAO??

jak tak to jakie i zapodajcie jakis (jesli mozecie) bo zadnego jeszcze nie spotkałem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam kłopocik z samą walką. Jak strzelam to jest opóźnienie (różne) strzału np: strzelam a dopiero po chwili pocisk dolatuję.

Wie ktoś od czego to zależy, podejrzewam swoje łącze bo mam radiówkę (ok

WD 60 Kb/s, UL 6/10 Kb/s). I jeśli to łącze czy zmniejszenie detali coś da :?:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały problemik z grą mam ..... Kiedyś miałem juz zainstalowaną grę Americas Army. No , ale poźniej ją odinstalowałem. Teraz znowu mnie naszła ochota na grę ... chcę zainstalowan wersję 1.7.0 , a potem najnowsze patche . Uruchamiam instalkę ... pliki się wypakowywują....a tu nagle pisze cuś ,że nie można kontynuowac instalacjii ponieważ mam już jakąś inną wersję gry zainstalowaną...... Tamtą wersję przecież odinstalowałem , no to what the f*ck ?! Wie ktoś co mam zrobic aby zainstalowac AA ? Może jakies pliki pozostałe mam usunąc(niektóre usunęłem ,ale niewiem czy te co trzeba...) , a formata robic nie chce bo mi nagrywarka nie działa ...

Druga rzecz , czy gra będzie w miarę płynnie chodzic mi na procku 1,3GhZ, 768 DDR RAM , AtiRadeon 9550 128mb ?

Z góry dzięki za pomoc ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam problem z instalacją ostatniej wersji 2.8.3

zassałem instalator, przy wypakowywaniu jęczy o brak miejsca na partycji systemowej. wypakowałem więc pliki z pliku AA283FullInstall_Generic.exe ręcznie. przechodzę do instalowania z America's Army.msi wszystko OK, akceptuję licencje i inne pierdoły, wybieram katalog docelowy i dalej się nie da.

problem polega na tym, że instalator koniecznie chce sobie stworzyć katalog tymczasowy i to jego święte prawo. pojawia się jednak ostrzeżenie że na partycji systemowej jest za mało miejsca i mogę albo coś pousuwać, albo wybrać inną partycję żeby na niej pojawiły się pliki tymczasowe.

całe jajo polega na tym, że tych innych partycji nie można wybrać (mimo, że na nich jest miejsca dość dużo)

czy ktoś ma pomysł jak to cholerstwo zainstalować lub jak zmienić partycję w instalatorze żeby pliki tymczasowe robił sobie na innej niż na systemowej?

[edit]

problem z instalacją nieaktualny, ale pojawił się nowy

właśnie zassałem nową wersję AA 2.8.3, zainstalowała się bez problemów, przy uruchomieniu pojawia się AA loader z opcjami typu hostuj serwer, graj, etc.

po kliknięciu na opcję uruchomienia pojawia się na monitorze podłużny napis the official US Army game, dysk sobie chrupie i dalej nic się nie dzieje.

na pasku startu nie pojawia się informacja, że ta aplikacja została uruchomiona, jest jedynie ArmyOps.exe po wciśnięciu "trzech króli" ctrl+alt+del, która to aplikacja zamyka się bez problemów.

to samo dzieje się podczas uruchamia gry bezpośrednio z pliku ArmyOps.exe.

po restarcie komputera nadal to samo.

podobna sytuacja występuje po uruchomieniu AAEditor.exe.

uruchamianie w trybie zgodności z Win98/Me (wyłączenie jednego rdzenia dla tej gry nie zmienia sytuacji)

Sterowniki do grafiki, Direct X, jak również oprogramowanie Punk Buster dla AA mam zaktualizowane (nVidia Drivers wersja 169,21)

dane komputera:

Athlon X2 4800+ (2,51Ghz)

2 Gb RAM

GeForce 8800GTS 320Mb EVGA

Windows XP SP 2

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@exkudlaty -> zapraszam na www.americasarmy.com.pl do działu pomocy (jeśli wyszukiwarka nie pomoże ;), ktoś się znajdzie pomocny napewno :]

A na przyszłość - oprócz oficjalnej www.americasarmy.com ważna jest www.aaotracker.com, stamtąd też radzę ściągać fulle i patche :)

Pozdrawiam

SqUn][Klamka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.americasarmy.com - oficjalna strona, pobierasz Deploy Client, instalujesz, przegladzasz i wybierasz takie opcje jakie cie interesuja. To przez tego deploya gra bedzie sie pobierac i wogole masz tam sporo przydatnych rzeczy.

AA i AA:SF, to nie to samo, ani nie oddzielne tytuly. Americas Army bylo pierwsze, w miare rozwoju doszedl pod tytul Special Forces, gdyz od tamtego czasu mamy mozliwosc byc taki wlasnie komandosem z SF.

W celu grania, zarejestruj nowe konto na stronie www.americasarmy.com . Dostaniesz wiadomosc na maila, aktywuj konto, uruchom gre, przejdz treningi, a potem to juz wpakuj sie na jakis serwer i gra !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...