Skocz do zawartości
Digison

League of Legends

Polecane posty

Witam, szukam nieokreślonej liczby osób do wspólnej rozgrywki na normalu/ranku bez zbędnej spiny i nerwów, miałem kilka miesięcy przerwy i stara ekipa mi się rozleciała, a gra samemu to jednak nie to samo :)

Rozegranych mam około 2k gier więc z wyborem linii zawsze się dogadamy, jeśli chodzi o sam poziom rozgrywki to raczej żadnym pr0sem nie jestem ale nie narzekam też na serie porażek, jeśli ktoś zainteresowany to zapraszam, nick: Zato1chy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Sprawa jest taka, szukam teamu do rankedów 3v3 tongue_prosty.gif mam rozegrane ok 1200 gier z czego jakieś 95% na 3v3(stara + nowa mapa) więc wiecie jak jest tongue_prosty.gif Serwer EUNE, nick Tomcik. Propozycje zamieszczajcie tutaj, na PW bądź w lolu tongue_prosty.gif Pozdrawiam biggrin_prosty.gif

Edytowano przez Tomcik13
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na stream Topowego gracza w LoL na serwerze EU gracz który już niedługo zawita na LCS meczach naprawdę warto oglądać ponieważ innowacyjność gracz jest niesamowita wystarczy obejrzeć jedną grę tego gracza i samemu się przekonać i dalsza reklama nie jest potrzebna :) Top 10 solo top pozdrawiam zapraszam do oglądania

http://www.twitch.tv/gravenlol

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka

Szukam kogoś do grania duo normali Najlepiej z Silver I w góre :) ( przez tydzień żeby odzyskać forme ;P- złamałem ręke z przymusu nie grałem w lola xD) a potem duo rankedów wink_prosty.gif Nick w lolu OneShotForU - Będe dostępny od Wtorku bo wtedy jade na zdejmowanie gipsu smile_prosty.gif

Edytowano przez Cule123
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Na początku chciałbym powiedzieć że szukamy ludzi którzy spełniają podane kryteria:

- Posiadanie 30lvl na EUW

- Minimum silver I (dodatkowo będziemy sprawdzać twój styl gry i jak się sprawdzasz w drużynie pod względem teamplay'a smile.png )

- Przedział wiekowy 15-20lat

- W przyszłości zamierzamy uczestniczyć w różnorodnych turniejach LoL'a

- Poszukujemy ADC i Junglera.

Nasz obecny skład: (możecie sobie sprawdzić jak chcecie na lolkingu itp.)

Top - Eug43L (Gold V)

Jungle - BRAK

Mid - Skosas (Plat I)

ADC - BRAK

Supp - SokiVx (Gold V)

(dywizja nie jest dla nas tak ważna liczą się umiejętności. No ale bądźmy szczerzy że człowiek z brązu nie jest tak samo dobry jak człowiek z golda/plat wink.png )

Zainteresowanych proszę o zgłaszanie się na PW lub w grze - mój nick Eug43L

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie fajna gierka tylko szkoda że ludzie w niej są nie zawsze mili. Wyzywają od noobów itp a sami nie lepiej grają, jak by chciał ktoś pograć to ;

Zenon Czyścioch

Ogólnie tak robią nasi rodacy :)

jakby ktoś chciał pograć nick: kostka88

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EUW: MissingHalf - aktualnie Platyna 5.

EUNE: Impossibl? - aktualnie Diament 5. Nie wiem czemu ostatnia literka nie chcę się wyświetlać poprawnie, więc o - click.

Do tej pory prawie cały czas spędzałem na EUNE, ale z racji, że na EUW przeniosłem to "lepsze" konto (więcej stron z runami, champów itd.), to raczej na tym serwerze będę się koncentrować w nadchodzącym sezonie. Gdyby ktoś chciał pograć, czy to 4 fun, czy też bardziej serio, to zapraszać, zapraszać : )

Edytowano przez Iskier
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...