Skocz do zawartości
Digison

League of Legends

Polecane posty

Nick: destro7

Serwer: EUNE

Szukam: kogoś do 10 placement gier. Najlepiej na moim poziomie (Silver - Gold).

Pozycja: najchętniej mid / adc.

Moje mocne strony to pozycjonowanie w teamfightach oraz to, że jestem graczem bezflejmowym.

Do wad nalezy farma. Nie odstaje za bardzo ale gdy grałem z kimś kto co nieco osiągnął w LoLu (do Ciebie pisze kruzd!) zostałem uświadomiony, że gram zbyt agresywnie oraz skupiam się bardziej na gnębieniu przeciwnika zamiast na farmie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, szukam ludzi do drużynowych gier rankingowych. Miałem Silver I, ale nie grałem długo i przeniosło mnie do Silver V 0 lp. Najbardziej lubię grać junglerem i supportem, ale na innych liniach też mogę zagrać. Serwer EuNe, nick ErrorsPL.

Edytowano przez ErrorPL
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie jakby brakowało wam supporta (Nami ftw) czy mida, to i ja się mogę przyłączyć. Jestem w miarę ogarnięty, choć nigdy praktycznie nie grałem rankedów (bo soloQ mnie odstrasza, a teamu nie mam). Gram też nieregularnie, jak już to po 20:00, więc np. mógłbym robić za "zapasowego" ;P

Nick Cronopio na EUNE. Micro mam oczywiście.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam jak by ktoś był chętny do pogrania dou czy normali ze mną :D.eunue brąz 1 jungluje supportuje (moja specjalność tresh i niddale) ogólnie mogę iść wszędzie ale to moje ulubione "miejsca" . W grze IMIkar zapraszać i pisać śmiało. Mile widziany jakiś komunikator bo zawsze się tak lepiej gra :D.

O widzę że jakaś drużynka się kroi. Jak nie odstrasza was moja dywizja to również jestem chętny :P. Choć teamowo to już raczej tylko supp/jungla. Albo moja tajna broń tristana ap na midzie ale to ciii :D.

Edytowano przez lunatyx
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy tutaj ogłaszają się, że szukają osoby z którą mogliby pograć.

Ja mam inną propozycję. Może znalazłyby się 4 dodatkowe osoby na podobnym poziomie, które chciałyby założyć drużynę do zabawy 5 na 5? Sam w poprzednim sezonie oscylowałem ze zmiennym szczęściem w granicach srebro II - IV, więc gdyby znalazły się inne chętne osoby z zakresu gold - srebro - brąz, które bez spiny chciałyby się pobawić wspólnie myślę, że można byłoby spróbować coś zorganizować. Sam najchętniej gram w junglie (Shyvana, Vi, Rengar) lub na supporcie (Thresh, Annie, Janna), ale mogę iść na każdą inną linię. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było niedomówień. ;) Nie jest to oferta w stylu "jestem kapitanem, szukam ludzi", tylko luźne pytanie żeby znaleźć ewentualnie kilka chętnych osób (najlepiej 18+), które dla funu chciałoby się pobawić wspólnie w gry 5 na 5 - bez nadmiernej spiny i napinania, ale w żadnym wypadku nie cierpię wszelkiej maści trolli i innych podobnych ewenementów psujących grę.

P.S. Profil http://www.lolking.net/summoner/eune/33962554#profile

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość JollyRoger

Mnie możecie dodać, jeżeli ktoś tak jak ja gra od czasu do czasu - niskie lvl - mam chyba 11. Dla zabawy i zabicia czasu, zawsze lepiej gra się z kimś. Możliwy TS3. Mój nick: Ninovan

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...