Skocz do zawartości

League of Legends


Digison

Polecane posty

Server UE

Nick: Viekuisty

Lvl: 21

Postacie i skill grania : Karthus (bardzo dobrze), TF (dobrze), Kassadin (dobrze) Tryndamere (słabo, uczę się :) ), oraz czasami Morgana, Master Yi, ChoGath

Gram prawie zawsze 5v5, 3v3 niezbyt umiem ;)

Edytowano przez Venderein
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ranked jest bodajże od 20 minimum, ale lepiej mieć tam i zapas run, jak i komplet masteries.

Uh. Widać najpierw było na 20, potem zmienili na 30, a teraz znów jest 20... I jest to zagranie zupełnie bez sensu, bo tacy ludzie psują sobie i innym rozgrywkę.

Coby nie było, że pusty post:

Ulubione postaci: Nidalee, Shen, Twisted Fate, Ryze, Vlad, Jax, Cho'Gath, Singed. Większością postaci gram na poziomie dobry/b dobry.

@MieszkoS, dzięki za klaryfikację.

Edytowano przez Elfhelm
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick : Gostek

Serwer : EU

Lvl.: 27

Main champions: Kassadin, Urgot, Dr.Mundo, Cho Gath, Rammus, TF

Chętnie zagram dobre 5v5. Zapraszajcie do znajomych i do gry oczywiście :D

@Reon: O której można Was zastać w tym pokoju ? Bo cały czas jest 0 osób. ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się dodam :P

Nick : Maximao

serv: EU

29 lvl, prawie 30 :P

Gram jako mój kochany Vlad, pod którego mam runy, Master Yi, Katarina, Evelynn, Annie, Kayle, Jax, troche Pantheon i LeBlanc się uczę powoli XD.

Jestem chętny do grania w teamiach, bo gdy trafiam na ''nubków'' gdy klikam solo to mnie krew zalewa...

Jak chcecie wspólnie grać, to pisać na grze do Maximao lub tutaj ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: BhoroPL

EU

Lvl 19

Najczęściej wybierani: Amumu, Sion, Mundo, WW, Morde, Kennen

Zagram chętnie 3v3 z kimś, kto nie feeduje i nie jest leaverem(przez takich właśnie osobników przegrywam 80% gier...).

Edytowano przez Lewis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Server UE

Nick: Gecon

Lvl: 27

Postacie i skill grania : Teemo, Yi, Mundo, Xin, Twitch, Tryndamere, Ryze.

najlepiej gram jako Tryndamere, bo to Op, a przy okazji mam swój niepowtarzalny build przy którym wygrywam praktycznie przez cały czas. No jeszcze zależy od tego jaki ci się trafi team :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Server: US

nick: n3ro321

lvl: 30

Postacie: Dr.Mundo, Pantheon, Jax, Xin Zhao, Nasus, Twisted Fate, Garen, Master Yi, Kayle, Mordekaiser, Rammus, Shen, Ashe, Tristana.

Każdą postacią gra mi się dobrze. Chętnie zagram z kimś 3v3, a 5v5 tylko jeśli drużyna będzie się składać z przynajmniej 3 pewnych graczy. Zapraszać w LoLu lub jak ktoś ma Xfire to na nim.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serwer: US

nick: l3os

lvl: 5

Jestem początkującym graczem, i chcę pograć z kimś dopiero uczącym się gry, lecz nie wyzywającym wszystkich od idiotów, co jest częste u randomów. Więc jeśli chcesz w kulturalnym (i nie uciekającym w połowie meczu) towarzystwie nauczyć się podstaw mechaniki gry, pisz. Kontakt przez PW, w grze lub xfire.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm może niech zainteresowani piszą tutaj swoje dane i czy chcą w czymś takim uczestniczyć. Najlepiej podać o tym info w komentarzach gdzie więcej osób zagląda/udziela się. Przydałoby się podzielić na 2 grupy, US i EU, najpewniej zgłosi się sporo osób więc teoretycznych składów z danego servera będzie kilka. Później byśmy w jakiś sposób się dobrali, w zależności kto już z kim grał lub ma praktycznie stały kontakt. Następnie można by zacząć "organizować" coś w stylu "praktyk" czyli dajmy na to 2 drużyny z forum z servera EU spotykają się na practice i grają/trenują ze sobą. Oczywiście to wszystko jest założeniem czysto teoretycznym, bo w ogóle zależy ile osób by się na coś takiego pisało. Swoje dane z LoLa podałem wyżej, jak coś piszcie na PW lub zapraszajcie w LoLu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Szukam kogoś ogarniętego na ranki, ale solo 5 vs 5 (w 2 osoby można grać). Mam już dosyć grania z oszołomami, których spotykam.

Nick: J4R3K

Serwer: EU

LvL: 30 ofc

Ownię: Tankami: Galio, Amumu, Nasus, Ranged DPSami: Twitch, Ashe, Tristana, Teemo (rzadko) Twisted Fate (rzadko), Magami: Anivia, Fiddlesticks (rzadko), Support: Tarica mam.

Szukam tylko lvli 30.

Nasusem na rankach mam (o zgrozo) kill/death/assist 23/17/14, won: 0, lost: 3 [!]

Teemo 17/15/14, won 0, lost 3 [!]

Amumu na rankach: 297/174/550, won 25, lost 19

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem strone na, której są turnieje League of Legends. Gadałem z kolesiem, który sie tym zajmuje i powiedział mi ze na ten turniej nie da rady soe zapisać, ale na następny można. Więc trzeba by zrobić jakąś drużynę/drużyny. Niestety mogą grać tylko gracze którzy posiadają konto na EU serwerze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...