Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hut

WWWeekendowy konkurs #27: "Abrakadabra"

Polecane posty

Na mojej fotce, jestem ja: wszechpotężny wielmożny i jeb..nie silny Mag Szmata, gdyż odziany jest w dwa prześcieradła za 29,99zł z Obi. Na zdjęciu próbuje połączyć thunderballa z fireballem, by stworzyć nową dziedzinę magii: Armagedon Magic.

nie żebym się czepiał ale raczej nie można przerabiać fotek żadnymi programi a oczy i to cuś w twoich rękach raczej nie jest na orginalnym zdjęciu

Tak pobawiłem się trochę Photoshopem w tym zdjęciu, ale myślę że nie złamałem zasad konkursu:

Fotki (bez przesadnego photoshopa - choć w tym konkursie możecie trochę zaszaleć)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość AsgarothDaFae

Prawdziwa magia... Co wy wiecie o prawdziwej magii... Sztuczki... Tricki... Iluzje...

Oto prawdziwa magia... Tkanie rzeczywistości siłą woli... Władza nad prawdziwym żywiołem...

asgarothdafae.jpg

Zdjęcie 100% realne... Nie ma w nim nawet miligrama fotoszopki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość AsgarothDaFae
Tricki, iluzje, pff :P

A potem sam zdradza pan sztuczkę swą, panie iluzjonisto Asgaroth!

Za to mój smok jest materialny, można go dotknąć, a nawet ktoś musiał go wręcz podtrzymywać :P

Niemniej firetenisball ładnie zrobiony. ;)

Nie zdradziłem tricku :) Bo mimo wszystko... Ten ogień na dłoni jak najbardziej prawdziwy :)

Powtórz, bez poparzeń, to porozmawiamy :D

Albo lepiej tego nie rób... Bo jeszcze się skrzywdzisz :D:P

Poza tym... Efekt jest? JEST :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tricki, iluzje, pff :P

A potem sam zdradza pan sztuczkę swą, panie iluzjonisto Asgaroth!

Za to mój smok jest materialny, można go dotknąć, a nawet ktoś musiał go wręcz podtrzymywać :P

Niemniej firetenisball ładnie zrobiony. ;)

Nie zdradziłem tricku :) Bo mimo wszystko... Ten ogień na dłoni jak najbardziej prawdziwy :)

Powtórz, bez poparzeń, to porozmawiamy :D

Albo lepiej tego nie rób... Bo jeszcze się skrzywdzisz :D:P

Poza tym... Efekt jest? JEST :)

Ależ oczywiście - jest, co widać i chwalić wypada. Podpalać się nie zamierzam, poza tym kuchenka nie jest na gaz, to i zapałek brak, a jedyne kulopodobne w zasięgu ręki to może jabłko się znajdzie. :P Jednakże istniała groźba podpalenia smoka (podświetlanie świeczkami). Liczy się? ;)

No nic, czas wracać do zmywania runów, bo za dużo tego jaszczuropodobnego tałatajstwa przybędzie... Powodzenia w dalszym uprawianiu sztuk czarnoksieskich, magicy :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA POSTANOWIŁEM ZAPREZENTOWAĆ MAGIĘ OGNIA. OTO JEDNO Z ZAKLĘĆ PRZYDATNYCH W WALCE. JEST TO KRĄG OGNIA PRZYDATNY W WALCE Z WIELOMA WOJOWNIKAMI NINJA. RZADKO UŻYWAM TEGO ZAKLĘCIA NA POKAZ WIĘC PODZIWIAJCIE MOC OGNIA :ninja::ninja::ninja::ninja::ninja:

http://yfrog.com/0eczarnyninja3j

ZDJĘCIE KONKURSOWE :ninja:

Nie krzycz. I popraw ortografię. - Pzkw

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość AsgarothDaFae
JA POSTANOWIŁEM ZAPREZenTOWAĆ MAGIĘ OGNIA. OTO JEDNO Z ZAKLĘĆ PRZYDATNYCH W WALCE. JEST TO KRĄG OGNIA PRZYDATNY W WALCE Z WIELOMA WOJOWNIKAMI NINJA. RZADKO UŻYWAM TeGO ZAKLĘCIA NA POKAZ WIĘC PODZIWIAJCIE MOC OGNIA :ninja::ninja::ninja::ninja::ninja:

http://yfrog.com/0eczarnyninja3j

ZDJĘCIE KONKURSOWE :ninja:

Chyba podaruję Ci słownik ;)

I poradnik taktyka... Bo otaczanie się ogniem jest niezwykle i wielce nierozsądne :D

Skończ wyręczać moderatorów, dobrze? - Pzkw

Szanowny Moderatorze... Nie musisz obawiać się o swoją posadę, bo nie chcę was wyręczać, a to, że przy odpowiedzi przy okazji zaznaczyłem błędy ortograficzne nie jest chyba WIELKIM przestępstwem. W końcu nie jesteśmy tu, żeby się między sobą kopać, ale aby pokojowo i zgodnie egzystować... Czyż nie ? Jeśli jednak wielką ujmą na honorze Moderatora jest fakt, że ktoś inny niż on wykazał błędy (w tym wypadku ortograficzne), to od dziś zobowiązuję się być zupełnie ślepy i obojętny na wszelkie przejawy ortograficznej niewiedzy - AdF

Radzę poczytać regulamin forum. Ze szczególnym uwzględnieniem topiku o syndromie moderatora. Jak na razie widzę, że więcej energii w wwweekendowych konkursach zajmuje Ci pouczanie innych niż przedstawianie własnej twórczości. Poza tym uwagi do moderatorów też kieruje się w odpowiedni sposób i też jest o tym zapis w regulaminie. Jak dla mnie, a pechowo dla Ciebie akurat zwykle ja przeglądam ten dział, bardziej wartościowym userem jest ktoś, kto przedstawia tu własne pomysły niż ktoś, kto wyśmiewa tylko innych. Bo to drugie to trolling. I radzę zarządzić sobie EoT. - Pzkw

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym konkursie udział biorę zdecydowanie bardzo późno. Za dużo na głowie i niestety efekt jest raczej mocno średni. Może jednak komuś przypadnie do gustu sam pomysł. Tak czy inaczej zabawa musi trwać, więc bawmy się! :smile: Oto więc moja praca, która nazwałem Abra Macabra. Ani trochę to odkrywcze, ale nie tytuł się liczy w tym komiksie, a postać maga. A wygląda ten mag właśnie tak:

Jak sami widzicie tym razem nie udało mi się nawet porządnie napisów ustawić. Ale na swoją obronę mogę dodać, że wszystko robiłem sam. A uwierzcie, że nie jest wcale tak łatwo zrobić zdjęcie i w tym samym momencie wteleportować się w ścianę. :tongue: Czekam zatem na komentarze z Waszej strony.

PS. Ze smutkiem stwierdzam, że Alex bardzo mnie swoim zdjęciem zawiódł... :sad: Oczywistym było, że sporo osób pokaże magiczne pociski lub kule ognia. To norma w tym naszym magowym fachu. Alex natomiast, jako naczelny piroman winien pokazać nam coś specjalnego. Osobiście liczyłem przynajmniej na ognistą burzę. :tongue: A zamiast tego jakiś brodacz z lampą na patyku. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym konkursie udział biorę zdecydowanie bardzo późno. Za dużo na głowie i niestety efekt jest raczej mocno średni. Może jednak komuś przypadnie do gustu sam pomysł. Tak czy inaczej zabawa musi trwać, więc bawmy się! :smile: Oto więc moja praca, która nazwałem Abra Macabra. Ani trochę to odkrywcze, ale nie tytuł się liczy w tym komiksie, a postać maga. A wygląda ten mag właśnie tak:

Jak sami widzicie tym razem nie udało mi się nawet porządnie napisów ustawić. Ale na swoją obronę mogę dodać, że wszystko robiłem sam. A uwierzcie, że nie jest wcale tak łatwo zrobić zdjęcie i w tym samym momencie wteleportować się w ścianę. :tongue: Czekam zatem na komentarze z Waszej strony.

PS. Ze smutkiem stwierdzam, że Alex bardzo mnie swoim zdjęciem zawiódł... :sad: Oczywistym było, że sporo osób pokaże magiczne pociski lub kule ognia. To norma w tym naszym magowym fachu. Alex natomiast, jako naczelny piroman winien pokazać nam coś specjalnego. Osobiście liczyłem przynajmniej na ognistą burzę. :tongue: A zamiast tego jakiś brodacz z lampą na patyku. :wink:

Miałem jeszcze wersję, że ten "patyk" ma pół metrowy płomień, a pierwsze zdjęcie jakie chciałem zrobić miało zawierać spory ogienek. ;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak mała niespodzianka w toalecie :

atwardak.jpg

I jeszcze wyjście przez drzwi w domu a tu się okazuje że reszty domu nie ma:

atwardak(1).jpg

Wątpie, żebyś to ty zrobił drugie zdjęcie.

A w ogóle jaki to ma związek z magią?

Wątpię, by zrobił którekolwiek zdjęcie. Nawet tego paska na dole nie chciało mu się wycinać... :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...