Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hut

WWWeekendowy konkurs #27: "Abrakadabra"

Polecane posty

Kolegą raczej nie da się mówić... A Tobie raczej radziłbym się zastanowić i przejrzeć poprzednie wypowiedzi zanim coś napiszesz...

A fakt... My bad. Po prostu pokracznie zacytowane, albo raczej odnośnik (osobowy) trochę źle widoczny i mój wzrok go przeskoczył ^^'

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie.

Moja praca ( ogien jest jak najbardziej prawdziwy!), photoshopa uzylem jedynie w celu zaciemnienia tla

yilmaz.th.jpg

Jesli powyzsza praca bedzie zdyskwalifikowana za przesadne uzycie photoshopa, to ta j4est konkursowa:

yilmazh.th.jpg

Aby potwierdzic to co powiedzialem wczesniej, ponizej praca bez uzycia photoshopa, tym niemniej ta pierwsza jest praca konkursowa

7987.th.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rekopisarz

Mag parający się magią wody! Oczywiście jak na maga wody przystało mam i wodny kaptur!

No i czepek inteligencji +7 do mądrości życiowej, a także okulary postrzegania + 9 do bystrości, ogłady i ogólnego wizerunku:D

post-93597-1256389571_thumb.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamoko 112, przykro mi, ale ja na pewno ci nie wierzę.

Mam dużo tez na temat tego zdjecia, po co przytłaczać? Takie moje zdanie. Pięęęęknie uciete stopy- na pewno nie stałeś na palcach, zaznaczyłeś tylko ciało, wkleiłeś do innego zdjęcia i obróciłeś.. ;)

no napewno poprostu nie chcialo mi sie robic nastepnego zdjecia a ty nawet nie zrobiles pracy na konkurs wiec jestes slaby i nie stac cie na wysilek :) ...twoj intelekt na pomysl jest ponizej zera i jeszcze dalej... :dobani:

kamoko 112, przykro mi, ale ja na pewno ci nie wierzę.

Mam dużo tez na temat tego zdjecia, po co przytłaczać? Takie moje zdanie. Pięęęęknie uciete stopy- na pewno nie stałeś na palcach, zaznaczyłeś tylko ciało, wkleiłeś do innego zdjęcia i obróciłeś.. ;)

powiedz mi mądralo jak miałem niby odwrócić zdjęcie skoro podłoga jest poziomo hmmmm . nie umiem stać poziomo ??

a co do photoshopa nie uzywalem nie uzywam i nie bede uzywal !!

Bez obrazy, ale widać, że jesteś wycięty. Może nie używasz fotoszopa tylko gimpa? Jeżeli administratorzy nie widzą w tym nic złego to się nie przejmuj, ale nie wmawiaj, że nie używałeś żadnego programy graficznego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muhahaha..dobre,dobre ;D

Widac, że jesteś wklejony, zwłaszcza przy głowie i spodenkach. Ubrałeś pewnie jasną koszulkę, żeby łatwiej się było wtopić.. choć może z tym akurat nie trafiłam. A że zdjęcie samej ściany z kawałkiem podłogi SPECJALNIE WIDOCZNEJ na pewno nie było przypadkowe.. i że ja nic nie zrobiłam.. z wielką przykrością [wielką ;))] odsyłam cię na PIERWSZĄ STRONĘ. Pracę zrobiłam i chyba właśnie ją dam na konkurs.

Żeś mnie rozbawił Kamoko112, hehe...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rekopisarz

Kamoko112! Bez urazy, ale gdybyś naprawdę lewitował (a może to nie ty tylko twój ochotnik jak na takich ludzi mawiają magicy) to na tym zdjęciu koszulka byłaby wisząca w dół, a nie przylegająca do twego ciała tak samo jak spodnie:D. Jak już mówiłem bez urazy:D (Masz trochę pobrudzoną ścianę obok plakatu Dragon Age, albo to pobrudzony obiektyw:D) Jak już wspomniałeś to tylko drobna uwaga:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rekopisarz

No nie potępiaj tak młodzieniaszka:D. A mam ogólne pytanie! Czy np. usuwanie efektu czerwonych oczu to fotomontaż? Czy pojaśnianie obrazu żeby dało się go obejrzeć to fotomontaż?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Definicja fotomontazu wedlug pewnego portalu : "Fotomontaż ? obraz fotograficzny otrzymany przez sfotografowanie kompozycji utworzonej z wykorzystaniem odbitek fotograficznych, ilustracji, wydruków, innych obrazów itp., a także różnych przedmiotów. Stosowany m.in. jako plakat, ilustracja prasowa, itp. a nawet jako samodzielne dzieło sztuki."

Dodga badz burna nie mozna nazwac fotomontazem, jest to normalna operacja, zdjecie bez zadnych poprawek nie wyjdzie nigdy tak samo jak widzisz go przez obiektyw

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość AsgarothDaFae

Fotomontażem lub popularną fotoszopką będzie jakakolwiek ingerencja w kompozycję zdjęcia (tj. dodanie czegoś lub odjęcie). Wszelkie manipulowanie nasyceniem itp to nie jest szopka... IMHO

zdjecie bez zadnych poprawek nie wyjdzie nigdy tak samo jak widzisz go przez obiektyw

Herezje prawisz... Dobre ustawienie świateł, czułości, przesłony i dobry obiektyw czynią cuda...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Które zdjęcie jest najlepsze:

post-73268-1256404605_thumb.jpg

(mój świecący kij wymknął się spod kontroli i wali mnie po głowie)

post-73268-1256404696_thumb.jpg

(w mojej dłoni właśnie tworzy się świecąca kula)

post-73268-1256404738_thumb.jpg

(trzymam magiczną kulę z lodu)

czy

post-73268-1256404779_thumb.jpg

(kula z lodu w fazie produkcji)

Oczywiście zero photoshopów, GIMPów i takich tam.

EDIT: Wybieram ostatnie zdjęcie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złapcie to w obiektywie aparatu fotograficznego i wklejcie w tym wątku forum.

Naprawde nie macie w redakcji inwencji na wymyslenie jakiegos konkursu? Tez kiedys chcialbym wziac udzial w konkursie i miec szanse cos wygrac. A nie mam aparatu fotograficznego i nie zamierzam miec. Dlaczego nie ma weekendowych konkursow innego typu np. napisac opowiadanie, wierszyk, recenzje, zapowiedz albo chocby odpowiedzi na trudne pytania? Naprawde to jest malo zabawne jak tydzien w tydzien jest konkurs "zrob fotke".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...