Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hut

WWWeekendowy konkurs #27: "Abrakadabra"

Polecane posty

Kolejny weekend, kolejny wwweekendowy konkurs.

Co mamy do wygrania tym razem? Trzy pachnące świeżością egzemplarze gry Trine, świetnej logicznej-platformówki twórców m.in. Shadowgrounds.

Bohaterami tej gry są trzy postacie z kanonu fantasy - wojownik, złodziej i mag. Ponieważ wojowników już w konkursach wwweekendowych mieliśmy, a złodziejstwo (czyt. piractwo) stanowczo potępiamy, tematem naszego konkursu będzie trzeci z bohaterów, czyli mag.

Co trzeba zrobić? Chcielibyśmy, byście wykonali jakąś magiczną sztuczkę. Pokazali coś absolutnie czarodziejskiego. Czyli np. lewitującą postać. Albo drzewo rosnące do góry nogami. Lub też fireballa lecącego w kierunku złego smoka. Albo przenikanie przez ścianę z jedną nogą wystającą na zewnątrz, a drugą już "w murze". Złapcie to w obiektywie aparatu fotograficznego i wklejcie w tym wątku forum. Łatwo nie będzie, ale wierzymy, że jesteście odpowiednio niezłymi magikami!

Fotki (bez przesadnego photoshopa - choć w tym konkursie możecie trochę zaszaleć), przedstawiające prawdziwe czary, należy wklejać w TYM WĄTKU FORUM, do poniedziałku, do godziny 10.00. Prośba ? niech zdjęcia mają taką nazwę jak wasz profil na forum, z uwzględnieniem dużych i małych znaków (np. Hut.jpg). TO BARDZO WAŻNE i prace źle opisane - jeśli będzie ich dużo - usuniemy z konkursu!

Dwóch zwycięzców wybiorą internauci, jednego wskażemy my.

Hokus-pokus!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto moja praca, ZAZNACZAM, ŻE NIE JEST PEWNE, ŻE BIERZE UDZIAŁ W KONKURSIE, jesli nic lepszego nie będę mieć, to poinformuję, że jest to praca na konkurs.. a na razie, co myślicie? Spadające drzewa.

Zdjęcie wykonywałam ja, zero przeróbek.

EDIT

OFICJALNIE ZGŁASZAM TĘ PRACĘ NA KONKURS.

post-90517-1256309421_thumb.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój brat i czar obszarowy zatrucie albo jak kto woli pozostałość po Czernobylu (to zielone)

informuję że nie używałem programów typu Photoshop w paincie tylko ocenzurowałem buźkę brata

zdjęcie wykonałem ja ręce mi trochę chodziły i aparat tak zdjęcie zrobił

post-64796-1256311086_thumb.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bloodi30 Koleżko, przede wszystkim kolegom, a nie "kolegą". Po drugie - takie coś jest możliwe, używając długiego czasu naświetlania -najpierw jeden koleś stał tam przez długi czas, odbiegł na bok, po czym na sam koniec stanął ktoś inny, by aparat go utrwalił z lampą błyskową. I w ten sposób masz dwie osoby na focie bez żadnego fotomontażu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bloodi30 Koleżko, przede wszystkim kolegom, a nie "kolegą".

Piszesz poprawnie po Polsku? No widać jaki z Ciebie mistrz polszczyzny ;x

Kolegom to ty się możesz przyjrzeć, a do kina pójdziesz z kolegą...

No i widać Twoją znajomość polszczyzny...

bloodi30 napisał

Takie wytłumaczenie "Ręce mi się trzęsły" to możesz mówić kolegą. :o

Kolegą raczej nie da się mówić... A Tobie raczej radziłbym się zastanowić i przejrzeć poprzednie wypowiedzi zanim coś napiszesz...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...