Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Propozycje nowych tematów

Polecane posty

To raczej (na pewno) nie przejdzie, ale co mi tam. Jeden post więcej :lol: . Temat nazywałby się tak: "Najlepsi userzy miesiąca" (or something like that), mogliby się w nim wypowiadzac tylko moderatorzy i redaktorzy. Chodziłoby o to, że co miesiąc (lub krócej) wypisywaliby nazwy userów, którzy piszą dużo postów, z sensem itd., itp. i uzasadniali swój wybór.

niby nic, ale na pewno poprawiało by to samopoczucie i zwiększało chęc do pisania nowych SENSOWNYCH postów.

PS. Nie przejdzie, bo moderatorzy mieliby dodatkową robotę. xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Bo mieliby dodatkową robotę.

2. Bo jak nie mam nic sensownego do napisania, to po prostu zamykam forum i idę gdzieś.

3. Bo co dawałoby takie wyróżnienie?

4. Bo to okazja do statsiarstwa właśnie.

5. Bo po co ślęczeć przed monitorem dodatkowe minuty/godziny?

Zgadnijcie, jestem na nie ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SunsetOfBelchatow

Spiker-> O ile wiem to obie gry zostały już zrecenzowane.

RoZy -> Może to tylko u mnie, ale ten link, który podałeś nie działa. Wyświetla się, że nie ma takiego obiektu. Mógłbyś powtórzyć?

Popieram pomysł z Prof. S. Jonalistami. W takiej wersji jak napisał kafarek15.

Zgadzam się z paFci0.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To raczej (na pewno) nie przejdzie, ale co mi tam. Jeden post więcej :lol: . Temat nazywałby się tak: "Najlepsi userzy miesiąca" (or something like that), mogliby się w nim wypowiadzac tylko moderatorzy i redaktorzy. Chodziłoby o to, że co miesiąc (lub krócej) wypisywaliby nazwy userów, którzy piszą dużo postów, z sensem itd., itp. i uzasadniali swój wybór.

niby nic, ale na pewno poprawiało by to samopoczucie i zwiększało chęc do pisania nowych SENSOWNYCH postów.

PS. Nie przejdzie, bo moderatorzy mieliby dodatkową robotę. xD

A poza tym, że moderatorzy mieliby dodatkową robotę, uważam, że ranga i licznik postów jest wystarczającą miarą ilości i sensowności postów usera (oczywiście pomijając posty, które służą statsowaniu).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak : nie znalazłem tematu o Starcraft 2 w "Komentarzach" ,dlatego czy któryś z szanownych i wielce respektowanych moderatorów mógłby załozyc ten temat?

Zły dział (pełna nazwa: "Propozycje nowych tematów w wątku <O CD-Action>") :P

Poprzyj wniosek tutaj :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram pomysł Hawka. Bo w sumie takich artukułów nie będących recenzjami/zapowiedziami itp. jest całkiem sporo. No, a jeśliby nie taki pomysł, to chyba stworzenie topicu pt. "O grach inaczej...". Niemniej jednak optuję za powyższą koncepcją.

Brzmi sensownie. Zrobi sie!

[/quote

Byl taki numer CD-A (77){nr 9 z 2002} i strony w tym numerze 110-113,kto nie pamięta niech looknie koniecznie,kto nie ma tego numeru............,cóż peszek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja proponuję przejrzeć forum dokładniej, nie tylko pierwszy dział. Istnieje cały dział o grach na konsole, można tam pisać o grach na PSP. W Offtopiku jest temat o mandze i anime. Po co tworzyć następny, który będzie się pokrywał z istniejącymi?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja bym założył temat "podsumowanie". Można podyskutowć o grach, ktore redakcja tam zamieściła (najbardziej oczekiwana gra, największy zawód, najlepsze gry, itd), ora poobstawiać, jakie gry znajdą się w następnym podsumowaniu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja bym założył temat "podsumowanie". Można podyskutowć o grach, ktore redakcja tam zamieściła (najbardziej oczekiwana gra, największy zawód, najlepsze gry, itd), ora poobstawiać, jakie gry znajdą się w następnym podsumowaniu.

Podsumowanie, calkiem niezla mysl :)

A ja bym takze zaproponowal temat dotyczacy uzaleznien od komputera :)

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja bym założył temat "podsumowanie". Można podyskutowć o grach, ktore redakcja tam zamieściła (najbardziej oczekiwana gra, największy zawód, najlepsze gry, itd), ora poobstawiać, jakie gry znajdą się w następnym podsumowaniu.

A ja bym takze zaproponowal temat dotyczacy uzaleznien od komputera :)

uzależnienia od komputera :lol: jestem za

Ja proponuję temat newsy w, którym forumowicze mogą sami wstawiać newsy ze świata gier.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

J to bym dodał temat, w którym informowałoby się użytkowników o nadchodzących imprezach na rynku np, różnych targach, zawodach itp.

Mam nadzieję że to przejdzie, bo chciałbym jeździć na różne tego typu imprezy. Mam nadzieję że Was też to interesuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

J to bym dodał temat, w którym informowałoby się użytkowników o nadchodzących imprezach na rynku np, różnych targach, zawodach itp.

Mam nadzieję że to przejdzie, bo chciałbym jeździć na różne tego typu imprezy. Mam nadzieję że Was też to interesuje.

Swoją drogą, wyrażam nadzieję na jakiś dłuższy materiał z PGA, impreza jak najbardziej była udana ( chociaż udało mi się zgarnac tylko parę marnych smyczek... :) ). No ale przynajmniej pyknąłem sobie w piłkarzyki z allorem, także zawsze coś :P Nie mówiąc o tym, że bodajże Hut zdzielił (oczywiscie przypadkiem) płytą ( przy rozdawaniu) jedną panią co stała obok mnie przy scenie :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to sie wsiada w pociąg i jedzie :) z wrocka do poznania zresztą jest całkiem blisko pociągiem chyba 140 km.

Aż tyle? To chyba pół dnia jazdy co? =/

Z kaszub to ciut więcej.. a szkoda, bo chciałbym odwiedzić redakcję.. =]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle ze moznaby zalozyc temat "podsumowanie roku 2008" :) dobre miejsce do wspominania i komentowania tego, co sie dzialo w CD-A w minionym roku(wiem ze on jeszcze trwa :P ale zostal juz wydany numer grudniowy :))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...