Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

ToCA Race Driver (seria)

Polecane posty

Ja tez sie zastanawiam czy nie kupić sobie :)

Ja tam nie miałem takich problemów. Choć zastanawiać też się faktycznie musiałem - ale nie nad tym czy kupić (bo to, że kupie było prawie pewne), tylko za co kupić, i jak zrobić, żeby jeszcze na GW:F i urodzinowe CDA zostało. Na szczęście okazuje mi się, że jak dobrze pójdzie to jeszcze zostanie mi z 2-3zł :)

A najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że kupuje pełną wersję, choć pierwsze demko pięknie się mi sypało na moim kompie. A drugiego, ani tym bardziej multi nie mam więc, to trochę takie zakupy w ciemno. Choć mam nadzieję, że nie będzie źle i nie będę musiał czekać z graniem do lipca/sierpnia.

A poza tym to granie w ToCA'ę na klawie jest jak jechanie Porsche polną drogą na ręcznym :P (bez sensu).

No nie wiem, ja bym tam mógł zapalić stojacego Porsche i pobawić się gazem a już miałbym pewnie niezłą frajdę, a ty jeszcze jeżdżenie proponujesz ;]

Choć z tym, że granie w tocę na klawiaturze nie jest najlepiej to pewnie fakt. Tylko co z tego, bo ja i tak jeszcze z 3-4 miesiące nie będę posiadał kierownicy. Niestety, nie lubię półśrodków, a na porządne kółko Logitecha z FF nie każdego stać :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem kupic tocę za 70 zł w gram pl, ale zdecydowałem, że będę zbierał na Logitech Formula Force EX (mam już 150 zł, jeszcze 120 brakuje, pieniądzę przysyłajcie na adres ul. radio maryja.de 666 z dopiskiem "dla ojca dyrektora Tadeusza Maślaka" :) ). Jak już sobie kupię tą kierę (i sprzedam moją TI Twin turbo 2, jak ktos nie zna to podobna do compressor supreme) to bedę ją katował w Richard Burns Rally.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ToCA RD 3 - kupic/nie kupic >>> Dla mnie sprawa tez jest bardzo prosta, ale oznacza to decyzje dokladnie odwrotna. ;] Decyzja podjela sie sama, a wymusial ja sytuacja ogolna. ;] A ew. zalu, ze nie kupilem oszczedzili mi sami panowie z Codemasters, nie umieszczajac w niej mojego ulubionego toru - Nurburgringu. ;] Koniec koncow tak czy siak bym nie kupil. ;]

A wspomniana sytuacja to oczywiscie brak funduszy. Potrzebuje jakies 350 PLN i nie mam pojecia, skad je wezme... W dodatku wszystko idzie na jeden cel - rower [a konkretnie akcesoria].

BTW nawet gdybym kupil to nie moglbym sie gra cieszyc, bo po prostu nie znalazlbym czasu na jeszcze jedna gre. ;]

Ale niewykluczone, ze kupie TRD3 pozniej, kiedy gierka 'nieco' stanieje...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem rację Wink Na liście tras na stronie codemasters JEST Nurburgring

Za tak powiem... A guzik! ;] Jak sie domyslam jest to taki sam Nurburgring, jak w TRD2, czyli jego krotsza petla (poludniowa)... Allor w recenzji wspominal o tym, ze w TRD3 nie znajdziemy tego prawdziwego Nurburgringu, bo engine gry nie radzi sobie z tak dlugimi trasami. :( Wielka szkoda. Bo to naprawde wspanialy tor. A przy tym niezmiernie dlugi. Petla polnocna ma az 22,8 km, co przy ledwie 10-ciu okrazeniach daje 228 km. Jakze milo...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym Nurburgringiem to jest tak ze popularny i znany Nurgburgring sluzy do oficjalnych zawodow FIA, natomiast Nordschleife (liczacy tak jak juz ktos wspomnial, ponad 20 km) to mozna powiedziec, oddzielny tor - bardziej dla amatorow i tak naprawde nie nadaje sie zbytnio do profesjonalnego sciagania w wiekszej stawce aut.

A co do TRD3 to juz zamowilem na stronie www.gram.pl :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, właśnie zamówiłem sobie ToCA RD 3 na gram.pl ;]

Piszą że teoretyczna wysyłka dnia 14 marca, a z tego co wiem to premiera jest 16 marca, więc jak oni chcą to zrobić? No chyba że mają specjalną partię wcześniejszą :P

human - to, że tor jest łatwiejszy, nie znaczy że musieli go nie dawać ;) Poza tym, jak sam mówisz - jest dla amatorów. Czyli jak znalazł do pojeżdżenia dla relaksu :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nurburgring latwy... dla relaksu, no jasne. ;] Ja tam bym sie naprawde zrekalsowal (BTW to chyba jedyna niemiecka rzecz, ktora naprawde lubie). ;] Tor prawie jak odcinek specjalny rajdu - bardzo dlugi i bardzo skomplikowany, z ta roznica, ze trzeba go umiec na pamiec, bo nie jedzie z nami pilot - luzik. ;] Wlasciwie za to [m.in.] kocham ten tor. Cos fantastycznego, po prostu nie do opisania.

A to male, poludniowe cos... Z jednej strony to po prostu cos zupelnie innego przy zachowaniu znanej i lubianej nazwy, czyli na pierwszy rzut oka kiepsko to wyglada... Ale lepsze to niz przebudowa istniejacego toru [pewnie sporo by na tym stracil].

A dla amatorow to jak najbardziej i bardzo dobrze - kazdy moze tam pojechac, zaplacic i zrobic pare okrazen. Po prostu idealna sprawa dla kogos, kto mieszka dosc niedaleko [choc zjezdzaja tam z calej Europy] i ma dobry wozek...

bardziej dla amatorow i tak naprawde nie nadaje sie zbytnio do profesjonalnego sciagania w wiekszej stawce aut

Jesli o mnie chodzi to po prostu idealny na wyscigi klasykow. ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, właśnie zamówiłem sobie ToCA RD 3 na gram.pl ;]

Piszą że teoretyczna wysyłka dnia 14 marca, a z tego co wiem to premiera jest 16 marca, więc jak oni chcą to zrobić? No chyba że mają specjalną partię wcześniejszą :P

Ja zamówiłem w Walentynki, ale czekanie dobiega końca ;) Nie mogę już się doczekać, tym bardziej że ci, któży zamówili w pre-orderze dostaną grę w metalowym pudełku.

Nie jestem może wielkim miłośnikiem 4 kółek, ale model jazdy w tej grze po prostu wymiata.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie zastanawiałem, czy zamówić, ale metalowe pudełko mnie przekonało. No i 30zł upustu ;). Kto mi powie, że wybranie Enter The Matrix do prenumeraty CDA sie nie opłacało, ten sie myli ;).

pafcio>> oni mają gry wcześniej, tak 2-3 dni przed premierą wysyłają je do sklepów, tak, żeby były w dzień premiery. Jakbyś miał układy w jakimś komputerowym to dorwałbyś coś może i dzień przed premierą ;).

pandi>> ales się tu nastatsował ;].

No to panowie, czekamy na 16 marca ;). Będę miał w co grać w urodziny ;].

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i 30zł upustu ;).

40zł panie Adamie, 40 :twisted: I kto mi teraz powie, że granie w poprzednie części się nie opłaciło ;)

No to panowie, czekamy na 16 marca ;). Będę miał w co grać w urodziny ;].

Ech i kolejny błąd, czekamy do popołudnia 15 marca, bo skoro wysyłają we wtorek to, kurier masterlinka będzie w środę. Wiec istnieje duża szansa, że po powrocie ze szkoły będzie można zacząć grać. A nawet jeśli nie, to po kilku godzinach od powrotu do domu kurier być musi :D Oby tylko toca chciała mi się uruchomic...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu się mylisz ;]. Ja sobie zagram 16, bo nawet jak dojdzie 15, to pewnie mi nie przyniosą do domu albo poczekają, aż im zapłacę za grę [oni, czyli rodzice] ;). A że mam 50zł, to...

Jakie 40zł? Ja tam na gram.pl wydałem 30wPLN, bo więcej nie wzięli ;].

Heh, jak Ci się nie uruchomi, to sprzedaj Pawuowi. Jemu się przyda na spółkę z bratem ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dostałem grę i jestem bardzo zadowolony. Metalowe pudełko jest naprawdę ładne, ale najważniejsze - czyli sama gra jest niesamowita! Graficzie może nie powala, ale w zupełności wynagradza to przyjemnością płynącą z prowadzenia aut. Polska wersja jest bardzo dobra.

Mówiąc krótko - POLECAM :) Gra jest rewelacyjna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, ja też mam posiadam ToCA RD 3 (przyszło ok. południa). Na początku nie chciało mi się wyjmować i podłączać kierownicy, ale i tak gra się świetnie.

Tymczasem jestem po jednej próbie grania na kierze (Logitech Formula Force RX). No właśnie próbie, bo kierownica działa, tyle że nie da się nią sterować autem... wie ktoś coś na ten temat?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem jestem po jednej próbie grania na kierze (Logitech Formula Force RX). No właśnie próbie, bo kierownica działa, tyle że nie da się nią sterować autem... wie ktoś coś na ten temat?

Mozesz sprecyzowac???

I lepiej mnie nie strasz bo ja tez zamierzam grac na kierze (DFP) a w demku mialem problemy ze skonfigurowaniem jej!!

Moja TRD3 chyba przyjdzie jutro i juz sie boje o ta kiere...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie! wątpie, zeby Codemasters pozwolilo sobie na taki bug, żeby sie kierownic nie dało podłączyc i nimi grać.

W demko to jeszcze mozliwe, ale w fullku to juz niedopuszczalne.

A żeby grać na kierownicy trzeba najpierw ją skonfigurować :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha, do mnie też doszła ;]. I już sobie grałem. W zasadzie to zrobiłem sobie przerwę teraz ;). Jestem na piątym poziomie, muszę jeszcze zrobić wyścigi japońców. No i co mogę powiedzieć? Japońce to syf ;]. W ogole nie trzyma sie drogi ;]. Niemiecka precyzja rządzi ;].

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostalem ja wczoraj ale jestem... zniesmaczony :(

Pierwsza rzecz to keirownica - owszem dziala tym razem DFP ale jakos nie moglem jej dopasowac pod siebie. W koncu mi sie to w miare udalo ale jednak niesmak pozostal nadal - gra bardzo wolno reaguje na ruchy kierownicy. Zawsze tak bylo w serii TRD ale mialem nadzieje ze tym razem bedzie lepiej - neistety bez zmian :(

Ale ok - moze sie jakos przyzwyczaic do tego.

Niestety czekala na mnie kolejna przykra niespodzianka - nie moge zaczac trybu world tour - pisalem o tym w problemach z grami. Ehh wkurzony jestem na maksa...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja TRD3 będe miał dzisiaj ok. 18... To będzie baaardzo długi dzień...

A co do pro sim w demku TRD3 ( ten wątek był tu już poruszany), to chyba w demie nie da się go uruchomić. Ostatnio zainstalowałem demo TRD2 i tam była prawdziwa pro sim. Na klawiaturze nie mogłem normalnie zakrętu pokonać albo przyspieszyć i to przednionapędówką. Aż się boję pomyśleć, co by było gdybym pojechał jaguarem XJ 220...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja gram i gram, mam już 28% gry chyba za sobą ;). Teraz kończę wyścigi starych Mercedesów [tych no, srebrnych rakiet czy jakoś tak ;)]. No i co mogę powiedzieć? Jest dobrze, ale wyścigi GT mnie wkurzają. Baaardzo wkurzają.

Mówicie, że wam kierownice nie działają? Bo ja chcę w sobotę Logitecha Formula Force RX kupić specjalnie dla tej i gry i teraz to nie wiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tyle nie dzialaja ale nie jest to tak rozowo jak chciazby w GTR.

Tu nie dosc ze meczylem sie 2 dni zanim ustawilem w maire wygodnie kiere (choc i tak daleko od idealu) to jeszcze, w porownianiu z w/w GTRem sa tu spore(relatywnie) opoznienia w ruchach kierownica w stosunku do zmiany toru jazdy w grze.

Ogolnie dla kogos kto nie gral w GTRa mysle ze Toca wydaje sie dobra gra jesli chodzi o realizm, sterowanie itp. (sam tak myslalem grajac kiedys w TRD2) ale teraz, po sporych doswiadczeniach z gra bliska idealowi mam juz o serii TRD troche inne zdanie.

Stad moje lekkie rozczarowanie ta gra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co, kupić Logitecha, czy lepiej męczyć się na klawie?

No jesli kiera mialaby ci sluzyc tylko do TRD3 to raczej bym sie wstrzymal (i zainwestowal w rower ;) ). Jesli zas lubisz gry wyscigowe to kupuj :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...