Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

ToCA Race Driver (seria)

Polecane posty

Gość Sleeper

Dla niektorych plusem gry moze byc watek fabularny. Mi to jednak nie przypadlo do gustu - samochodowka powinna pozostac samochodowka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Souljah

Ja gralem w demo i bardzo mi sie podobalo, nie jest to symulacja "pelna geba" ale bardzo dobrze wywazona samochodowka. Najlepsze ze na moim AMD 500MHz i GF2MX200 (+320MB RAM) chodzi plynnie, co prawda w najnizszych detalach (i na dodatek tylko w czasie wyscigu, bo same cutscenki sie hacza jak diabli :D ), ale chodzi :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gammbler

Gra jest oczywiście SUPER. Wspaniały model jazdy i uszkodzeń, grafika powala. ALE

ZNALAZŁEM JEDEN MANKAMENT

Gdy skasujesz samochód doszczętnie (czyt. bez karoserii i jednego koła), to na zwykłej trasie ledwo ujedziesz 6 km/h, a po wjeździe do boksu od razu 60 km/h!!! Możecie sami sprawdzić :x

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Oberleutnant (h)EROS

jak dla mnie za dużo urwanych kończy, niew przepadam też za ,,z chirurgiczną precyzja pokazane strzępy ciał mięsni itd , brak opcji wydawania rozkazów, jak ktoś umieści tu Tygrysa VI lub jakiegoś JS to zagram z przyjemnoscią:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero co kupilem sobie ta gierke i jest takie cos. Bo nie czuje za bardzo predkosci... w demku czulem a tu nie. :) Jak jest wedlug was??

Nastepna sprawa to model uszkodzen. Miala byc rewolucja a wedlug mnie nie ma wcale tak dobrze. Walisz ze 200 km/h i w sciane i ci zderzak odpada albo nawet nic. Miala byc mozliwosc calkowitego zdemolowania auta a tu co... nawet sie prawie nie gnie przy wypadku. Tylko czasami mozna sie fajnie rozwalic.

Oczekiwalem czegos lepszego ale dobrze aby ze jest mozliwosc grania na podzielonym ekranie. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu masz takie wrażenie, ja jaq jeszcze grałem, to samochód bodajże na Monza, nie dojechał do końca drugiego okrążenia!! :cry:. Później jeszcze długo miałem z tą trasą kłopoty, dopóki nie nauczyłem się... HAMOWAĆ!! :lol:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sn1p3R

W singlu to może i fajna, ale na multi jest tragiczna. Samochody zachowują się przy zderzeniu jakby ważyły 100 kg i miały zderzaki z gumy. Jak DLA MNIE to zwykła ścigałka. Ponoć robią Gran Tourismo 4 na PC to by było coś. Grafika w TOCA - owszem jest fajna, ale to nie wszystko...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Goofy
Jest cheat na bardziej czuły system kolizji :D

Ale jestem ciekaw jaq szybko z niego zrezygnujesz, gdy zobaczysz jaq wygląda Twoja fura po kilku stłuczkach :x

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Trevoor
Jest cheat na bardziej czuły system kolizji :D

Ale jestem ciekaw jaq szybko z niego zrezygnujesz, gdy zobaczysz jaq wygląda Twoja fura po kilku stłuczkach :x

No co do tego się zgodzę. Uszkodzenia są mocniejsze ale za to bardzo brzydkie a właściwie miały być rewolucyjne normalnie a tu według mnie są tylko takie sobie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrcze najlepsza samochodówka wszechczasów race driver2 the ultimate race simulator leży od wczoraj na półkach sklepowych a na tym forum ani jej widu ani słychu :shock: co jest :evil:

EDIT: Dobra widzę że osobnego topica się niedoczekam więc tu zacznę dyskusję. Po dokładnie czterech latach od pojawienia się porcha wreszcie doczekałem się sensownego symulatora samochodu. Fizyka w tej grze to poezja zresztą wystarczy popatrzeć na recenzję w CDA i ocenę 9+ ze znaczkiem jakości, wg mnie i tak ostro zaniżoną bo ja bym wystawił 11.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZEKAM NA JAKIEŚ KOMENTARZE BO NIE WIEM CZY LECIEĆ DO SKLEPU

na razie grałem tylko w demka i gra zapowiada się genialnie

Post ten słóży tylko temu by topic znalazł się na pierwszej stronie i jak tylko pojawią się odpowiedzi to obiecuję że go wykasuję.

Raczej nie dasz rady jak się ktoś wpisze hehe i co wtedy? No ja się tym będę musiał zająć hehe - RoZy

Faktycznie jak dopisałem tego posta to opcja usuwania w poprzednim znikneła, DZIĘKI RoZy

PS. pierwsza część nazywała się jak już TOCA RACE DRIVER

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz postulowalem o dodanie tematu o nowej Toce i nic :(

co do pytania czy warto kupic Toca Race Driver 2 - chlopie co ty za pytania zadajesz??? JASNE ZE WARTO :D ja nie zaluje ani zlotowki za ta gre - takich emocji nie dostarczyl mi nawet nowy Colin.

Lec do sklepu i kupuj - zapewniam ze spedzisz sporo czasu przy tej grze.

Jesli masz jeszcze kierownice... zarwana nocka murowana :D

Nie mowiac o tym ze jesli masz w dodatku dobre lacze internetowe... multiplayer z "zawodowa symulacja" rzadzi :D

Reasumujac: Toca Race Driver 2 + kiera + szybki net = wiele godzin super emocji :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...