Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

brylant

"Szymon Majewski Show"

Polecane posty

A mi się ten program podoba :smile: Jak zawsze duża dawka śmiechu, a w tym wszystkim najlepsze są "Rozmowy w tłoku" :laugh: Głównie może się tu podobać właśnie nabijanie z naszego rządu etc. Jednak pomimo tego, że można się przy tym programie pośmiać, ja nie oglądam go regularnie i z pasją. Czasem lecąc po kanałach się natrafi, więc jak nie ma nic innego, ciekawego, to zostawiam :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Show z Majewski trochę podupada, żarty powali stają się żenujące, no tak w sumie to zawsze takie były, ale potrafiły rozśmieszyć, teraz jest gorzej może nie o wiele bo zdarzają się też fajne odcinki ale jest ich coraz mniej, nie chcę mówić że się wypalił może po prostu ma gorszy dzień, skończyła mu się wena twórcza :P, lub co raczej bardziej prawdopodobne takie programy na dłuższą metę staja się nudne. Chociaż w naszy małym kraju coraz więcej ludzi pokroju Tede i Dody więc póki będą tacy ludzie póty program będzie trwał, oczywiście nie tylko takich ludzi Szymek zaprasza, ale to właśnie oni nakręcają ten program. Miejmy nadzieje że to tylko przejściowa "niedyspozycja". I bez senus jest porównywanie programu Wojewódzkiego do tego Show to jest zupełnie inny kaliber.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś oglądałem co tydzień, ale od kiedy nie rządzi już koalicja PiS-LPR-Samoobrona nie ma już tak wdzięcznych do parodiowania osób. Program stał się nudny i przestałem go oglądać. Całkiem niedawno, przerzucając kanały "wpadłem" na SMS, ale niemal wszystkie gagi nadawałyby się na Żenujący Żart Prowadzącego. Poziom spadł na tyle że aktualnie oglądanie tego programu to strata czasu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem Majewskiego kiedy jeszcze śmieszył. Obecnie, z odcinka na odcinek jest coraz gorzej. "Rozmowy w tłoku" również nie są już te same. Ciekawi mnie tylko jedna rzecz. Przez jaki okres czasu ten cały program będzie jeszcze nadawany... Najlepsze lata tego całego show już dawno przeminęły. Żeby nie było, jest to tylko i wyłącznie moja własna opinia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z samego początku, kiedy to SMS był świetny (i Szymon nie był "wypalony") oglądałem program każdego tygodnia. Ostatnio coraz częściej zapominałem, aż przestałem oglądać, z powodów prostych - Szymon prezentuje żenująco niski poziom humoru i od paru sezonów tej żenady modlę się, aby TVN zdjął ten program z ramówki. To, co w ostatnich latach spodobało mi się w SMS, to koleś, który śpiewał od tyłu i przezabawny mongoł z U1Bator (tylko dla niego przełączałem na TVN w ostatim czasie). Same Rozmowy w tłoku nigdy nie były dla mnie śmieszne (w przeciwieństwie do większości widzów), lecz wręcz durne i głupie. Tak btw. to mam dziwne wrażenie, że się starzeję... :huh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z SMS mam podobnie jak mój przedmówca. Kiedyś oglądałem Szymona prawie co odcinek ale ostatnio niezbyt podoba mi się poziom jaki prezentuję program. Oczywiście trafiały się nie kiedy fajne odcinki, ale to nie to co kiedyś. Czasami oglądam go, ale tylko dla Bila;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nadal oglądam Szymona, bo lubię, choć ostatni poziom żartów był dość słaby, ale w ostatnim SMS, pudelek to co wyciągnął od Piróga było chyba najlepszym zakończeniem jakie mu wyszło cytuję "Piróg jak gdzieś chodzi to zawsze dochodzi".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ostatnia część była nawet dobra z plebiscytem "vivat nie najpiękniejszy". Jedyne co mi się nie podobało to aktor który grał Wojciecha cergowskiego wo gule go nie przypominał. Ale za to rola Komorowskiego była świetna. Ryłem się szczególnie podczas gdy czytał wyniki plebiscytu :laugh: :laugh: :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak prawdę mówiąc. To tylko rozmowy w tłoku jako tako utrzymają ten pogram jeszcze na poziomie, choć ostatnimi czasy też już w ogóle nie bywają śmieszne moim zdaniem. Jak dla mnie Majewski robi z siebie idiotę tylko z tego względu iż.

1: Kasa.

2: Nudzi mu się to próbuje, innych swoimi marnymi tekstami rozśmieszyć.

3: TVN wierzy że dzięki niemu, mają wyższą oglądalność.

4: Byle do emerytury ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odcinek z Pazurą i Małaszyńskim był bardzo fajny . Ja Majewskiego nadal bardzo lubię , denerwuje mnie tylko jak na siłę wymyśla jakieś durne historyjki np. ta o tych dresiarzach Seba i Klocu czy jakoś tak . U1 Bator jest genialny , Pan Prezydent Komorowski w Rozmowach w Tłoku też jest świetny ;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też w SMS [fajny skrót :D ] jedynie lubię Rozmowy w Tłoku.Najbardziej mi się podobał tekst "Komorowskiego":To jest h!... to jest h!...To jest hańba!

Podobają mi się też pomysły na prezenty dla gwiazdy.

Ale program mnie jakoś specjalnie nie śmieszy.Kuba Wojewódzki jest lepszy [moim zdaniem]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo że tak jak wielu uważam że SMS nie jest już tak dobry jak kilka lat temu, to Rozmowy w Tłoku naprawdę dalej są świetne. O ile różnie z niektórymi odcinkami bywało, to ten wczorajszy dzieki parodii Stefana Niesiołowskiego (te ruchy głową i całym ciałem genialne :tongue: ) są godne żeby dalej Rozmowy oglądać. Wogóle aż dziw że tak charakterystyczny polityk dopiero po raz pierwszy pojawił się w RwT.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość może trochę zdenerwować fanów SMS - w tym mnie - ale spokojnie.

Od września z ramówki TVN zniknie Szymon Majewski Show - ale jak mówi producent, tylko na jeden sezon, żeby dopracować nową formułę programu. W jego miejsce pojawi się ADHD TV - będzie to dłuższa wersja Rozmów w Tłoku. Szymon będzie się wcielał w postać dyrektora programowego nowej stacji TV i prezesa jednocześnie. Do programu zapraszani będą znani politycy - oczywiście nie-politycy a parodyści znani z RwT oraz co ciekawe -> nowe twarze.

Myślicie, że coś z tego wyjdzie ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha! Moje modły zostały wysłuchane :) Szymon już nie będzie z siebie robił głupa, przynajmniej do końca tego roku, a ten cały ADHD TV pewnie będzie miał lepszą oglądalność od SMS i zostanie na dłużej w TVN. W końcu od śmiesznych wywiadów mają Kubę Wojewódzkiego ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...