Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

brylant

"Szymon Majewski Show"

Polecane posty

Wcale sie nie wypalił...trzeba wymyslac nowe rzeczy a on ma głowe do tego ,a nie ciągle tłuc końca nie widać.Może trochę poziom sie znizył (ale tylko trochę) lecz to jest normalne po kilku sezonach.Szymon nadal czasami mnie rozsmiesza i ogladam go regularnie.Nie gada ciagle o seksie i nie zachowuje sie tak jak Kuba(ktory mi sie znudzil po 1 lub 2 sezonie na polsacie),wiec sie nie dziwie, ze niektorzy nie chca zostac goscmi Kuby ,a Szymona tak(np.Tede).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ale czasem nie warto zmieniać sprawdzonej formuły. Obecnie program jest nudnawy i nie śmieszy już tak jak jakieś dwa, trzy lata temu. Ale jeszcze nie wszystko stracone. Program się zmienia i może za jakiś czas będzie to zmiana na lepsze. Póki co jakoś mnie do oglądania nie ciągnie.

wiec sie nie dziwie, ze niektorzy nie chca zostac goscmi Kuby ,a Szymona tak(np.Tede).

Być może Szymon zadaje mniej kłopotliwe pytania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może Szymon zadaje mniej kłopotliwe pytania.

Nie można porównywać Majewskiego do Wojewódzkiego. U Szymona panuje zupełnie inna atmosfera i oglądają go osoby o mniejszym wieku, niż Kubę. Właśnie z tego to wynika, a ten kto oglądał oba programy, to wie, że Kuba lubi podyskutować sobie o seksie i tematach dla starszych osób. O tym świadczy też godzina puszczania tych programów. Jeśli chodzi o mnie, to zawsze bardziej lubiłem oglądać programy Majewskiego, bo mimo tego co wyprawia on w swoim programie, to jednak w życiu jest to poważny i normalny facet. Show Szymona ogląda mi się z resztą przyjemniej i fajniej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem pierwsze odcinki, podobały mi się, ale uważałem że po programie "Mamy Cię" Szymon zrobił z siebie głupka, ale jego teksty bawiły. Wszystko było fajnie, rozmowy w tłoku mi się podobały. Teraz gdy widzę to w telewizji odrazu przełączam na inny kanał. Ostatnio Show Szymona się straaaaaasznie pogorszyło. I proszę o wyrozumiałość to jest po prostu moja opinia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Koksiarzem, może Szymon nie jest tak szczery do bólu jak Kuba, ale jego dowcipy mnie wogóle już nie bawią, choć przyznam się że oglądając parę lat temu a dokładnie to był chyba sezon 2008, to Szymon dawał radę jeszcze, ale teraz po prostu jego dowcipy mnie nie śmieszą, oglądam jeśli są jacyś goście których szanuje za robotę jaką wkładają, albo po prostu chcę spróbować się z pewnych ludzi pośmiać razem z nim, co nie wychodzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie po co dodano niektóre nie potrzebne hm gagi do programu ( początkowe przedstawienie wiadomości bee jakoś takie nudnawe) do tego doda nergal ,eh niekiedy to nawet nie co zabawne jednak na dłuższą metę nie potrzebne ,

rozmowy z gośćmi nawet ciekawe , chłopak na opak ( śpiewający od tyłu ) ok , choć wcześniejsze odpowiedzi na trzy pyt ( trzy możliwe warianty ) jako tako zabawniejsze i finalnie rozmowy w toku hm czasem zabawne ( eh brakuje mi pani Zytki i jej nieśmiertelnego wróć ) z czasem widać że na siłę próbują być zabawni ( zn rozmowa osób przebierających się za znane osobistości) Mam nadzieję że marcowy powrót Majewskiego przyniesie parę nowości .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj o 21:30 rusza nowa edycja programu. Zamierzam obejrzeć. Dlaczego? Jestem ciekawy czy tendencja obniżania się poziomu programu z edycji na edycję utrzyma się czy może zostanę pozytywnie zaskoczony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yea, też mam zamiar obejrzeć. Z tego samego powodu, co Ty, choć starałem się nigdy nie opuszczać odcinków tego programu, nawet, gdy Szymon miał spadek formy. Ciekaw jestem bardzo, co pokaże nam.. chyba już 9 sezon, o ile się nie mylę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczorajszy odcinek niczym mnie nie zaskoczył. Mogę nawet stwierdzić, że był dość monotonny i momentami miałem wrażenie, że wcale nie oglądam programu rozrywkowego. Rozmowa z gośćmi była nudna, niczym nie zastąpiono starego "Końca nie widać" czy piosenek CeZika. Czyżby brakowało pomysłu na dalszą realizację programu? Nawet "Rozmowy w tłoku", które były czesto śmieszne wczoraj jakoś nie dawały powodów, aby się chociaż trochę uśmiać. Nie wiem, albo ja wczoraj byłem nie w humorze albo rzeczywiście "Szymon" traci na poziomie z każdym nowym sezonem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak wielu innych uważam że ten program już w ogóle nie śmieszy. Goście się powtarzają, nie mają nic ciekawego do powiedzenia, co jakiś czas jakiś mini filmik lub żałosna animacja (sklejanie urywków wypowiedzi polityków w jakiś tekst" i Rozmowy w tłoku które rzadko kiedy już się zdarzają zabawne. W sumie parę miesięcy temu mnie nawet jeden rozśmieszył, no i co nie które filmiki

przykuwały moją uwagę. Parę tekstów w "Złopolskich"(czy jak to się tam nazywa) było całkiem fajnych :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś widziałem powtórkę tego odcinka z poniedziałku, pokuszę się o takie stwierdzenie.

Ten program aż woła o pomstę do nieba ! Szymon zaprosił Kubę Wojewódzkiego do siebie, tylko z tego względu by mu widzowie zaczęli znowu rosnąć, dodając do tego wręcz arcy banalną końcówkę czyli. "Seba i Klocu", boże święty jakie to głupie. Pamiętam czasy kiedy było jeszcze Figo Fago, naprawdę wtedy dało się to jeszcze oglądać, ale po zakończeniu Figo Fago, program znowu zaczął się staczać w moich oczach. Innymi słowy.

Jak ktoś mądrze powiedział kilka postów wcześniej, dno na najwyższym poziomie intelektualnym tzn. Że tylko za przeproszeniem, idioci będą się śmiali z gagów Szymona.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Show ma nierówny poziom, niektóre odcinki są świetnie a niektóre tragiczne. Stałe jest to że niestety żarty traktują o seksie a przez to są niezbyt wysokiego poziomu, wprost żenujące. Mimo to zdarza mi się oglądac i nawet czasem się obśmieje. ( Gosiewski w rozmowach w tłoku - bezcenne. xD)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W show jedyny śmieszny filmik to z tym reporter z U1. Bawi mnie jego nieporadność oraz odpowiedzi na jego czasem głupie pytania. Czasem też uśmiechnę się w czasie trwania przygód Seby i Kloca. Oprócz tego program ten nie ma już nic co mogłoby zainteresować moja osobę. Ędward z nowymi piosenkami już nie jest taki fajny jak kiedyś :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś to to oglądałem, ale teraz to raczej komercha. Ani mnie to nie bawi, ani .. w zasadzie to pusto patrze w TV - słysze śmiech to się uśmiecham.

Naprawdę już wolę patrzeć się przez okno czy na pustą ścianę.

Powinien skończyć na 2 czy 3 edycji, bo która to już jest?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie nawet "Rozmowy w tłoku" nie trzymają poziomu... Są takie rozkrzyczane. Żadnego w nich takiego deliktanego żartu jak był kiedyś. W pierwszej (czy tam w drugiej) edycji można było zobaczyć praktycznie normalnych polityków i inne polskie "gwiazdeczki" no może z lekkim przymrużeniem oka... :tongue:

A co po tzw. " Tragedii w Smoleńsku" będzie z rozmowami w tłoku będzie nie mam pojęcia... Choć może po prostu nadal będą, tylko w nich nie będzie się wspominać o ofiarach tej katastrofy... Bo każde ich wspomnienie byłoby moim zdaniem po prostu głupotą graniczącą z chamstwem... Takie jest przynajmniej moje zdanie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem ,,Rozmowy w tłoku na początku były trochę lepsze niż dzisiaj. Jednak ogółem program trzyma dobry program i mam nadzieję, że śmieszyć będzie jeszcze długo. A co do tragedii w Smoleńsku to myślę, że należałoby wyciąć osoby spokrewnione z tragicznie zmarłymi osobami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Początkowo to był humor na wysokim poziomie, świetne teksty, rozmowy w tłoku to były fajne, a... i prezenty na początku, które Szymon dawał gościom też były fajowskie. Potem były zmiany, zmiany i jeszcze trochę zmian. Jeszcze pierwsze serie bardzo fajnie się oglądało, potem nie było już jak przedtem. Wiadomo, w końcu pomysły się wyczerpują i trzeba "poeksperymentować" to tu, to tam. Niektóre "eksperymenty" były fajne, np. teleturniej "Końca nie widać", choć potem też zmienił jego formę i nie był taki fajny. Jak dla mnie Cezik (ten, który potrafił śpiewać na odwrót = szacun ;P) mi się tak średniawo podobał. Oglądam "SMA-a" dość regularnie, choć czasami nie był odcinek ciekawy, więc nie oglądałem go. Teraz rozkręcił U1Batora - Bill jest super! Zwłaszcza rozwalił mnie na całego tekst do "Czy Honduras wyjdzie z grupy?" - zwłaszcza, jak zapytał Nelly Rokitę ;D ;D I też ostatnie odcinki trzymały poziom i uśmiałem się po uszy, np. jak Pudzian był i Joanna Krupa. "Rozmowy..." też były super. Kwiatkowska jako Gessler - bomba! Ogólnie to odcinki przed wakacyjne był baardzo fajne. Może po wakacjach, znów "SMS" rozkręci się na dobre. ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie kiedyś napewno ten program był dużo lepszy teraz brakuje Szymonowi już troche pomysłów co dalej robić ale i tak powinni go kontynuować ponieważ i tak w swojej kategori nie ma konkurencji i pomimo wszystkich jego wad dalej go oglądam bo uważam że i tak daje rade wśród reszty

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...