Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

brylant

"Szymon Majewski Show"

Polecane posty

Dla mnie juz Szymon Majewski sie znudzil , kiedys rozmowy w tłoku ogladalem a ostatnio to wdg. mnie dno.

Jeszcze jakis rok temu Szymon Majewski i Kuba Wojewodzki to byly moje najlepsze programy a teraz wogle ich nie ogladam.

Zobacze sobie ten nowy program kilka razy z udzialem Szymona , moze sie porzekonam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, mam nadzieję że ADHD TV będzie trzymało dawny poziom SMS-a. I zgadzam się - Rozmowy w Tłoku (oraz Końca nie Widać) byłą najlepszymi momentami show Szymona.

Tylko dlaczego dopiero o 22:30 ?

Ech, widzę że będę musiał oglądać powtórki...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymon Majewski ( a od teraz Mike Szymanski :) ) na swoim fb oświadczył, że program będzie się jednak nazywał 3DwHD Telewision - program będzie trwał ok. 30 minut. Zobaczę z ciekawością :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up Jest dokładnie tak jak piszesz - program będzie emitowany przez jeden sezon (13 odcinków) a potem wraca 'stary nowy' SMS. A że byłaby dziura i Majewski nie miałby z czego kasy trzepać, oprócz reklam pewnego banku to i powstał nowy projekt, który nie będzie chyba niczym innym niż 30minutowymi Rozmowami w Tłoku. A że RwT w zasadzie unikałem jak ognia - to i raczej ten program odpuszczę, patrząc zwłaszcza na godzinę emisji - wolę się wyspać do pracy niż lasować mózg głupotami.

PS Widzieliście Billa w Tańcu z Gwi(a)zdami ? Poszło mu całkiem nieźle :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak widziałem Bila ! :D Kto by pomyślał że dzięki SMS. Dostał zaproszenie do Tańca z gwiazdami, według mnie jest faworytem ! ;)

Co do samego SMS i następcy tymczasowego. Zawsze mogli czymś innym załatać lukę po SMS na jeden sezon, tak to znowu Majewski z siebie idiotę robić będzie, no ale zobaczymy ten jego nowy show. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh, trochę zawiedziony jestem tym HDw3D. Na gorszych odcinkach Rozmów w Tłoku był lepszy humor niż tutaj. Jakieś wszystkie te gagi wymuszone takie dla mnie. Wszyscy parodiowali swoje postacie dobrze, ale fragmenty np. z Kaczyńskim były bardzo krótkie, a chętnie widziałbym rozwinięcie tego co najlepiej zapowiadało się czyli właśnie parodii jego i Rostowskiego.

Mnie ten 1 odcinek zawiódł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...