Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hirokaraka

Morrowind

Polecane posty

Gdzie jest kopalnia Disspala ? Parę godzin jej szukałem i straciłem już rachubę. Możecie mi zaznaczyć gdzie ona się znajduje ?

Generalnie to szukaj na południe od Obozu Zainab - blisko ( na północny wschód) Falensarano :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie ze znalezione przedmioty mozesz schowac w pierwszej lepszej skrzyni lub worku lecz nie gwarantuje ze nie znikna po jakims czasie :)

u mnie na przyklad cos takiego sie nie zdazylo wiec mozesz zaryzykowac a najlepiej zrob osobnego save'a i poczekaj troche.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja gwarantuję że nie znikają. raz zostawiłem w dwemerskich ruinach trochę ebonowego sprzętu (nie bylem w stanie wszystkiego udzwignac :P) i gdy wrocilem tam po kilku miesiacach (czasu w grze) to nadal tam były

I ja mowie ze nie znikną. Urządziłem sobie dom w tawernie. Porozrzucane po podlochach, stolach i lozkach orez i zbroja, drogie kamienie w misie, Swieczki dookola werandy :) Setki przedmiotow porozrzucane wszedzie gdzie sie da. Nic nigdy nie znikneło. Fajnie urzadzalo sobei dom w Morrowindzie:) Szkoda ze chociaz w oblivionie opcja domu byla bardziej "oficjalnia", to jednak nie miales czego kolekcjonowac....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w morrowindzie tez mozna miec dom na własnosc, na wyspie solstheim, gdy sie wypelnia zadania dla kompanii wschodniocesarskiej w dodatku bloodmoon :P w ogole polecam wykonywanie zadan dla tej kompanii, mozna duzo za nie zarobic, i w koncu tez sprzedac swoje akcje (dostaje sie akcje tej kompanii warte 100 smoków, maksymalnie mozna je sprzedac za 12000)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w morrowindzie tez mozna miec dom na własnosc, na wyspie solstheim, gdy sie wypelnia zadania dla kompanii wschodniocesarskiej w dodatku bloodmoon :P w ogole polecam wykonywanie zadan dla tej kompanii, mozna duzo za nie zarobic, i w koncu tez sprzedac swoje akcje (dostaje sie akcje tej kompanii warte 100 smoków, maksymalnie mozna je sprzedac za 12000)

Aaaa. Zapomnialem o tym. Ale Izba Rajcow lepsza, bo mozna ja szybciej i latwiej zasiedlic. I masz transport pod dzwiami :) A 12 k to malo. Ja mialem 300k :P conajmniej. Zanim gralem w Trubunala bo tam jakos tak, nie wiem dlaczego, ze mozna bardzo duzo zarobic, chyba sklepy bogatsze i skads sie bralo doba bron na sprzedaz?? Nie pamietam...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie u mnie problem polegał na zbyt ubogich sklepach. co z tego ze mam niepotrzebna bron za 40000, 100000 itp skoro nie mam jej gdzie sprzedać, bo maksymalne złoto sklepu to 2000? przeciez nie kupie za reszte pieniedzy innego niepotrzebnego złomu :P

ale w trójcy pamiętam że można sprzedawać do muzeum za grubą kasę artefakty. tylko problem polega na tym, ze mozna sprzedac tylko te, ktore sa na liscie, a te, ktore sa na liscie sa najpotezniejszymi artefaktami w grze wiec trzeba zdecydowac, czy to sie oplaca :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam prawie zawsze zabijałem Ra Vira w Balmorze i robiłem sobie kanciape w jego sklepie :P Ale później doszedłem do wniosku, że to tak niehumanitarnie zabijać członków mniejszościnarodowych, i grałem z modem dodającym całkiem pokaźną hawirę w Balmorze (pamiętam że całą podłogę i półki miałem zastawione bronią i zbrojami). A z tego co pamiętam to wykonując misje dla rodów budowało się sobie domek... Ale jakoś nigdy z niego nie kożystałem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie byla taka misja ze trzebalo zrobic porzadek z takim goscmi i akorat wszyscy znajdowali sie w Izbie Rajcow...

Po zabiciu bandytow Przejalem Izbe Rajcow i od tej pory chowie tam wszystkie graty:D

tia... wiekszosc ludzi z ktorymi rozmawialem sie tam osiedla. Popularna ta speluna :0

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale lipa.... Szkoda, tak ładnie proszą o pomoc...

Jak to nie ma? Dałbym głowę, że przynajmniej tym z Sadrith Mora można pomóc. U wampirów nie pamiętam niestety, ale chyba można było tylko wytrychem lub czarem dać i uwolnić się ich nie uwalniało. Musiałbym pójśc tam jeszcze raz.

I jeszcze pytanko: da się nabyć Trójcę i Bloodmoon bez podstawki? Bo jak kupię wszystkie, to będę miał już trzecią podstawkę (moją, z CDA i jeszcze z tych dodatków), więce wiecie :rolleyes:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze pytanko: da się nabyć Trójcę i Bloodmoon bez podstawki? Bo jak kupię wszystkie, to będę miał już trzecią podstawkę (moją, z CDA i jeszcze z tych dodatków), więce wiecie :rolleyes:

poszukaj na jakijsc aukcji intenetowej, albo poytaj w empiku moze maja jaksi stary egzemplarz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczury są prostymi przeciwnikami (łatwiejsi od nich są tylko zwiadowcy kwama, takie robaczki małe), więc możliwe że coś popsułeś na etapie tworzenia postaci. Napisz mi jej cechy.

Ogólnie na razie podam Ci kilka ogólnych rad:

Używaj tych broni, do których wybrałeś umiejętności na etapie tworzenia,

Używaj zaklęć, jeśli wziąłeś umiejetność jakiejś szkoły magii jako głownej,

Rozwijaj zwinność, bo ona ma wpływ na szansę trafienia również,

I wreszcie znak zodiaku wojownik daje premię +10 do ataku, co znacznie zwiększa premię do trafienia na początku gry.

Ale najlepiej napisz mi cechy i umiejętności głowne swojej postaci, razem z ich wartosciami i rasą, jaką grasz, to doradzę Ci taktykę :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to "ostrze miecza ich nie dosięga"? To może... podejdź do nich, zanim zaczniesz atakować? Nie rozumiem - szczury trafia się nawet niewyszkoloną bronią i nawet bez wysokiej zwinności... wydaje mi się ten problem dość podpadający. Nie oskarżam zaraz że to jakaś podpucha, ale wydaje mi się to dziwne...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...