Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hirokaraka

Morrowind

Polecane posty

Jeśli w misji trzeba go zabić, a on nie ma opcji w dialogu o wyzwaniu na pojedynek, to mam na to jedną, sprawdzoną metodę... Obrażaj gościa tak długo, że cię zaatakuje.

(Aktualnie nie mogę dokładnie powiedzieć, musiałbym grę zainstalować)

Bolvyn Venim.

Jednak coś znalazłem... Więc zero wkurzania głupka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najstarszy i najczęstszy problem Morka :)

Ja zawsze gdy wchodziłem tam do tego zamku (czy co to było - dawno grałem) szedłem na dół, zabijałem ziomków, po lewej były skały, trzeba było na nie wskakiwać na wyższe piętro, tam wchodziłeś do powieszczenia gdzie było chyba 2 ziomków i po lewej przy ścianie na półce (chyba dolnej) w głębi jest taka mała kostka, to to :P

Na adamyntowej wierzy był nawet obrazek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie było na jakimś wrogu klucza? Chociaż robiłem to dawno temu, kojarzę, że był jakiś klucz... Jeśli nie ma, zainwestuj pieniądze w zaklęcie przedmiotu na otwieranie zamków 100.

Z drugiej strony włamanie się do Viveka na długo przed oficjalną wizytą trochę popsuło mi zabawę...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co do dwóch organizacji, mianowicie do Popielnych i Ostrzy.

Oprócz tych dwóch należę do Gildii Wojowników, Glidii Magów i Rodu Hlaalu i mam w nich najwyższą rangę. Chciałbym ją także uzyskać u Popielnych i Ostrzy. Tylko nie wiem do kogo się zwrócić po awans? :rolleyes:

Adamantytowa Wieża na ten temat milczy.

Z góry dzięki za odpowiedź :rolleyes:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieki w Morrowinda nie grałem, ale jestem pewien, że Popielni i Ostrza są organizacjami, w których nie da się osiągnąć najwyższej rangi. U Ostrzy ostatnią rangą jest ta dawana od dziadka uzależnionego skoomą, a u Popielnych ta, którą dostajemy po ich próbach bodaj. Bethesda mogłaby teraz jedynie rzecz - sorry, guys :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie jest w Ald'Ruhn krawcowa w której musimy dostarczyć koszule Rashy. Póki nie dostarcze to nie moge sobie nic kupić, bo jestem pod jakimś znamieniem. I czy jest jakiś leg na chorobę, przez którę spadło mi szczęście i osobowość ? Żadne mikstury nie działają. Aha i gdzie moge dostać te żeczy dzięki którym moge otwierać przedmioty ? Gildia złodziei ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tja. Jesteś pewien, że szczęście ci spadło? Wśród chorób tego nie widzę...

http://www.uesp.net/wiki/Morrowind:Diseases

Może cierpisz na zarazę? Do tego jest inny lek niż na chorobę... Bo raczej wątpię, byś zaraził się spaczeniem i tego nie zauważył...

Co do Rashy... koszule trzeba dostarczyć do krawcowej w części mieszkalnej Ald'ruhn (pod Skar).

Wytrychy? Można i u gildii, ale kupcy też mają, chociaż pójście do zaklinacza jest w czasie tańsze...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieki w Morrowinda nie grałem, ale jestem pewien, że Popielni i Ostrza są organizacjami, w których nie da się osiągnąć najwyższej rangi. U Ostrzy ostatnią rangą jest ta dawana od dziadka uzależnionego skoomą, a u Popielnych ta, którą dostajemy po ich próbach bodaj.

Jeśli dziadek uzależnony od skoomy to Caius Cosades to powinienem mieć najwyższą tangę bo wykonałem już wątek główny Morrowida, a podczas niego Caius znika na dobre z prowincji Morrowind. Ale nie mam najwyższej rangi i u Ostrzy, bo jak w interfejsie klikam na Ostrza, to mam napisane następna ranga: Wywiadowca.

Pod czas wątku głównego tez trzeba przejść wszystkie próby u Popielnych i to zrobiłem ale i tak mam napisane w interfejscie - następna ranga: Brat (obecna to Przyjaciel Ogniska).

Nie dziwne? :rolleyes:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakikolwiek sposób, aby przerobić wersję polską (z dodatkami) na angielską? Niestety, mam już w sumie trzy płyty z Morrowindem - pierwszą, jaką kupiłem, drugą z dodatkami i trzecią z CD-Action, wszystkie polskojęzyczne, a bardzo potrzebuję angielskiej. Będę wdzięczny za pomoc, nawet jeśli w grę wchodzą skomplikowane czynności.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewna dziewczyna w drodze do Gnisis zgubiła swój pierścień w jeziorku, ja nie wiem czy ja mam coś ze wzrokiem, czy co ale tego pierścionka tam nie było. Pierścień ?jest w tym stawie koło niej? Kto sprzedaje te zaklęte wytrychy ? Czy to jest tak że muszę kupić wytrych i go zaklnąć u zaklinacza ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kolei:

1)Pierścionek jest w jeziorku... szukaj czarnego krążka przy kępie chwastów w wodzie

2)Wytrychów się nie zaklina

3)Zaklina się pierścienie, naszyjniki, zbroje, ubrania, broń... np. na pierścieniu zakląć otwieranie na dotyk 100

4)Z wyciąganiem pierścienia uważaj... może cię spotkać przykra niespodzianka, ale osoba towarzysząca tancerce ma przydatny w przyszłości przedmiot.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem z grą... Mam oryginalnego Morrowinda ze wszystkimi dodatkami, wkładam płytę i nic. Nie wyskoczył autorun. Otwieram więc i klikam setup i wtedy wyskakuje "Czy chcesz usunąć zaznaczoną aplikację i wszystkie jej składniki?". I tak w kółko. Morrowinda nie mam na kompie zainstalowanego, nie wiem skad to. Może stąd, że kieeeedyś miałem, ale dawno usunięty. Co zrobić, żeby móc zainstalować? Może usunąć coś? Proszę o pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, nie dam głowy że to pomoże, ale miałem kiedyś identyczny problem z Gothiciem 2. Też chciał usuwać, mimo, że gry nie było na dysku. Pomogło, jak wywaliłem z rejestru Windowsa odpowiedni wpis. Więc może tutaj to samo zadziała ?

Jakbyś nie wiedział: uruchom -> wpisujesz regedit -> HKEY_LOCAL_MACHINE -> SOFTWARE i tam powinien być jakiś folder Morrowinda, znając życie nazwany Bethesda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na pewno ŻADNE foldery z Morkiem nie zostały Ci na dysku? Jak pamiętasz, gdzie go miałeś zainstalowanego, to sprawdź ten folder czy na pewno nic nie ma. Miałem podobnie z Colinem 2, spróbuj jeszcze raz usunąć te wpisy w rejestrze i sprawdź dysk. Jak to nie pomoże, to obawiam się, że pozostanie jedynie format...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...