Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

JamesVoo

Nowy Świat

Polecane posty

Znalazłem parę błędów:

Czesć I, II, III, i IV zamiast część.

Pojazdy poruszające się po Nowym Świecie są napędzane przez Krau.

Każdy pojazd zużywa inną ilość na 100 km.

Poza tym opisy broni jak "Przypominający M4" są trochę ubogie, można by wymyśleć coś nowego.

EDIT:

Jeszcze coś- Deseter Eagle zamiast Desert.

A tak to bardzo chętnie wezmę udział w sesji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesć I, II, III, i IV zamiast część.

Brak "ś" w tej czcionce, możliwe że dorobię w najbliższym czasie :)

100 km.

Do zmiany :)

Poza tym opisy broni jak "Przypominający M4" są trochę ubogie, można by wymyśleć coś nowego.

To jest gra wyobraźni, nie mam zamiary opisywać szczegółowo każdego kamyka, niech gracze sobie wyobrażą ten świat na swój sposób, a po za tym jak mam opisać? "13 cm od rączki posiada gałkę pozwalającą zmieniać ilość wystrzelonych kul w serii"? To by się trochę mijało z celem przejrzystego przedstawienia świata :)

I dzięki za pomoc :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam duże wątpliwości co do moich talentów plastycznych, więc zamiast snajperki mogła by wyjść miotła. Chętnie bym coś takiego zrobił, ale niestety nie mam takich umiejętności, a po za tym takim czymś można się zająć przy ostatnim szlifowaniu, kiedy reszta jest gotowa :)

EDIT: @Down - na razie się zajmuję pisaniem opowiadania, ale termin jest do 30, więc niedługo ruszę znów z pełnego kopyta :) Już mam kilka pomysłów które można wrzucić :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle.. to tylko rozmawiamy o katastrofie, czy są jeszcze jakieś ważne kwestie?

A co z tym pytaniem James. Nie masz innych problemów niż katastrofa? Może tak dla odmiany podeliberujemy nad czymś innym czy wszystko już masz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SPAT - katastrofa jest jednym z ważniejszych momentów w grze, wiec pomysły na nią cały czas zbieram pomysły, na razie jest wykorzystany najlepszy, a pomysły/uwagi i inne bzdety można zgłaszać o wszystkim.

Teraz zaczynam się znowu pisać, ponieważ praca na konkurs wysłana ;)

EDIT:@DOWN - Pomysły są, gorzej z weną aby je na papier przelać :( Ale postaram się coś w weekend machnąć :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zawsze dostępny a moje umiejętności graficzne stoją otworem :) Mógłbym naszkicować mapki miast, okolic, ciekawych miejsc. Ogólnie mogę szkicować nawet bronie, ale wozy odpadają.

Aha, James bardzo mi się podoba twoja wizja, ale mógłbyś wymyślić jakąś ciekawą fabułę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stillborn - teoretycznie o tym co się teraz skończył, ale niestety kilka nieoczekiwanych spraw spadło na głowę :/ Muszę znaleźć chwilę aby coś napisać, żeby projekt znowu nie stanął w miejscu

@Zdrowy - Dzięki za chęć pomocy, ale na razie jest chyba za wcześnie na takie rysunki :) Co do fabuły, to mam ogólny zarys, a szczegóły będę podawane w trakcie, chodzi mi głownie o to aby na fabułę duży wpływ mieli gracze :)

Co do terenów gry, będzie miało to miejsce na polu ówczesnej EuroAzji, ale możliwe będzie wyruszenie na odrkywanie nowych lądów(taka misja by Kolumb ;))

Więc, postaram sie coś napisać jak najwcześniej, może nawet jutro :)

EDIT:@DOWN - nie mówię że nie ;) Byłbym wdzięczny za taką pomoc, ale nie wiem czy na razie ma to sens, ponieważ sam jeszcze nie wiem co ostatecznie powinno znaleźć się na mapie itd. :) Choć za szkic byłbym wdzięczny :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem że praca nad tym projektem zainteresuje tyle osób :) Jestem pozytywnie zaskoczony ;) Żeby nie było że nic nie robię, tutaj dodaję właśnie napisaną historię kupców. O ile nic się nie stanie będe pisał dalej i postaram się coś jeszcze stworzyć ;)

Kupcy ? Historia kupców, to historia narodu. Od początków istnienia cywilizacji, handel pojawiał się na różnych rynkach. Kupcy byli zawsze, ponieważ zawsze było czym handlować. Początek frakcji, w takiej formie jak teraz, był równoczesny z wytworzeniem pierwszego działającego i bezpiecznego portalu między wymiarowego. Stworzył go Antoni Konunik, który jest założycielem frakcji kupieckiej. Pierwsze uruchomienie portalu miało miejsce w 453 roku, także w tym roku zostały przetransportowane pierwsze produkty z innych wymiarów. W miejscu powstania pierwszej bramy między wymiarowej powstała siedziba Kupców. Największe wydobycie towarów z innych światów odbywa się właśnie tam. Oprócz siedziby frakcja posiada wiele rozsianych po całym świecie portali, rożnej wielkości, pozwalające przenosić się kupcom do innych wymiarów.

-----------------------------------------------------

EDIT: Postanowiłem że to już koniec w bawienie się w tworzenie Systemu. I tak nigdy według mnie nie będzie doskonały, a zarysy gotowe do grania są gotowe. Dodałem szkic karty postaci, historię frakcji są, resztę można dorobić później, już nie jest tak ważna. Zrobiłem także bardzo prowizoryczną tabelę jednostek. Przez następne kilka dni mam zamiar szlifować to co zrobiłem, a potem napisać do zielonych z prośbą o założenie nowego tematu z dopiskiem "Dyskusję" :)

Pierwsza wersja BETA jest dostępna TU <<<KLIK DOWNLOAD>>>

A tabela jednostek TU <<<KLIK DOWNLOAD>>>

Liczę na krytykę i proszę o zgłoszenie się chętnych do gry, potrzebne do jest podczas wysyłania prośby o nową Sesję na forum :)

EDIT: @DOWN - Jakoś mi idzie wymówienie ;) Ale raczej zmienię :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu rezygnujesz z dalszej pracy? Nie daj się lenistwu - walcz z nim i wygraj :D

Nie rezygnuję, więcej pomysłów i błędów wypadnie już podczas rozgrywki, będę na bieżąco wszystko ulepszał i uzupełniał :)

EDIT:@DOWN - dziękuję za poświęcenie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...