Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Osioł

Quake 2

Polecane posty

Cóz zaryzykuje, 29 sytcznia? Sobota? W tą sobotę? Ok, na GG podamy sobie IP servera, a wogóle kto ma stworzyć grę? Zazwyczaj ja to robiłem ;). Acha już nie dostaje zrzutów pamięci wrazie czego, to gdybym znikł to może oznaczać tylko, że od prądu mnie odłączyli, lub neo siadło :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyście potrzebowali jeszcze jednego do grania to byłbym chętny. Zawsze to jakieś nowe doświadczenie, bo w Q2 po sieci jeszcze nie grałem :] Sobota na dzień dzisiejszy bardzo mi pasuje, ale przydałoby się określić godzinę :twisted:

A i jeszcze jedno pytanko, bo musiałbym sobie zainstalować Q2 - do jakiej wersji mam patchować grę?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli macie wersję z CDA to nie trzeba patchować - jest 3.20, czyli póki co ostateczna. Ściągnijcie tylko najnowszego nocheat'a.

I ja moge zagrać też, tylko najlepiej dajcie jakiś termin ze 3 dni wcześniej :) . Mi pasuje wszystko bo ferie się zaczynają :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z kąd można ten programi sciągnąć

Dobra ale co myslisz że którys z nas będzie oszukiwał :roll: :wink:

Myślę, że ten program po prostu jest potrzebny, aby wbić się na jakiś serwer. Podobnie jest z SoFem, też trzeba ściągnąć programik haxorcist, bo inaczej będzie Cię kickować z serwera. Jeśli nie mam racji to krzyczcie :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi bardziej odpowiada 18 - i to nie dlatego, że w sobotę wreszcie chciałem sobie pospać. Tak się złożyło, że jeszcze jakiś czas nie będę miał czym zasłaniać okno w pokoju, a że ono jest od południa i komputer stoi naprzeciwko niego, to w godzinach 10-13 na monitorze nic nie widać. :(

Co do serwera, to ja i tak, zakładać nie mogę. Więc nie robi mi różnicy kto się tym zajmie :)

A i bym zapomniał - to że w MP w Q2 nie grałem już mówiłem, ale z tym jest związane moja prośba - moglibyście podać mapy na których będziemy grać (o ile będziemy :wink:) – bo jeśli chciałbym mieć jakieś szanse to wypadałoby, żebym poznał trochę te mapki i ułożył sobie jakieś ścieżki zdrowia. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee 18 mi pasuje, tylko powiedzicie w jaki dzień bo jakoś dalej nie jestem uświadomiony :P

A mapy to raczej będą wybierane z puli q2dm1, q2dm3 i q2dm8 . Z naciskiem z mojej strony na dm1 :P .

Z tego co ja wyczytałem chodzi o sobotę... BR

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że od dawna nikt tu nie pisał. Macie zamiar razem grać? Jeśli tak, to kiedy? Jeśli w ogóle ktoś z Was jeszcze grywa w Quake'a to pod jakimi nickami/w jakich klanach? Można by się umówić na jakimś serwerze i coś pograć TP :D Ja to jestem raczej cienki:(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra...czas nieco odświeżyć ten topic. Postanowiłem sobie znów zainstalować Quka 2 i znów pograć sobie z kimś przez neta :>. A więc tak...niech się zgłoszą cztery osoby, które 100% są pewne, że chcą grać i 100% mają sprawny net, komp, gre itp. niebędę tolerować takich osób co będą się zgłaszać a jak dojdzie do gry to nagle ten ktoś pójdzie do babci zjeść zupe :/.

A tak to...zasady po staremu, ja stawiam server, Wy do mnie piszecie na GG przed rozrywką by dopytać się o IP i gramy :).

Narazie właśnie niech się zgłosi trochę osóbek by potem wspólnie omówić spotkanie w grze :P.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ośle, byłbym bardzo chętny ale mam kompa po formacie i nie mogę upatchować quakaII (bo nie jst zainstalowany) więc podaj wersję jaką będziecie używać albo jeśli jest jakiś sposób by dodać kwaka do rejestu to bardzo prosze o kontakt (płytka poszła na Allegro)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm...widzę, że mamy czterech chętnych :) (jeden zgłosił się do mnie osobiście na GG). Więc może w końcu sobie jakoś fajnie pogramy :].

A więc po koleji:

Merib prawdę mówiąc z wersją quaka II się nie orjętuje :P. Jedyne co wiem to to, że gra jest z CDA i w ogóle żadnych patchy po intalacji nie pakowałęm :P.

Termin? Proponuje może niedziele wieczór? Tak 20:00? Wszyscy jak zwykle przed godziną umówioną odezwą się do mnie na GG i po koleji all podam IP do stworzonej gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i niezbyt sobie wczoraj pograliśmy :?. W 3 osoby (tj. przez jakiś czas w 4, ale cholerny ping miała tamta 4 :)) to raczej sie z przyjemnością popykać nie da...

Następnym razem mam nadzieje, że będzie więcej ludu i sobie pogramy :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Budda uda Ci się załatwić swoich kumpli do gry na ten piątek do 20:00 godziny? ;). Bo właśnie o tej proponuje kolejną partyjkę deadmatchu ^^ (lub na teammatch jak chcecie :) ). Anyway...jak będzie nawet nas tylko trzech czy czterech to możemy pograć w trybie coop czy jak to się zwie :). Z 2 tygodnie temu grałem właśnie tak z Meribem i było spoko :]. Aha...tylko, żeby byli na 100% bo kiedyś dużo ludu się wpisywało a nie przyłazili...no i przed rozpoczęciem gry pisać do mnie na GG po Ip ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze, że jest jeszcze ktos kto od czasu do czasu ma ochote zagrac w Q2. Widze tez, ze sa niewielkie problemy z iloscia osob :) ale po tu tu jestem zeby wam pomoc ;), wiec jesli zmow sie umowice na partyjke to chetnie sie dolacze. Pozdrawiam i czekam na propozyjce :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...