Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Osioł

Quake 2

Polecane posty

A ja od razu uprzedzam, że w sobotę o 12.00 (czyli jak zwykle) nie będę grał. Zaplanowałem sobie format i sadzanie całego systemu od nowa i zapewne cały dzień mi zejdzie na wszystkich progsach i sterwonikach, więc raczej mnie nie będzie. Za to w niedzielę bardzo chętnie :wink: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już nie mogę....znów porażka ludzie! było tylko pieć osób: Ja, Zapruder, Mobius i McClane ale później i tak odszedł (chyba 10 minut później) bo strasznie się skarżył na skakanie w Q2. Jutro znów podejmuję próbę więc prosze teraz mnie nie zawiedcie rekord to chyba tylko dzis padł i jak juz do kogoś pisze na GG to niech wie, że MUSI być przez 12.00 w Sobote i Niedziele.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie, fest dawno nie gralem w q2. Mam ogromna ochote na meczyk rail vs. rail ^^. Juz mam zenwetrzne ip to moge postawic serka, tylko dawno nie robilem configow pod serwer wiec jesli ktos by mi wyslal bylbym bardzo szczescliwy. Zawsze w q2 chetnie pogram. Wiec bic na gg,mejla itd ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Nasz serwerowy sobie dzisiaj wakacje chyba urządził :wink: . Ja mam cały dzień wolny więc różnicy to nie robi.

Obi --> Rail vs Rail - kocham cie :twisted: :D . Gdzie i kiedy i na jakiej mapie. Czekam na forum lub GG (niewidoczny najczęściej). A co do configa to mam dla gracza (mocno rozbudowany, a przekształcenie go na serwerowy to ok.10 minut), więc jak chcesz to moge wysłać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również wyjeżdżam, na wieś błeeeee. Od 26 do 10 mnie nie będzie, więc nie pisać. Sory że tak nagle odłączyłem się, ale ojciec przyszedł i mnie zaczął ochrzaniać, hehehe nic dziwnego jak od 8 siedziałem przy komputerze :) .

Może uda mi się być na tydzień ale wątpie w to, jak przyjade to będe musiał zrobić formata (już widze ten syf co siostra zostawi, zgroza [-o< )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.Widzę, że w tym tygodniu sobie nie pogramy :wink: ....

Więc mam pytanie: czy ktoś nie zagrałby, najlepiej 1v1, lub tez więcej, może być TDM. Pasuje mi praktycznie ciągle, na GG jestem najczęściej niewidoczny - więc pisać.

A i jest jeden warunek: nie mogę założyć serwera, więc przydałaby się taka możliwość u drugiej osoby :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie (proszę się nie śmiać!): Otóż chętnie pograłbym w Q2 (wersja z CDA - czyli bez dodatków), choc już od dawna tego nie robiłem (jakieś 3 latka przerwy od ostatnich pojedynków). Problem polega na tym, że ktoś musiałby mi powiedzieć, w jaki sposób się podłączyć do takiej gry, bo na tej quakowej "adress book" to ja się wcale nie wyznaję. Najczęsciej bywam wieczorami w sieci, więc chętnie bym pograł po wczesniejszym umówieniu przez GG.

To jak? chętni się znajdą?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc najpierw musisz w swoim configu lub adressbook wpisać adres serwera. Na stronie, którą podałem niżej jest spory ich spis, ja gram już od pewnego czasu na serwerze: SatFilm Quake 2 server. Po wpisaniu adresu cofasz się do menu /join/ i dajesz "refresh". Powinien ci znaleźć serwer. Zaznaczam, że sporo z nich zapewne nie będzie ci chodzić, ze względu na mody. Ale SatFilm zawsze działa.

No i opczywiście na każdym z serwerów musisz pamiętać o posiadniu najnowszego klienta NoCheat[zdajes się wersja 2.34]. Można go znaleźć na tej stronie:

http://www.bryceinc.com/index.php?main=NoC...ads&type=dl

Wystarczy go wypakować do głównego katalogu i później odpalać q2 zawsze ze skrótu "nocheat"

Strona z serwerami:

http://q2tv.org/articles.php?id=43&PHP...0c8d46f22583f59

Chętnie zagram razem z tobą. Po więcej pytań, lub jeżeli będziesz chciał porać pisz na GG. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pryszczu

Jeżeli mnie powiadomicie przez gg to chętnie sobie zagram. Tylko zastanawiam się czy nie przeszkadza wewnętrzne IP w graniu (ani razu nie grałem jeszcze przez neta) ale zawsze chętny do grania jeśli dostępny. Nr gg: 8323956 :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mobius

Wróciłem ze wsi więc już moge grać. To jak dzisiaj(sobota) i pojutrze o 12 ?. Chętni niech się zgłaszają na gg. I jeszcze jedno server niech zalorzy ktos z szybkim łączem, ja mam neo 340, więc ten kto ma szybsze i może załorzyć niech powie. (ale miałem problemy z wysłaniem tego posta)

Ci co chcieli by grać a nie mają Quakea2 to można go ściągnoć z tąd

Jest to 6 od dołu, a nazywa się:

> Q2OEM custom 2.1 full

rozmiar: 11MB · pobrań: 2218

Grywalna wersje Quake 2 składająca się z map q2dm1-q2dm8, wersja pozmieniana z różnych paków, podmienione skiny, fullbrighty, podmienione pic'sy, q2ace 1.21, instalator eye - wyszukiwarki serwerów

Link działa dziś patrzałem, da się również z tego grać z innymi (także tymi co mają pełną wersja, sam gram na demie :) ). I jeszcze jedno z tego można grać TYLKO na multiplayerze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ludzie was serwerowy wrócił :D . Czyli jak zwykle o 11.55 tworze gre i IP podaje przez GG. Ale czasem myśle czy może na team`y byśmy zagrali lub wogule jakieś zasady fajne wymyśleć.

Ajajaj sorry nie było mnie dziś brat zasiadł mi przed kompem i dać nie chciał wielkie sorry ale każdego może coś zatrzymać więc jutro będe na 100%.

P.S.

Postanowiłem zmienić posta bo dwa posty naraz raczej się nie pisze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mobius
z checią z wami zagram.jak by co to dajcie znać na gg :D

Naprawdę zagrasz czy to jest tylko takie sobie gadanie żeby posta nabić, a jak damy znać to się pewnie okaże, że nawet q2 nie zainstalowałeś. A tak w ogóle to może sam byś dał znać przecież gramy zawsze w soboty i niedziele o 12. Kupe ludzi tu jest, co gadają, że pograją a nie grają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, no, no widze, że dawno nikt nie grał w Q2. Więc czas chyba wrócić do tej gry! Od teraz proszę się zapisywać na justrzejszą gre. Odbędzie się o godzinie 19.00. Proszę nie pisać takiego czegoś jak "o moze będe grał" lub też "dobra jak zaintaluje gre będe" i takie tam podobne. Bo oż w morde! mnie już denerwują tacy co gadają, że graja a ich nie ma. Dobra ale wracam do tematu jak zwykle o 18.55 zgłaszać sie na GG bo będe IP podawał. I proszę jeszcze raz jak ktoś mówi, że będzie grał to niech mówi na serio.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, no, no widze, że dawno nikt nie grał w Q2. Więc czas chyba wrócić do tej gry! Od teraz proszę się zapisywać na justrzejszą gre. Odbędzie się o godzinie 19.00. Proszę nie pisać takiego czegoś jak "o moze będe grał" lub też "dobra jak zaintaluje gre będe" i takie tam podobne. Bo oż w morde! mnie już denerwują tacy co gadają, że graja a ich nie ma. Dobra ale wracam do tematu jak zwykle o 18.55 zgłaszać sie na GG bo będe IP podawał. I proszę jeszcze raz jak ktoś mówi, że będzie grał to niech mówi na serio.

[joke]Może będę grał, jeżeli zainstaluję grę^^[/joke] :P

A tak serio - ja również bede grać.

Obi - kiedy 1v1 pedrylu :twisted:

..:Edit:

Zapruder 24, ja 11, Osioł 10. Jak widać dostaliśmy po mor***e od Zaprudera

Nie żebym się kłócił :D ale miałem 27^^. Ale w słabej formie byłem^^ - pamiętacie jak dostaliście 55 - 16 - ileśtam :D ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lord Of Metal
Zapruder 24, ja 11, Osioł 10. Jak widać dostaliśmy po mor***e od Zaprudera

A mi oczywiście net wtedy nie działał :/

No dobra a kiedy następna partyjka? (tym razem mam nadzieję zagrać :twisted: ) Myślę że też gdzieś tak w sobotę ok 19- 20.Co wy na to??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehm, no wiec ja takze chetnie pisalbym sie na rundke Kaczorka. Tylko moze niech Osiol ew. Zap ustala termin i jestem gotow. Moja propozycja to przyszly piatek tj 24.09, powiedzmy godz. 18.00. Wiec jesli cos ruszy, niech ktos mnie powiadomi, najlepiej via GG.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...