Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Osioł

Quake 2

Polecane posty

Ok wyznaczam terminym następenego spotkania w Q2!! Jutro (lub dziś zależy kto kiedy czyta tego posta :) ) o godzinie 12.00 (czyli niedziela jak byś ktos nie znał dni tygodnia :) ) stworze server. Te IP wolał bym podać przez GG (tak ostatnio było), to więc zmówmy się wszyscy na GG.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _Kac_

Chyba przegapiłem :evil: Nic jak bedzie jakaś partia to dajcie znać. Teraz moge pograc bo mam kwaka na dysku. Daj ktoś znac na gg. W dni powszednie wolny od ok.20. w weekendy do uzgodnienia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tropenhauzer

Ja mam taką małą prośbę. :roll: Jeśli będziemy mieli kiedyś zagrać, to czy ktoś mógłby mnie zagadać na gg? Tak się składa, że przez uszkodzenie mojej przeglądarki internetowej nie widzę na tym forum numerów gg innych użytkowników. A tak w ogóle to w jaką wersję 'kłeja" gracie? Macie może zainstalowaną łatkę?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra każda wojna w Q2 odbywac się będzie w soboty i niedziele o godzienie 12.00. Info na temat IP będe podawał przez GG jeżeli ktoś chce się dołączyć do zabawy to prosimy się zgłaszać na forum lub na moje GG.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _Kac_

My sie z Gawłem juz ladnie zgadaliśmy :D wczoraj pyknelismy małego mecza 1na1. Nic to ze dostałem wciry az miło ale było spoko. Zachęcam do grania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mobius

Sory Gaweł ale w tym tygodniu nie będe mógł grać :( .Miałem mało miejsca na dysku i usunąłem kłeja a dopiero rano w sobote dowidziałem się że siostra pożyczyła komuś kłeja :evil: i niestety nie moge grać. :cry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tropenhauzer

Hej Gaweł, coś się stało dzisiaj? Nie byłeś dostępny na gg, zagadałem do ciebie, ale niestety nie odezwałeś się. Domyślam się, że coś przeszkodziło w planach?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech.. mi się udało zagrać tylko pierwszy raz z wami, teraz mi sie net zyebał. Jak bedzie z powrotem to zagram.

..:Edit:

Gaweł, trenowałeś coś, czy znowu baty chcesz dostać?? :twisted: [/joke]

..:Edit2:

Dobra, już mogę grać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mobius
A tak wogóle to czytaleś poprzednie posty zazwyczaj gramy w sobote i niedziele o 12!!! gawel zaklada zawsze wiec po ip to do niego na gg przed grą q2 siostra nadal nie przyniosla agrrrrrrr :evil: :evil: :evil:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PRZEPRASAM, ŻE MNIE NIE BYŁO ALE NEO MI SIADŁO NA TYDZIEŃ IO TAK SIĘ STAŁO TERAZ BĘDE NA 100% W TEN WEEKEND O MOŻE NA 70% ŻE BĘDE NIE WIEM CO MNIE JESZCZE SPOTKA. AHA ODZYWAĆ SIĘ NA GG DO MNIE JAK BĘDE DOSTĘPNY!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie!! Jutro o 12.00 gramy w Q2 i zgłaszać się już TERAZ!

i nie mówić mi tu najpierw, że cyt."tak jutro będe chyba ale nie wiem bo ojcu będe musiał pomóc ale zobacze a może vbęde mógł..." Tylko mówić czy będzie mógł JUTRO grać na 100% w Q2. Bo prostu mi już zbrzydł Q2 przez sieć jak tylko dwie soby przychodzą lub nawet jedna albo wcale. Błagam niezwirćcie mnie niech tu teraz dużo ludzi sie zgłosi! Proszę!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Synt3zi5

Jeśli można to i ja mogę pyknąć w queja! Dajcie cynk na GG i już jestem.

Zaznaczam jednak że dopóki nie nadejdą wakacje będę mógł tylko w weekend. (przeklęta szkoła)Sory :cry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elos ziomki:) Ja w Quake 2 przez neta moge z wami zagrac!!! Jestem chetny ale tak po 17 w kazdy dzionek tylko podajcie mi IP serwa i juz sie wbijam :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...