Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Osioł

Quake 2

Polecane posty

Może uda się dzisiaj zagrac, tylko Gaweł[Osioł :P ] musi się pojawic bo on serwer może stawiac - coś ostatnio tymi swoimi simsami jest pochłonięty -.- .

No chyba, że ten pedryl Obi wreszcie się ruszy i zacznie grac bo z tego co wiem łącze to on ma nieprzeciętne :D .

..:Edit:

Tylko ostatnio cos Obi nie był pisałem na GG a nie odpowiadał czyżby następny taki co OBIECUJE a nie dotrzymuje słowa? Chyba tak.

Raczej nie :wink: . On niby ciągle jest 'dostępny', albo 'zaraz wracam' a go nie ma :] . Ot - taki pedryl^^

Aha - o 18.00 to mi się nie bardzo pasuje. O 19.00 juz lepiej :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No już już jestem! Dobra chcecie dziś zagrać ta? Dobra hmm.....godzina 18.00. Dziś o 17.55 tworze gre i podaje IP przez GG no jak zwykle oczywiście. Tylko ostatnio cos Obi nie był pisałem na GG a nie odpowiadał czyżby następny taki co OBIECUJE a nie dotrzymuje słowa? Chyba tak. A wiec powtarzam 18.00 gramy.

Przy okazji sporządziłem liste obecności :) a o to i ona:

Elendill

Zapruder

Mobius

Lord Of Metal

i ja... :)

..i jak kogoś NIE BĘDZIE! z listy dziś i nie napisze mi tu na forum powodu czemu go nie będzie lub też na GG traci możliwośc u mnie grania na serverze. Aaaargh bo ja mam już dosyć tego, że ciągle ktos gada "ja bede ja będe" a nie ma go! Więc o to co ja mówie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze zaszlo tu male nieporozumienie. Otoz: jak najbardziej pisze sie na granie, ale niestety nie dzisiaj. Powod? Jak najbardziej prosty - poprostu musze wyegzekwowac plytke z Kwakiem od kolegi; moja pekla w napedzie:(. Dla tego napisalem, ze moge grac dopiero w piatek; jezeli bede mogl wczesniej, to powiadomie Osiolka przez GG. Takze prosze mnie z listy nie skreslac tylko uzbroic sie w cierpliwosc, a 'Elendil zwany Smukłym' bedzie siac spustoszenie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaaaaaaaaa! Tym razem zostałem sam! To więc przenosze grę na piątek 20.00 o tak! Teraz macie tydzein na przemyślenie czy macie czas lub też CZY NAPRAWDĘ CHCECIE GRAĆ. Robie znów liste i jak ktos uważa, że nie słusznie się znalazł na niej bo nie gra to pisać. Jeżeli ktoś nie bedzie mógł pisać. Dobra lista:

Zapruder

Elendill

Mobius

Lord Of Moteal

Sztywny_PL

i jaa...

Dziękuje za uwage a ja wracam do swoich zajęć....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to się teraz musze wytłumaczyć czemu mnie nie było :P , otóż od jakiegoś czasu, windows (niedługo, przerzucam się na linuxa :) ) tak zaczął mi wariować, częste zawieszanie, wszystko wykonało nie prawidłową operacje, itp :? nie wytrzymałem tego i musiałem zrobić formata, thats all :wink:

Dziękuje za uwage a ja wracam do swoich zajęć....

Czyli simsów :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fajnie, że byliście! Znowu tylko trzy osoby! Co to ma być?! Daje ostatnią szanse tym, których nie było! Jak znowu nie będzie osób takich jak Lord of Metal, Sztywny_PL i Elidil (czy jak mu tam). Macie szczęście, że dziś za bardzo nie grałem bo właśnie w TV leci film, który baaardzo danwno nie oglądałem. Dobra teraz przyjmuje usprawiedliwienia CZEMU nie było osób. To było po pierwszy a po drugie proszę teraz podać propozycje kiedy znowu mamy grać. Bo jak widać jak ja ustalam terminy to tylko dwie osoby słuchają a reszta OLEWA! Mają to gdzieś tylko posty se nabijają i już!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pięknyshreku

Ok to ja się na to pisze jak ktoś jeszcze gra. Quake2 na dysku leży i czeka. Serverowy mógł by w opisie na gg ustawić numer serverka to by było łatwiej wejść. W tygodniu moge grać po 17 bo szkoła, a sobota i niedziela cały dzionek. Więc jakby co to macie jeszcze jednego do grania moje gg 5701168

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra gramy w ten piątek o 17.00. Mam nadzieje, że starzi gracze a zwłaszcza mitrz zapruder będą grać w ten piątek. Cztery osoby wow może bedzie nas pieciu! Jak Lorda nie będzie wywalać.

Aaaa...a przyokazji powiedzieci mi na jakiej mapie chcecie grać (tylko nie na tej co zwykle bo jest przymała jak dla mnie i już nudnawa sie robi).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę grać, tylko niech mi ktoś przypomni z godzinę wczesniej bo sam na bank zapomnę :D .

A mapa oczywiście q2dm1 - NIE jest nudna - klasyk klasycznej klasyki :D i the best ever made mapa do jakiejkolwiek gry 8) . I nie wiem co rozumiesz przez to, ze jest mala - graliśmy w maks 4 osoby, a powinno się w co najmniej 8 :wink: . Więc jest raczej za duża :D .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez bym se pograł i mój kumpel tez prawdo podobnie się wprosi

tylko kiedy znowu gracie

Jeżeli możesz to powiedz kumplowi, że bedziemy grać w tą sobote o 12.00. Jeżeli komuś ta godzina lub dzień nie pasuje, to niech napisze propozycje swoją.

Chyba wypisuję się z tego :P

Nie czekaj Mobius daj nam ostatnią szanse czuje, że to będzie to!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lord Of Metal

Dobra, wielkie sorry że mnie na tamtych rozgrywkach nie było ale nic o nich nie wiedziałem :P (ostatnio mało zaglądam na forum, ale od dziś to się zmieni,obiecuje :D )

bedziemy grać w tą sobote o 12.00..

no, to mam nadzieje że będą jacyś chętni do gry i wreszczie porządnie zagramy :?: Ja powinienem móc o tej godzinie, ale czy moja pamięć to zapamięta? tego nie wiem :P ale postaram się niezapomnieć :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pięknyshreku

Punishr czyli ja. Dałem ciała po całości tym razem sorry :D. A Zapruder wymiata. Na następny pojedynek skonfiguruje dobrze qłeja to mi lepiej będzi e szło. Chylimy czoła przed mistrzem (Zap). Jak by ktoś miał ochote w q3 zagrać to ja jestem chętny i gram o niebo lepiej niż w q2. Osioł jak byście grali jeszcze to dalej jestem chetny i postaram się lepiej grać bo coś ostatnio z wprawy wyszedłem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra gramy jutro o godzinie 18.00? Odpowiada wszystkim? Jeżeli nie proszę o kontakt na GG i mam małą propozycje :D, bo tak sobie myślałem czy nie zrobic konkursu pt. "Kto zabije najwięcej razy zapa?" :D. Zasadów nie musze tłumaczyć a ustawił bym tak, żeby lud był w jednym teamie i nie mógł sie zabijać a zap wiadomo co by robił :D. Co wy na to? Nooo...pod warunkiem, żę się da namówić zap na to :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to spoko, nie ma problemu - ale rozumiecie, że będę miał jakieś 2, 3 razy więcej fragów niż zwykle :wink: . W końcu nie będziecie sie zabijac nawzajem a ja bede mógł młócić do wszystkich :] .

Ale jeżeli wam to nie przeszkadza to możemy urządzić polowanie :P .

Aha - Bro w regulaminie pisze, żeby robić jakieś małe relacje lub coś w tym stylu. No więc ja proponuję, żeby każdy nagrywał grę ;] . Ja mam jak dotąd nagrane wszystkie dotychczasowe potyczki, ale dobrze by było jakby każdy się za to wziął ^^.

Jezeli nie wiecie jak nagrywać to piszcie :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dla was złą wiadomość (no może tak zła to nie jest, bo i tak cienko gram :P ) nie będe już grać w Quakea, wole Soldier of Fortune :wink: .

>>> Pięknie mówisz dobry człowieku :P - Mejste :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie zagram w Quake (najlepiej w 3 część - no ale nie ma tu takiego topic).

Jestem średnim graczem, kto chętny do gry? (może być FFA, TDM, DM)

Tylko ktoś musi założyć serwer i dopiero moge po 19 :( (operator sieci zablokował - dopiero po 19 jest)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forum nie funkcionowalo i jakos nie bylo jak sie zkontaktowac z ludzmi. To giedy ggramy jakiegos rewanza :D bo te 3-4 tyg przerwy troche bylo nudnawe bez grania w q2 z forumowiczami CDA :P

Mam nadzieje ze w nowym roku nie ktorzy nie beda mieli problemow z netem i duzymi pingami tak jak to bylo ostatnio

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...