Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Olwe

Diablo II

Polecane posty

Ostatnio zobaczyłem barbarzyńce z aurą, ale nie miał on IK. Wie może ktoś, co to mógł być za zestaw?

Skoro nie mial ik to musial miec jakis przedmiot ktory daje aure paladyna (mogl to byc np. Azurewrath, Kolec itp.). Moglo tez byc tak ze ten barb rzeczywiscie mial zestaw ik a ty tego nie widziales. Sam czasami mam takie bugi (np amazonka ktora wiem ze ma luk, a na ekranie widze ze strzela z reki). Kilka razy widzialem barbow z aura (od ik) a na ekranie byli oni widoczni bez zbroi/helmu/broni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam inny problem. Może nie dotyczy bn ale koszmarny :x . Po zdeinstalowaniu Diablo II po jakimś czasie znowu chciałem je zainstalować... i tu kufno. Włączam instalkę i w momencie, w którym powinna nastąpić zmiana płytki instalator się wiesza. Na pewno nie jest to wina mojej płytki. Bo próbowałem też na płytkach kolegi i dokładnie to samo. Czy ktoś może mi pomóc?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bonkol

Sytuacja się wyjaśniła. Otóż ten barbarzyńca..... miał bugged ik set ^^. Miał na sobie przedmioty, ale nie były widoczne :P Stąd aura, ale brak młota.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Neuron

Ja np. widziałem amazonke , która miała nogi wilkołaka . Albo Diablo miał głowę Baala w normalnej grze . W sumie to dziwne bo Blizzard jest chwalone głównie za to , że najlepszą grafike . :? :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blizzard jest chwalone głównie za to , że najlepszą grafike

tjaaa... najlepszą grafike to moze ma, ale w filmikach (no, bo IMO Blizzard i Squaresoft robią najefektowniejsze filmy w grach :) )

gorzej jest już podczas gry... graficznie D2 bylo takie sobie w czasach premiery... W3 też rewelacyjny nie był... WoW może powalczyć o miano najlepszego graficznie... ale MMORPGa - z wiekszością dzisiejszych FPPów (np. Far Cry :mrgreen: ) przegrywa z kretesem...

aaaale... po pierwsze: to nie temat o grafice w grach,

po drugie: gry Blizzarda może nie są wypaśne graficznie, ale i tak każda to hit :D i za to im chwała :!: :!: :!: :!:

no, i tyle mego wywodu... :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak można porownywac MMORPG , z grą FPP 8) . Wow był robiony tak , by był w miarę ładny, ale aby chodził nawet na słabszym sprzęcie.

Doom3 jest grą single Fpp , wiec nie musi sie łaczyc z siecia by grać.

W grach Multi zawsze jest troche gorsza grafika , po to by sie nie cieło przez sieć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Athamorh

No, czasami zdarzają się takie problemy. Spróbuj tradycyjnymi metodami - w trakcie instalacji wyłącz wszytkie programy działające w tle i antywirusa (te się często gryzą). Najpierw zainstaluj Classic, odpal i skonfiguruj. Dopiero potem zainstaluj LoDa. Jak nie zadziała to odwrotnie - Classic i bez odpalania Loda. Nie wiem czy coś pomoże, ale zawsze jest szansa. Więcej informacji możesz znaleźć na www.diablo2.battlenet.pl, szczególnie na forum.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bledy tego typu wystepuja nie tylko przy Diablo ale i tez np przy sacredzie. Blad ten moze byc spowodowany tym ze mu patch nie odpowiada, wiec jesli dasz patcha do podstawki to LoD moze sie zainstaluje bez problemow.

A ja mam inny problem, jak zapewne niektorzy wiedza (czyli wszyscy fani Diablo) to jest to gra kultowa i musi byc jej kontynuacja. I tu jest ten problem: KIEDY??? Czy ktos potrafi odpowiedziec na to pytanie??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to prawda ze z kuzni na poziomie hell wypadaja tym lepsze runy im wiekszy poziom postaci? nie

Mi sie jeszcze nie zdazylo by wypadlo cos powyzej GUL(mialem chyba 72lv przy kuzni najwiecej). Slyszalem tez ze mf moze mniec wplyw na wypadane runy(watpie)nie, mozliwe tez ze czas przebywania w grze ma wplyw na wypadane runy(rowniez watpie moj kumpel czekal 1.5h i wypadlo KO na hell)nie mozliwe I jeszcze jedno czy z hrabiny wypadaja czasem dobre runy np. Mal, Ist?tak max runa to LO

hacki maphacki itp znajdzie na stronie xxxxxxxxx

Nie rób tego więcej :evil: - Szaitis

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Athamorh

T4KEDA:

Blad ten moze byc spowodowany tym ze mu patch nie odpowiada

Coś w tym jest, rzeczywiście powinieneś zainstalować pacz do classica - z tego co pamiętam, to najodpowiedniejszy będzie 1,07 - jeśli gdzieś jeszcze go znajdziesz.

KIEDY???

heh, żeby to ktoś wiedział... jednak blizz jakiś czas temu szukał programistów i grafików do nowej gry -wszyscy się domyślali, że chodzi o D3. Ale ile w tym prawdy? Jedno jest pewne: przed 2007 to nie ma na co liczyć.

Mich-Nick

hacki maphacki itp znajdzie

Mich-Nick - bardzo proszę, usuń ten fragment. Nie dawaj linków do nielegalnych programów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zeby zdobywac wiecej doswaiadczenia to musisz miec patcha 1.10 do LoD (ale w podstawce tez chyba dziala, ale to jest juz patch 1.10 do D2).

A na stronie Blizzardu ciagle mozna znalezc ta sama infe od jakis 6miechow ze szukaja nowych pracownikow.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy zmianie patcha na starszy moze wystapic problem niekompatybilnosci postow... a poza tym to raczej nie mozna tak zmienic... :(

Mich-Nick

Cytat:

hacki maphacki itp znajdzie

Mich-Nick - bardzo proszę, usuń ten fragment. Nie dawaj linków do nielegalnych programów.

Program MapHack nie jest nielegalny :D Mozna go uzywac np na serwerze Stargate i GT, z tymze nie mozna skanowac innych graczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, ludziska, nie śpijcie!

Panowie o jakich patchach gadacie. Na stronie blizza pojawił się news:

July 29, 2005

A Call to Heroes!

Great evil has returned to the world of Diablo 2. Will you answer the call to save Sanctuary?

Patch 1.11 is coming....

Pozostaje mi tylko powtórzyć - patch 1.11 nadchodzi!

Niedowiarków odsyłam do strony blizza...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie sam dzisiaj doznalem szoku, ale... to PRAWDA. Ludziska - to potwierdza klase Blizza na calej lini. Gierka ktora obchodzila niedawno 5 urodziny doczekala sie kolejnej poprawki (i to jak znamy Blizza, nie takiej ktora ma za zadanie poprawic 'niedzialajaca gre' jak to bywa u innych firm tylko dodajaca nowe rzeczy). Gratulacje dla Blizzarda i juz czekam oblizujac kly ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to informacja zdobyta i napisana przez użytkownika "MKCafe" na forum CDP:

"gta-maloy]

Gateway: Useast

48. Re: 1.11 | 7/29/2005 7:32:49 PM GMTDT

The press release from TW indicated August of 2005, 10 new runewords, new "boss only items", change in storyline....something about the prime evils being resurected by another that we must kill (perhaps Lilith), new mercenary options...and that's all I gatehred.

"

Oraz, to co napisał inny użytkownik:

"

Fotki Blizza z nowego patcha są dość skomplikowane ale i ciekawe. Lilith to Andariel, tyle że w innym miejscu :P

Mam też taką fotke której nie ma na stronie Blizza: http://img165.imageshack.us/img165/1902/co...nshot1654bn.jpg

"

P.S.

Ja tam ckzekam na patch 1.10, albo nawet dodatek blizza do D1...:-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje sie ze oczekiwany patch juz wyszedl :D

http://www.blizzard.com

Tylko jakos nie moge znalezc do niego downloadu a poza tym mam pytanie czy do polskiej wersji potrzeba polskiego patcha czy moze byc ten oryginalny???

Wejdź na battlenet - ściągnie Ci się sam automatycznie. Wersja oryginalna jaknajbardziej pasuje. (przynajmniej u mnie zawsze działa ;])

Jako plik zapewne pojawi się niedługo na stronie CDP (www.cdprojekt.info) w dziale patche.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie popisał się zbyt bardzo wydając patcha 1.11, czemu tak sądzę? Ponieważ nie było resetu laddera, który sprawiłby, że ludziom wróci natchnienie do grania i odkrywania nowych rzeczy. A tu pare godzin po realm up już wiele osób ma cały sekret rozpracowany(i nowy przedmiot). Wystarczy wejść na forum blizzarda i poczytać, ja kludzie tam "klną" na nich za brak resetu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nadszedł reset laddera, tylko czy to coś daje? Ciekawe, że już 10 godzin po resecie goście mieli 75 lvl, magicy czy co? Ja na swój 89 lvl musiałem się sporo namęczyć. Dochodzę do wniosku, że na bn większość to oszuści i złodzieje. Zamiast pomagać sobie wzajemnie czekają tylko na okazję jak i gdzie kogoś okraść. I to bezkarnie. Wyobrażacie sobie gościa, który idzie na Policję i mówi: "ukradli mi uniq zbroję 3 sock, + 50 def"? Wysłaliby go do psychiatry, a gość mógł tego itema szukać miesiąc (albo nawet kupić za real kasę).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...