Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Olwe

Diablo II

Polecane posty

http://www.diabloii.net/faq/d2x-ufaq2.shtm...nstricting-ring

Constricting ring jest w pliku gry, jednak jest zablokowany (od zawsze). Jesli sie bawisz w mody mozesz go odblokowac, ale tylko na Singlu. Na Battle.net prawdopodobnie nie byl nigdy odblokowany, jednak w jakis sposob ludzie go dorwali po czym byl dupowany. Teoretycznie wraz z 1.10 powinien zniknac z Battle.net. Blizzard ma mozliwosc odblokowania go w dowolnym momencie na Battle.net.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeeee... w diablo2 gram dość długo, jednak mam kiepskie łącze i przez neta nie gram :cry: Tak więc.... co to jest ściskający pierścień? (tylko mnie nie wyśmiejcie :) )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To taki bardzo przegiety pierscien:

+100% Resistance To All

+15% Maximum Resistance To All

-30 Life Drain (-2.93 life/sec)

+100% Better chance of getting magical item

A to dla ciekawostki jego statsy z Diablo I

* Resist all: +100%

* Lose hit points while wearing

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może, jak zrobić skuteczną jave amke? Znalazłem dobre tytany i naszłe mnie ochota ja jave. :P Nie wiem tylko jak ją zbudować, a nie chce jej spier*** bo szkoda mojej gry i tytanów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem już na tych stronach, ale nie znalazłem taktyki dla jvay. Wszystkie taktyki były na łuk. Prosze więc, ąby ktoś napisał przynajmniej w jakie skille należy inwestować, a w jakie nie. Btw. po ile chodzą dobre tytany?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam taka amkę na 70 levelu i chyba nawet niezła mi wyszła bo wrogów bez light. resista rozwalam nawet na hellu. pakój w dwie ostatnie umiejetności z oszczepu a tutaj są jej statsy :

siła105

zrecz160

wytrzymalosc105

energia85

umiejetnosci

uderzenie krytyczne 10

unik 5

omijanie 3

penetracja 4

odskok 4

przynenta 2

walkiria 19

uderzenie mocy 2

blyskawica 2

elektryczny cios 3

uderzenie blyskawicy 3

furia blyskawic 20

taktyka jest prosta , rzucasz valkirie do walki i siekasz furia blysjkawic, jak podejda to uderzenie blyskawicy i uciekasz. Z itemkow to skombinuj sobie gaze , wigor boga gromow i uzdrowienie mandala

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoje amazonki zawsze prowadze nie dodajac punktow do energii i witalnosci. Sila jakies 110 tak zeby mozna bylo dobre itemki uniesc, a cala reszta w DEX. Nie bedziesz walczyl w zwarciu a w przypadku javy mozesz nosic tarcze. Polecam tu doskonaly Storm Shield - daje m. in. damage zredukowany o 35% i 72% szansy na blok co przy duzym DEX da ci bez problemu maksymalna wartosc 75%. Jesli chodzi o zbroje to wg mnie Shaftstop nadal rocksuje - redukcja dema o 30%, dodatkowe 60 HP, duzy defense, lekka waga oraz mozliwosc przerobienia go na ladder z exceptional na elite to wg mnie najwazniejsze cechy przemawiajace za nim. Jesli chcialbys podbic swojego dema to znajdz Archon Plate z 3-ma soketami i wsasz slowko Lionheart. Dlaczego Archon Plate? Oferuje najwieksza obrone z wszystkich lekkich zbroj, wiec cie nie zwalnie. Co do helmu. Owszem Vampire Gaze jest wypasiony, ale wygladasz w nim, delikatnie mowiac h$$owo. Ja bardzo lubie rockstoppera. Wraz z dwoma pozostalymi przedmiotami da ci 75% redukcji dema, a to maks jaki mozesz miec. Do tego spore resisty. Podoba mi sie tez Crown of Thieves - dodatkowe 50 HP, 9-12% live leech i +25 DEX. Dobry jesli chcesz maksowac dema. Co do rekawiczek jakos nie bardzo wiem co by tu wymyslic. Steelrend wyglada fajnie z wiekszonym damagem o 60% ale wymaga 185!!!! sily. Co do pasa. Jesli nie masz 75% damage resistance to mozesz wybrac String of ears ktory ma poza tym 6-8% Life Leech. Alternatywa dla niego moze byc elitarny Verdungo's Hearty Cord. Dla javy niezle pasuje Thundergod's Vigor. Niepozorny Gloom's Trap dalby nam szybsz regenracje many + vulpine. Co do pierscieni Manald Heal jest do d... Zaloz dwa Raven Frosty i bedziesz rzadzil. Za kazdy dostaniesz 15-45 dema od zimna, Nie mozesz zostac zawrozony, 15-20 do DEX, +40 MP, i do tego Cold Absorb 20%. Z dwoma takimi rzadzisz!! Co do amuletu to moim wyborem jest Cat's Eye. 30% szybsze chodzenie 20% IAS, 25 DEX i zwiekszona obrona. Moze tez niezly byc Maras Kaleidoscope ze swoimi +2 do wszytkich skilli, +5 do atrybutow i resisty 20-30%. Jesli chodzi o buty to super sa War travelery. 25% Bonus do chodzenia, 15-25 dodatkowo dema (wychodzi duzo po dodaniu bonusow) +10 VIT, +10 STR, 40% wolniejsze zabieranie staminy i do 50% wiekszy MF. Jesli grasz poza ladder to Arkaines Valor i Harlequins Crest z 1.08 nadal sa najlepszymi przedmiotami w swojej kategorii. Moze jeszcze vampire Gaze z 1.08. Ogolnie co do przedmiotow sprobuj zwiekszyc Vulpine (mana leech) i life leech. Moja Amazonka na 91 obywala sie bez buteleczek many i praktycznie nie pila mikstur zycia. Szukaj tez charmow of Inertia zwiekszajacych szybkosc ruchu. Amazonka najlepiej wyglada w koronetkach a obie unikalnie jakie sa: Kira's Guardian i Griffon's Eye moga byc niezle dla Amazonki. Mozesz tez pomyslec nad zestawem maviny. Oczywiscie nie calym bo w jego sklad wchodzi luk. Ale caal reszta nie jest zla. Poza tym juz nawet 2 czy 3 itemy z zestwu powoduje ze masz jakies bonusy.

Co do skili to na pewno rzuc punkty w pasywne. Critical Strike co najmniej 50% - pozniej wolno idzie, Dodge, Avoid, Evade - szczegolnie zwroc uwage na Avoid - w koncu ta amazonka bedzie najbardziej narazona na strzaly, w drugiej kolejnosci Evade, jakby cie ktos trafil przy ucieczce, najmniej w Dodge- Nie walczymy w zwarciu. Pentrate zwieksz jesli bedziesz mial maly Attack Rating. Pierce tez moze sie przydac. Valkirie olej. Raz ja wymaksowalem, i potem juz nigdy nie dodalem ani punktu. co prawda bedziesz musial sie troche gimnastykowac i czasem zwiewac, ale zaoszczedzisz umiejki na skille ofensywne - tu wybierz sam w co bys chcial isc.

Podsumowujac. Rozwijajac w ten sposob otrzymasz amazonke o duzym damage. Jej defensywa bedzie rowniez niezla, ale jesli nie daj Boze zostanie trafiona to moze byc sie jej ciezko pozbierac - bedzie miala malo punktow zycia. Jesli jednak bedziesz sie troche gimnastykowal ma duze szanse nie ginac. Zaprzyjaznij sie druidem - duszkiem podbije ci zycie oraz Barbem z jego Battle Orders. To by bylo na tyle co do Amazonki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość iCe-doOm

hmmm w diabelka ostatnio na bnetku gralem chyba z 4 miesiace temu :P jakis koles mi luczek dla ameczki porzyczyl i sie boje ze jak wroce to postaci niebedzie (po 3 miesiacach niegrania dana postacia poprostu sie ją grac nieda :( szkoda)i mnie zaje***e :D

hmm... w przerwach miedzy Call of Duty i Soldiers moze by tak w hack'n'slash-rpg pograc ? :P

wie ktos moze jak rozwinac dobrze sorcerke na ice i jakie itemy najlepiej ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wie ktos moze jak rozwinac dobrze sorcerke na ice i jakie itemy najlepiej ?

No wiec to zalezy czy chcesz pakowac z kulki czy z zamieci.

Jezeli dobrze pamietam to nie ma do nich zadnych synergii. Wiec zamiec albo kulke na max. Potem troche w mistrzostwo lodu. Mozesz dodac w teleport, tarcze energetyczna i druga zbroje lodu.

Itemy - najlepiej set tala 8) , bezoki mur, soje/bul kathosy.

Ale mozna tez oculus, bezoki, soje/bule, arachnid, jakas dobra koronetka(czy cos takiego), armor np. ulepszona skora zmijomaga i amu z tala albo oko etlisza albo kalejdoskop mary

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno idz w Frozen Orb-a. Rzuc cos w teleport, mana shiled i jedna z tarch. (Ta ktora zamraza przy uderzeniu wrecz). Jesli chodzi o statsy to DEX na tyle wysoki zebys mogl blokowac tarcza na 75%. STR taki zeby nosic co ciezsze przedmioty. Moj kumpel tworzyl czarodziele bez dodawania jakichkolwiek punktow do Energii i Warmth. O dziwo dzialalo to cudownie - many nie brakowalo mu nigdy.

ITEMY: Jako bizuteria 2 Jordany i Mara - chcesz w koncu miec Orba na jak najwyzszym levelu i duzo many. W armorach Que-Hegan's Wisdom jest OK, chociaz ja uzyl bym shaftstopa zeby wymaksowac Damage reduction. Jako Helm Harlequins Crest. Jako tarcza Lidless Wall bylaby niezla, ale ma blok 45%. Ja wole storm shield -mniej trzeba dodac do Dexa zeby wymaksowac blok. Jako bron Occulus albo moze dla czarki zimna Death's Fathom. Rekawice - frostburny. Z butkow Silkweave-y wygladaja niezle. Z pasow Arachnid Mesh tez moze byc.

Zestaw tal-Rashy jakos serednio mi sie podoba.

jesli zrobisz ta czarodziejke bez energii to ww itemsami nadrobi niedobor many. Zaoszczedzone puinkty mozesz wrzucic do VIT. W ten sposob ze storm shieldem trudno bedzie ciebie utluc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zobaczyłem barbarzyńce z aurą, ale nie miał on IK. Wie może ktoś, co to mógł być za zestaw? Poniżej spis zestawów unikalnych, bądź elitarnych:

Te mają wpływ na wygląd postaci:

Wieża Strażnicza Aldura

Spuścizna Griswolda

Nieśmiertelny Król

Hymn Bojowy M'aviny

Odium Natalii

Łachmany Tal Rasha

Awatar Trang-Oula

A te chyba nie :) :

Dzieci Bul-Kathosa

Skóry krowiego króla

Uczeń

Niebiańscy Bracia

Majestat Hwanina

Prastary ślad Naja

Krzyk Sieroty

Szaleństwo Sandera

Hołd Sazabiego

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Athamorh

Mam pytanko:

w jaki sposób robi się napisy w trakcie gry, takie które pojawiają się nad głową gracza? Często widoczne w trakcie trade, gdy jest kilka postaci w mieście.

Dzięki wielkie, GL1zdA!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Athamorh

Nieeee, ten błyszczący barb na pewno miał IK zestaw (Immortal King). Sam mam takiego barba i się trochę wkurzam, bo zdarza się, że w jednej grze jest 3 takich barbów.. Bardzo popularny zrobił się zestaw.

A sigon powoduje, że postać robi się tak siwa/srebrna/jasna - ale bez aury dookoła postaci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość piotr2121

Mam pewien problem. Gdy odpalam grę w trybie grafiki 3D to widzę tylko czarny ekran. Gdy włączyłem grę w trybie grafiki 2D wszystko było ok. Co mam zrobić, aby zagrać a trybie grafiki 3D. Mam oryginalną wersję gry.

Sprzęt:

karta: Geforce 4200 + nowe sterowniki;

procesor: Athlon 2400;

512 DDRAMu;

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...