Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Olwe

Diablo II

Polecane posty

Gość Grim_haha_zxc

HEJ wie ktoś gdzie morzna znaleści jakeś dobre runki ???

Ile jest warty zestaw cały ik ????

Czy pindle bot jest legalny????

Czy ktoś ma jakeś konto za freee może???

ZGURY THX FOR ALL

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grim_haha_zxc
Mam mały problemik z uruchomieniem Diablo 2!!! Gierka instaluje się normalnie, włączam ją i wszystko gra normalnie!!! Wchodzę w grę singlową, wbyieram postać i ...... NIC!!!!! Kompute się zawiesza lub wyrzuca mnie do Windowsa.... Czy jest na to jakaś rada???

Pentium 1,6 Ghz, 256 RAM, GeForce 4 MX 440, Windows 98, najnowsze sterowniki do karty ściągnięte!!!

Zrobiłeś test grafiki??????

Masz zainstalowane rekomendowane Direct X-sy???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grim_haha_zxc
Żeby coś dobrego leciało musisz biegać na hell,i mieć conajmniej 800Mf i dlatego to mnie wk*****.....

Zgadżam się a z dobycie mf=800 graniczy z cudem A muwiono że gry odstresowóją :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bager
Grim_haha_zxc prosze edytuj swoje posty i wszystko zapisz w jednym a reszte usun, bo tak szybko jak pojawiles sie na tym forum tak szybko mozesz z niego wyleciec. Wczoraj zalozyles konto (22 maja) a dzis masz juz 22 post, w tym dwa nie potrzebnie nabite... Przeczytaj tez REGULAMIN :!: i zapamietaj to co napisalem :!: :!:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Olwe
A co do run to ja mam 99lv i niema żadnej różnicy jedyna rada jaką moge ci udzielić, to jeśli po wyskoczeniu runów nie masz tych co chcesz to niaciskasz makiczne przyciski ctrl+alt+del i zamykasz diablosa i tak aż do skutku.

Buhaahahahahhahah ....

1.Gram na multi wiec nie moge tak sobie wylaczyc diablo2 i tak quest jest uznany.

2.Co do tego 99lv to ci nie wierze, bo narazie w Europie na bn sposrod kilkuset graczy zaledwie okolo 10 ma 99lv .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Olwe
HEJ wie ktoś gdzie morzna znaleści jakeś dobre runki ???

Ile jest warty zestaw cały ik ????

Czy pindle bot jest legalny????

Czy ktoś ma jakeś konto za freee może???

1.Poczytaj wczesniejsze posty a dowiesz sie czegos o runach.

2.Caly zestaw ik jest teraz warty Mal przy szczeciu Ist dostaniesz.

3.Nie wiem co to ten pindel bot ale domyslam sie ze jest nielegalny.

4.Lepiej szukaj na czacie na bn kogos kto ci da.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość K4f4r

Wiara to jest rzecz osobista a ja niegram na necie w diablosa tylko w domku, a czemu a temu bo mam modemik i ciężko by było z rachunkami. więc jeśli byś grał w diablosa na singlu to rada jest dobra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja 99 lvl to troche niebardzo mi pasi.Ja troche gralem na BN i doszedlem do 65. Zazwyczaj gralismy we trzech wiec jak sie zginelo to troche dosw sie tracilo.Wynik 99 to troche przeszadzony(oszukany?) chociaz pamietam jak spotkalem kolesia ktory mial zbroje z zestawu kowala ktora miala 4 sloty a w nich 4 klejnoty ktore dawaly 15 do wszystkich umiejestnosci.Ale koles.....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grim_haha_zxc
HEJ wie ktoś gdzie morzna znaleści jakeś dobre runki ???

Ile jest warty zestaw cały ik ????

Czy pindle bot jest legalny????

Czy ktoś ma jakeś konto za freee może???

1.Poczytaj wczesniejsze posty a dowiesz sie czegos o runach.

2.Caly zestaw ik jest teraz warty Mal przy szczeciu Ist dostaniesz.

3.Nie wiem co to ten pindel bot ale domyslam sie ze jest nielegalny.

4.Lepiej szukaj na czacie na bn kogos kto ci da.

PINDLE BOT TO PROGRAM DO GRANIA BEZ UDZIĄŁU GRACZA TY NP JESZ A POSTAĆ ZABIJA I ZDOBYWA ITEMY :twisted:

ALE GDZIE ZNALEŚCI MAL I 6 ISTÓW

NA CZACIE W BN NIKT NIEDA A JAK JUŻŻ TO POTEM NIC NIE BĘDE MIAŁ NA KOŃCIE :evil: POPROSTU OKRADNĄ

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, niedawno zainstalowałem sobie Diablo 2 (bez dodatku). Przez kilka dni gram w niego bez przerwy, aż do teraz. Otóż mój problem jest następujący: gdy próbuje włączyć D2 pokazuje mi się błąd: "Aplikacja nie została właściwie zainicjowana (0xc0000005). Kliknij przycisk OK, aby zakończyć aplikację" I nic.... ALE "najlepsze" jest to że TEN SAM błąd pokazuje mi się przy StarCraftcie i WarCraftcie 2(ten z CDA) :( W tym samym czasie(czyli nie moge grać). A najdziwniejsze jest to że TEN BŁĄD SAM SIĘ NAPRAWIA po jakimś czasie. I po jakimś czasie znowu powraca, co jest denerwójące :( Prosze o pomoc

PS: Sprzęt mam odpowiedni do tych gierek (tzn. gra się świetnie)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki dziwny problem. gdy wychodzę z miasta (najczęściej z Harrogath i Lut Gholein) gra się zawiesza i wyskakuje do Windowsa.

Pisze, że program wykonał nieprawidłową.... i d2exp.mpq spowodował błąd. Co jest grane?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszeliście, że podobno ma być restartowany Battlenet? Wszystkie postacie i leddery mają zniknąć!!! To jakaś paranoja!!!

Inna sprawa: czy można tak ustawić, żeby po wejściu na kosz nadal były widoczne gry z normala?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszeliście, że podobno ma być restartowany Battlenet? Wszystkie postacie i leddery mają zniknąć!!! To jakaś paranoja!!!

Podobno to ma być jutro (rocznica wyjścia Diablo). Ale za to cały ranking się skasuje i będzie niazła rywalizacja a być na liście najlepszych graczy na świecie chyba niejest takie złe :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już lepiej, aby wyczyścili ranking, a postacie wywalili na non-ladder.

Chyba bym się załamał, jakby mi sprzątli mojego druida 79 lvl :? :x

Będzie tak jak powiedziałes (zmienią na non-leadder)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na bn ludzie się wymieniają itemami, które znajdą. Im przedmiot jest rzadszy (trudny do znalezienia), tym więcej chcą za niego dostać (najczęściej równie rzadki przedmiot).

Aby się zorientować co mogą dostać za dany przedmiot, wtedy na czacie się włąsnie pytają: co dostane za....."?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość S@dohi
Co oznacza wyzwisko "noob"? Nie chodzi mi o odpowiedź typu "lamer", tylko o dokładne znaczenie (można by rzec etymologię :P ).

Noob- cienias , nowy użytkownik , który nie wie co robic, "nowy" , lamer , gościu , który gra i nie wie jak grać itd. itp. wiele jest takich gadek. A po co tobie to znaczenie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bonkol

Bo gram w Diablo od niedawna i kilka razy nazwano mnie n00bem. Jak już mnie wyzywają, to chciałbym wiedzieć od czego. Ale spodziewałem się, że to gorsze wyzwisko. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...