Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Olwe

Diablo II

Polecane posty

1. Grając wiele razy na bnecie zauważyłem, że wysokopoziomowe postacie świecą się naokoło. Chciałbym wiedzieć, od czego tak się dzieje. Widziałem takie sorcki, barby i nie tylko.

2. Na czacie ktoś wspominał, że maphacki są już dozwolone. Czy to prawda? Bo coś mi się nie wydaje...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gandalf4

Pomocy ja mam maphacka i nie moge go włączyć nie gram na battlenecie tylko u siebie i jak włanczam to wyskakuje mi error 998 co mam zrobić :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bonkol

Co do świecenia, to wiem, że świecą barbarzyńcy z zestawem nieśmiertelnego króla. Domyślam się, że świecą postacie posiadające najlepszy zestaw itemów w danej klasie. Ale to tylko przypuszczenie....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość COmrat

Lszk- te postacie mają widocznie itemy dające bonus do promienia światła- powoduje to, że postać ma większy krąg widzenia. Nie wiem czy dokładnie o to ci chodzi, ale to jeden z pomysłów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bonkol

Niektórzy mają MH, ale ja nie polecam. Twórca MH władował tam trojana i może odczytać cd-key osoby która zainstalowała MH. Dzielenie z kimś konta nie jest raczej przyjemne, więc nie polecam używać MH w trybie multi. Wiem to, bo mój kumpel zainstalował MH i teraz nie może sobie pograć, bo cd jewst zajęty. Single to co innego. Nikt ci nie buchnie cd bez dostępu do netu.

Edit 1: ile warta jest DOL? Kupiłem za nią zbroje griswolda (3 miejsca na kamień) i nie wiem, czy się sfrajerzyłem. Nabrałem podejrzeń, jak koleś dał mi jeszcze jednego unikata za free.

Edit2: co to jest ten cały mf i jak sprawdizć ile się go ma?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Olorion
wyslalem ci mh 1.10, ale nikt o niczym nie wie jakby co :P

90% linkow do mh na bn prowadzi do drophackow :~]

Edit 1: ile warta jest DOL? Kupiłem za nią zbroje griswolda (3 miejsca na kamień) i nie wiem, czy się sfrajerzyłem. Nabrałem podejrzeń, jak koleś dał mi jeszcze jednego unikata za free.

Edit2: co to jest ten cały mf i jak sprawdizć ile się go ma?

Sory ze tak ale przy edicie to glupio wyglada.

1. Dol - smiech na sali. Runa nic nie warta mozna spokojnie wyrzucic na ziemie. Pancerz grisa tez nie jest super ;d co innego pozostale czesci tego seta

2 MF magic find- szansa na znalezienie magicznego itema. tzn WIEKSZA SZANSA. Ja tam sprawdzam ile go mam po uruchomieniu mh pod statystykami postaci pisze ile go masz. Ja sie pochwale i powiem ze mam go na postaci ladder... a nie juz byl res 793 + 130 merca = 923 mf :~]

Racja 99 lvl to troche niebardzo mi pasi.Ja troche gralem na BN i doszedlem do 65. Zazwyczaj gralismy we trzech wiec jak sie zginelo to troche dosw sie tracilo.Wynik 99 to troche przeszadzony(oszukany?) chociaz pamietam jak spotkalem kolesia ktory mial zbroje z zestawu kowala ktora miala 4 sloty a w nich 4 klejnoty ktore dawaly 15 do wszystkich umiejestnosci.Ale koles.....

Ten koles gral na singlu albo na openie. w sumie to to samo.

99 lvl hmm w sumie wysoki ja mam tylko 5 znajomych co takie osiagneli, a ja biegam czarka 93 lvl :~]

1. Grając wiele razy na bnecie zauważyłem, że wysokopoziomowe postacie świecą się naokoło. Chciałbym wiedzieć, od czego tak się dzieje. Widziałem takie sorcki, barby i nie tylko.

2. Na czacie ktoś wspominał, że maphacki są już dozwolone. Czy to prawda? Bo coś mi się nie wydaje...

Btw nie spamujcie jesli nie wiecie o co chodzi.

To jest aura :~]

dziala kiedy nosisz jeden z zestawow:

Tal Rasha

IK

Gris

Set trang oula u nekrofila zmienia go w ghula

Set Natalii u killerki daje jej wyglad zabojcy cienia(?) tzn po prostu jest ciemniejsza ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olorion, scaliłem Twoje cztery (!!!) posty napisane jeden pod drugim w jeden post i usunąłem zbędne. Jednocześnie informuję Cię, że nie jestem Twoją sekretarką i zrobiłem to po raz pierwszy i ostatni. Jeśli sytuacja się powtórzy Twoje posty (poza pierwszym) zostaną natychmiast wykasowane a Ty dostaniesz ode mnie bonus w postaci ostrzeżenia.

Mam nadzieję, że reguły gry są dla Ciebie jasne.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Olorion

na LoD ? Last filmik jest na plycie z dodatkiem.

Nie ma raczej stron z filmikami.

Btw po co ci filmiki? ja przeszedlem gre z 60 razy mam postaci an 9x lvl i chyba ani razu filmikow mi sie nie chcialo ogladac :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bonkol

Ile jest warta zbroja IK po reście? Wcześniej była warta dol, ale jak ostatnio zaoferowałem, to zostałem wyśmiany.

Btw. Ma ktoś tą zbroje na trade?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gandalf4

Mam pytanie o MF. Gram barbem na hellu czy jeżeli podczas walki z mefem zmienie hełm na dający więcej MF to będzie to policzone. I jeszcze jedno używam straży mieczy i jeżeli podczas walki z mefem założę sztylet mewa dający 100% czy mf zostanie dodane :?:

I jak można sprawdzić mf, pod statystykami go nie widzę?

Co to jest zbroja IK? Gram pod 1.09d

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Olorion

Po 1. IK NIGDY NIE BYL WARTY DOL TYLKO PUL/UM/MAL/IST (PRZED BOTAMI) NIE MOGLES KUPIC ZA DOL CHYBA ZE OD TOTALNEGO NOOOBA. Teraz mozesz kupic mysle ze za mal. Dol to byla nic nie warta runa ktorej sie nawet nie podnosilo.

Po 2. Tak, np ja mialem barba z 2 dziadami a w drugim zestawie 2 ostrza alibaby z istami (83 + 60) *2 mf. Gdy bylem np. mefa lalem go do niewielkiej ilosci hp i dobijalem z ali.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Athamorh

W tej chwili zbroja IK chodzi za UM. Jeszcze 2 tygodnie temu chodziła za MAL. Za tydzień pewnie będzie warta PUL. Jest ich całkiem sporo na trade. I wiele razy mi się zdarzyło zobaczyć np. 3 IK barbó w jednej grze :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Glizda- a czemu nie miał byś ich transmutować? ja w ten sposób zrobiłem sobie niezły mieczyk 4- miejsca w kazdym doskonały klejnocik. Chyba, że grasz na hel... chociaż nie- tam takie nie wypadają :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym MapHackiem .. hmm mieliście te trojany? cos mi się wydaje że to wałki żeby nie grać z ułatwieniami. Aha nie piszcie że runa DOL nic nie warta i można rzucać na ziemię - runa dol wypada na koszmie i dla postaci z koszma (40-50) jest dość dobra- tak samo zbroja grisa - przecież jak zaczynasz grać barbem to mu nie założysz od razu IK :Pja wiem że jak sie od kilku miechów ma postać z level 70+ to sie olewa grisy i takie tam ale są ludzie którzy dopiero zaczynają :P a co do nadkruchów to sobie je zostaw do transumtowania runów - czasem się przydaje. a teraz pytanko do stałych bywalców bnetu : jest gdzieś jakiś cennik przedmiotów za runy? bo teraz to już nie można się połapać co za ile

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakiś sposób, żeby zmutować runy powyżej ort? Coś mi się obiło o uszy, że można zmutować 3 thul i nadkruche topaza (ale nie próbowałem).

Wiek ktoś może, po co ludziom na bn perf gemy? Bardo dobrze mi schodzą (dostałem ik belt za 7 i trang belt za 10) i nie wiem, czy czasem się nie frajerze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie, ze mozesz w 1.10

3 Thul Runes + 1 Chipped Topaz = Amn Rune

3 Amn Runes + 1 Chipped Amethyst = Sol Rune

3 Sol Runes + 1 Chipped Sapphire = Shael Rune

3 Shael Runes + 1 Chipped Ruby = Dol Rune

Te dzialaja tylko na ladder:

3 Dol Runes + 1 Chipped Emerald = Hel Rune

3 Hel Runes + 1 Chipped Diamond = Io Rune

3 Io Runes + 1 Flawed Topaz = Lum Rune

3 Lum Runes + 1 Flawed Amethyst = Ko Rune

3 Ko Runes + 1 Flawed Sapphire = Fal Rune

3 Fal Runes + 1 Flawed Ruby = Lem Rune

3 Lem Runes + 1 Flawed Emerald = Pul Rune

2 Pul Runes + 1 Flawed Diamond = Um Rune

2 Um Runes + 1 Topaz = Mal Rune

2 Mal Runes + 1 Amethyst = Ist Rune

2 Ist Runes + 1 Sapphire = Gul Rune

2 Gul Runes + 1 Ruby = Vex Rune

2 Vex Runes + 1 Emerald = Ohm Rune

2 Ohm Runes + 1 Diamond = Lo Rune

2 Lo Runes + 1 Flawless Topaz = Sur Rune

2 Sur Runes + 1 Flawless Amethyst = Ber Rune

2 Ber Runes + 1 Flawless Sapphire = Jah Rune

2 Jah Runes + 1 Flawless Ruby = Cham Rune

2 Cham Runes + 1 Flawless Emerald = Zod Rune

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...