Skocz do zawartości
Turambar

Poszukuję filmu...

Polecane posty

Rewelacyjna adaptacja Kinga- Sztorm Stulecia- przynajmniej pierwsza z 4 części. Azjatycki "Wirus" z 1980, ale trudno dostępny. Był także odcinek Z archiwum X nawiązujący do The Thing, a na przyszły rok szykuje sie prequel tego ostatniego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ELTabasco

O ile dobrze kojarzę Dead Snow to coś z zombie ? Jeśli tak to koniecznie muszę obejrzeć.

@Trymus

Sztorm Stulecia znam i jest to dla mnie bardzo dobry film, ale z tego co pamiętam to nie jest ekranizacja Kinga. Napisał tylko scenariusz do tego filmu. Ten odcinek Z archiwum X bardzo dobrze pamiętam, a co do Wirusa to nie znam tego filmu, więc będę musiał go obejrzeć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PiEcIA- Może i Wehikuł, ale tam to jedna osoba go wynalazła, a poza tym to udała się raczej w przyszłość. @jeff- A może jakiś "Powrót do przy/przeszłości", ale najlepiej jakbyś podał trochę więcej szczegółów.

Edytowano przez antros22
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Also, jakieś dobre filmy podróżnicze? Najlepiej , a jeszcze lepiej zrobione za psie pieniądze przez samych podróżników.

Kocham Into the Wild.

Ponawiam.

dokumentalne / dokumentalizowane - "Człowiek niedźwiedź" i "Spotkania na krańcach świata" Herzoga, "Czekając na Joe", "Zew ciszy", Północna Ściana". poza tym chyba nie zaszkodzi przejść się do kina na "127 godzin" ;)

- - - - - - - -

ja szukam czegoś innego. oglądałem niedawno takie dwa filmidła - 11:14 i Big Nothing. i przez nie mam ochotę na podobne filmy - których scenariusz jest oparty na jak najbardziej pokręconych wydarzeniach, zbiegach okoliczności i podobnych niespodziewanych rzeczach, które stają na drodze bohaterów. najlepiej, jeśli będą to komedie, tak jak w/w tytuły :)

Edytowano przez poor_leno
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, to znowu ja. :) Od ostatniego posta obejrzałem wszystkie ciekawsze filmy, które mi polecono, więc szukam nowych. :)

Tematyka: obejrzalbym sobie coś katastroficznego w klimatach Pojutrze, oprócz tego może jakiś film ala Fast & Furious, filmy o rabowaniu kasyn/banków z planowaniem ala Ocean's Eleven.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up

Z filmów podobnych do F&F polecam Ci 60 Sekund z Nicolasem Cagem. W klimatach Pojutrze może zainteresować cię Dzień w którym zatrzymała się ziemia i 2012 jeśli jeszcze ktoś tego nie oglądał xD Coś o rabowania: Miasto Złodziei, Opancerzony -w filmie jest praktycznie jeden skoka ale i tak warto obejrzeć. No i jeszcze Rajdersi z 2002 ;] Miłego oglądania.

Edytowano przez ElTabasco
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Suteq

To może zainteresuje cię film Od kołyski aż po grób niby w filmie jest tylko jeden skok ale potem też troszki kradzieży jest ;] Plan Doskonaskonały jeśli sie nie mylę w filmie gra D. Washington. Vinci Polski film ale dość udany o kradzieży obrazu. Teoria chaosu moim zdaniem nic specjalnego ale Tobie może się podobać.

Desperatki z 1996 film o kilku kobietach które próbują napaść na bank.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was oglądał nowy film Niepokonani/Way Back, The ? Mam okazję jutro się na niego wybrać ale jak ktoś w komentarzach napisał

"Tymczasem mamy jednak chłodną czytankę "ku chwale", głównego bohatera"
to zacząłem się zastanawiać czy warto. Rzeczywiście jest to film pełen patetycznych dialogów beż żadnej "konkretnej akcji" ? Lubi również takie filmy ale jakoś naszła mnie ochota na film akcji. Choć nie też taki przesadny w stylu Rambo :P. Coś jak "Turysta" z ubiegłego rok.

Proszę o możliwie szybką odpowiedź.

Edytowano przez Patryk13
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Poszukuję filmów typu:8 mila czy ten film z 50 centem którego tytułu zapomniałem.Chodzi mi tu o życie na slumsach w USA etc. ale jak jest jakaś komedia tego typu (coś w stylu chłopaczki z sąsiedztwa czy super zioło) to też chętnie obejrzę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up- W takich filmach często grają raperzy, dlatego podam Ci trzy tytułu filmów z Tupac'iem: Juice/ Miasto aniołów 2, Klincz/ Gridlock'd i ewentualnie Brudny glina/ Gang related (to już bardziej dramat sensacyjny). Oprócz tego; Wyrok/Conviction i Pierwsze wykroczenie. A jeśli interesuje Cię, tak ogólnie kultura czarnych Ameryki i nie boisz się ambitnych filmów, to polecam prawie wszystkie filmy Spike'a Lee (sporo tytułów, które są w klimacie o jaki Ci chodzi).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam "Maczete" Tarantino i Bitwe o Los Angeles :D Tarantino jak zwykle ostro poszedł po bandach a Bitwa o Los Angeles to film warty uwagi. Dawno nie było tytułu w klimatach "Dnia Niepodległości" czy "Wojny Światów".

Też mam zamiar wybrać się na "Niepokonanych" ale podchodze do tego filmu z rezerwą. Dlatego czekam na więcej opini o nim ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie polecam Maczety. Strasznie sztuczne to wszystko jest. Najgłupsza scena jaką widziałem to jak Maczeta podnosi miniguna(!), montuje go w ciągu 1 sekundy na kierownicy motoru, potem rusza, wyskakuje w górę na 5 metrów(nie wiadomo jak), rozwala 40 gości z miniguna w ciągu 2 sekund i ląduje bez szwanku. Ja walę, tak idiotycznej sceny dawno nie widziałem. Ogólnie film jest nudny i bez polotu. Nie warto.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...