Jump to content

Maqis

Forumowicze
 • Posts

  94
 • Joined

 • Last visited

Reputation

1 Neutralna

About Maqis

 • Rank
  Ork
  Ork
 • Birthday 01/14/1983

Dodatkowe informacje

 • Ulubione gry
  Array
 • Ulubiony gatunek gier
  Array
 • Konfiguracja komputera
  Array

Sposób kontaktu

 • Strona WWW
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 • Skąd
  Array
 • Zainteresowania
  Array
 1. Ech, zapomniałem napisać że Deus Exy i Kingdom Come zaliczone. Chodzi mi o RPGi osadzone w świecie współczesnym lub w przyszłości, może być też mix sf i fantasy.
 2. Może ktoś polecić RPG, które nie jest osadzone w świecie fantasy. Odpadają jRPG i pixel art. Alpha Protocol, Mass Effect, Shadowrun, Torment, Wasteland 2 i KOTORy zaliczone.
 3. Mam takie pytanie związane z pierwszą częścią serii. Otóż ostatnio postanowiłem przejść całą serie zaczynając od jedynki. Wiem, że kiedy kiedyś w nią grałem nie było napisów podczas przerywników na silniku gry np. przed pierwszą misją treningową podczas rozmowy Fishera i Lamberta nie ma polskich napisów. Jednakże jestem w 100% pewien, że widziałem kiedyś polską wersję z napisami podczas tych przerywników. O ile dobrze pamiętam to wyświetlały się w takim okienku jakie jest podczas misji, gdy ktoś do nas mówi. Wydaje mi się że było to wydanie Splinter Cell Trilogy. Teraz moje pytanie, czy mi się to przyśniło czy faktycznie jest taka wersja gry?
 4. Odinstalowywałem ten program przy pomocy Revo Unnistaler, nie doczytałem dokładnie wszystkiego, kliknąłem usuń i teraz w Windowsie 10 nie działa montowanie obrazu. Brak w ogóle tej opcji w eksploratorze. Przywracanie systemu się nie powiodło, w Revo tworzenie kopi zapasowej mam wyłączone.
 5. Możesz jeszcze sprawdzić Cognition: An Erica Reed Thriller i zremasterowaną pierwszą część Gabriela Knighta.
 6. Przy próbie odpalenia pokazuje się logo Kolekcji Klasyki, jest głos Fronczewskiego. Dochodzi do końca i nic się nie dzieje. Próbowałem trybów zgodności, odpalania w trybie administratora i nic nie pomaga. Z ciekawości sprawdziłem wersję z CD-Action i chodzi bez problemu. Procesor QuadCore Intel Core 2 Quad Q9400, 2666 MHz Płyta główna Asus P5Q Pro Karta Radeon HD 7850 System Windows 7 x64 Dysk Seagate 500 GB
 7. Ja z kolei poszukuję pewnego filmu, produkcji azjatyckiej, swego czasu przynajmniej dwukrotnie leciał na TV4. Opowiadał historię specjalnej jednoski policyjnej, coś jak SWAT. Zaczynał się od tego że członkowie jednoski płynęli pontonami na statek. Pamiętam, że na końcu walczyli ze zbuntowaną amerykańską jednostką specjalną, chyba chodziło o przejęcie narkotyków czy coś. Pamiętam jeszcze, że w pewnym momencie główny bohater zwrócił się do swojego przyjaciela amerykanina, który pracował dla CIA o pomoc, a pod koniec okazało się że tenże przyjaciel cały czas współpracował z tą zbuntowaną jednostką.
 8. Szukam jakiegoś anime o mechach, ALE chodzi mi o to żeby mechy były takie jak są przedstawione w grach Mechwarrior lub Front Mission 3. Mają być ciężkie, powolne bestie a nie zwinne i szybkie jak to zazwyczaj jest przedstawiane. Istnieje w ogóle takie anime ?
 9. Tytuły z którymi warto się zapoznać moim zdaniem to: Under a Killing Moon, Pandora Directive, Overseer, The Longest Journey, Sherlock Holmes vs. Kuba Rozpruwacz, Still Life, The Walking Dead . Po pierwszym epizodzie obiecujące jest też Cognition: An Erica Reed Thriller - Episode 1: The Hangman. Na koniec mój numer 1 - Gabriel Knight 3, ale polecam całą serię oraz numer 2 - Blade Runner.
 10. Gdybym w nią nie grał to bym się o niej nie wypowiadał, a co do fabuły to nie spodziewam się ósmego cudu swiata ale niech chociaż nie będzie nudna tak jak to było w tym przypadku. Nie twierdzę, że gra jest słaba. Jest dobra a nawet bardzo dobra ale fabularnie leży i kwiczy.
 11. Może mnie ktoś oświeci co niby jest takiego ciekawego w fabule Dishonored? Jak dla mnie to pod względem miałkości tejże przebity został mój numer 1 Dragon Age II.
 12. Temat do zamknięcia. Zamówiłem Gigabyte Radeon 7850 HD.
 13. Szukam karty graficznej do tej kwoty. Wolałbym coś z serii Geforce, ale jeśli za tą cenę będzie coś lepszego z Radeonów to nie widzę problemu. Procesor QuadCore Intel Core 2 Quad Q9400, 2666 MHz Płyta główna Asus P5Q Pro Zasilacz Be-quiet Dark Power P7-PRO-550W
 14. Mam uszkodzoną kartę graficzną, po uruchomienu komputera wyskakują artefakty i system się zawiesza, w najbliższym czasie nie zanosi się na jej wymianę. W trybie awaryjnym nie mogę ogladać zdjęć, filmów itd. Postanowiłem, że odinstaluję sterowniki od karty i tak będę mógł uruchamiać komputer normalnie. Niestety, ten cholerny system za każdym razem instaluje mi sterownik i komp się zawiesza. Jak wyłączyć tą dziadowską usługę ?
 15. Wolnego miejsca mam 3,5 GB i na pewno nie jest to związane z ilością wolnego miejsca.
×
×
 • Create New...