Skocz do zawartości

Polecane posty

  • Odpowiedzi 5,3k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ocho. Kotora skreślam z listy, bo płyta jest zbyt mocno porysowana. Więc przejdę po raz drugi mafię, o ile będzie teraz ochota - a jeśli nie, to zaraz prawdopodobnie wgram Hitmana ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zacząłem Euro 2012. Tryb wyprawy całkiem nieźle się sprawdza, ale samo Euro do przejścia w 2, może 3 godziny. Szkoda braku oryginalnych strojów naszej reprezentacji, ale moderzy pewnie się tym zajmą ;) Potwierdzam słowa innych - gra warta jakichś 50 złotych.

Następnie w 2 dni przeszedłem Mafię po raz kolejny zachwycając się jej świetnym klimatem. To gra, która nigdy się nie zestarzeje ;) Po Mafii odpaliłem sobie Splinter Cell: Double Agent, aby jeszcze raz posmakować prawdziwego skradania się i aby później przejść Chaos Theory :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji braku internetu przez jakiś czas, zająłem się pełniakami z CDA. Zdąrzyłem jedynie przejść Kane & Lynch 1. Świetny klimat, a zakończenie

z uratowaniem córki

mnie zniszczyło. Kuleją niektóre elementy dotyczące strzelania, ale gra świetna.

Teraz postanowiłem pograć w starszą produkcję. Prince of Persia: Warrior Within zaskoczył mnie świetnymi graficznie(jak na grę z tamtych czasów) przerywnikami video. Mimo kanciastowatości w ruchu, zabawa jest bardzo przyjemna, mimo dziwnej pracy kamery. O dziwo, jest to moja druga produkcja z tej serii(pierwsza to PoP z 2009 bodajże), którą przechodzę.

I standardowo, w międzyczasie FIFA 12.

Spoiler!!! - Pzkw

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przechodzę po raz drugi Guitar Hero World Tour, tym razem na poziomie expert. Zakupiłem już Risena 2, więc najprawdopodobniej w niego będę później młócił. Na PS3 natomiast ukończyłem Mass Effect 3 (póki co rozczarowanie roku jak dla mnie), a teraz The Bourne Conspiracy i nadal MvC 3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorwałem wczoraj Alana Wake'a na PC. Cud, miód i orzeszki, naprawdę polecam. Właśnie mam zamiar zacząć kolejną sesję, bo postanowiłem sobie, że będę grywał wieczorami/nocami. Oprócz tego, FIFA 12, Battlefield 3 i wróciłem ostatnio do Human Revolution i Company of Heroes.

Czasu troszkę mało, a tu jeszcze Diablo 3 (priorytet) i Mass Effect 3 (to zależy od czasu i finansów) czeka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widac po mojej sygnaturce, w oczekiwaniu na Diablo 3 nadrabiam zaleglosci w Shift 2 i Red Orchestra 2, ktore od dluzszego juz czasu zalegaly na mojej polce z grami. Nowej produkcji Blizzarda nie kupie jeszcze przez 2 tygodnie, a do tego czasu uda mi sie dokonczyc rozpoczete kilka miesiecy temu kampanie singleplayer w tych grach. Red Orchestra 2 pomimo wielu niedorobek jest bardzo ciekawa alternatywa dla osob zmeczonych "realizmem" w FPS-ach typu COD i BF. A jazda w Shift 2, kiedy do sterowania zamiast pada czy klawiatury uzywa sie kierownicy to poezja. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...