Skocz do zawartości

Polecane posty

Ja po długim czasie właśnie powoli kończę swoją przygodę z ASSASIN'S CREED ( przynajmniej do nowej częśc i). Co prawda 1 część ukończyłem dawno temu ( po 4 godzinach monotonia jak nie wiem ) to dopiero teraz ukończyłem II i III część naprawdę dużo lepsze od jedynki i zapoznaje się z Revelations ( Ogólnie bardziej polubiłem Edzia niż Altaira ) ale obecnie wydaje mi się że III część Brotherhood jest najlepszą częścią z serii.

A po Revelations wezmę się za Alana Wake

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem minecrafta - wzdłuż i wszerz, a tak na poważnie, wróciłem do Europy Universalis 2, hmm i ciężko tu mówić o przejściu gry, ponieważ jestem gdzieś w okolicach 1600 roku, gra się przyjemnie i jest ten aspekt edukacyjny, w 2 są eventy historyczne, w 3 ni ma :dry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nadal gram w Mass Effect 3 :D Wiem, wiem - wszyscy już to przeszliście... :P Choć ciężko to nawet nazwać graniem, bo w końcu stanęłam w miejscu i nijak nie mogę przemóc się by grać dalej... a naszła mnie ostatnio ochota na odświeżenie Left 4 Dead 2, a więc pewnie właśnie w to dziś będę grać :)

Co do gier, które ostatnio przeszłam... to chyba ostatnią taką był Dragon Age 2. A tyle jeszcze ich zostało do przejścia... byle do Diablo 3 :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że ostatnio się wymieniłem tu na forum z pewnym użytkownikiem na Trine to do niego się też zabieram. Kontynuuję też przygodę z TF2 a HoMM 5 Dzikie Hordy odstawiam - bardzo ciężko w sensie zabierania się do niego jest mi przechodzić (a za niedługo może dołączy nowa gra - w wakacje na 100% kilka tytułów dołączy).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na PC ostatnio od czasu do czasu pogrywam w Mass Effect 3. Do tej pory widziałem grę tylko zza ramienia współlokatorki, ale teraz sam brnę w fabułę. Z każdą godziną utwierdzam się w przekonaniu, że jest to prawdopodobnie najbardziej przereklamowana gra w historii i jedyną dobrą w niej rzeczą jest muzyka. Oprócz tego zainstalowałem Cities XL 2011 z CDA i jest całkiem niezłe. Nawet bez modów.

Na PS3 gram sobie w Syndicate. Przeciętny single, bardzo dobry tryb kooperacji z fajnym rozwojem postaci. Wróciłem też do Valkyria Chronicles i powtarzam MGS4 już chyba dwudziesty raz.

Wii i 360 nie włączyłem już chyba z miesiąc. ;p

Edytowano przez lubro
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko na PC poprzechodzone, wziąłem się za dokańczanie gier z Xboxa. Na pierwszy ogień poszedł Fight Night i moja druga, bardziej udana kariera panem Craigiem, następnie MMA od EA i także skończenie kariery, która bywała dla mnie bardzo nieprzewidywalna (np. długa seria zwycięstw i nagle walka, gdzie koleś zakłada dźwignię kładąc mnie po paru sekundach bez zadanego ciosu :D). Teraz w dalszym ciągu Forza 3 przeplatana z wyścigami w 'dwójkę', która dla mnie jest ideałem ścigałek na konsole. To tyle ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno kupiłem sobie StarCrafta II (staniał, można go kupić za 100) i muszę powiedzieć, że ta gra jest fantastyczna, misje są zróżnicowane, na pewno grając kampanię nikt się nudzić nie będzie. Obok StarCrafta czasami odwiedzam Skyrim lub zagram mecz w Leage of Legends.

W najbliższej przyszłości przejdę sobię Wieśka 2 Edycję Rozszerzoną no a później 15 maja... :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ukończyłem Dragon Age: Origins, jestem dumny z siebie gdyż miałem 3 podejścia do tego tytułu, jednak udało się w końcu :).

Teraz czeka na mnie Dragon Age II, Wiedźmin 2: Edycja Rozszerzona, mutli w ME3. Pogrywam też trochę w Batmana: Arkham City. Gdy ukończę Backa wezmę się za Alana Wake, a później Dark Souls bądź Max Payne 3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja właśnie ukończyłam betę Diablo 3 i gra zapowiada się cudnie :happy: Już zaczęłam tęsknić za tą serią :)

Wczoraj też wróciłam na chwilę do multi ME3. Procentu galaktycznej gotowości sporo zdążyły mi się obniżyć, a ja chyba wyszłam już z wprawy odkąd ostatnio w nie grałam, a wypadałoby w końcu przejść tego singla... :)

Chłopak ostatnio narobił mi ochotę na Świątynie Pierwotnego Zła i choć przeszłam ją dwukrotnie, to chyba to będzie następna gra, którą odpalę :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...