Skocz do zawartości

Polecane posty

W weekend pogralem troche w MotorStorm Apocalypse ale gierka niezbyt mnie wciagnela, wole Burnout Paradise. Odstawilem ja wiec na bok i postanowilem sprawdzic pierwsza czesc inFamous. No i mnie wciagnelo... Bieganie po miescie czlowiekiem-bateria, razenie przeciwnikow wyladowaniami elektrycznymi, podladowywanie sie z miejskiego systemu zasilania i slizganie po przewodach elektrycznych czy torach kolejowych okazalo sie byc bardzo miodnym przezyciem. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast po raz "ochnasty" walczę o Tyberium w C&C 3 na zmianę z "szczebernastym" sianiem światowej rewolucji w Red Alert 3. Te gry chyba nigdy mi się znudzą :D Jak już uporam się z sześcioma kampaniami, może powrócę do najnowszego Deus Ex'a... Ta gra w mych oczach jakoś nagle straciła swój polot i finezję. Nie powiem - to produkcja nietuzinkowa, osadzona w specyficznej rzeczywistości, z bardzo dobrą oprawą graficzną i jeszcze lepszą muzyczną ale... te cholerne animacje podczas chowania się za skrzyniami, rogami i innymi osłonami zaczęły być upierdliwe i wytrącające ze skupienia podczas naparzanki z przeciwnikami (tak, wiem - można z nich nie korzystać ale wówczas można bardzo szybko gryźć glebę... Tak źle i tak niedobrze). Nie mam pojęcia czy fabuła stoi analogicznym do wykonania technicznego poziomie, bo zaledwie zasmakowałem, że tak powiem, ledwie "gry wstępnej" ;) , niemniej serwowane do przeczytania teksty są interesujące i wciągające. Zobaczymy jak będzie. Nie wiem czy to dobre porównanie ale pod względem przyjemności z rozgrywki, to Fallout New Vegas nowego Deusa łyka bez popitki. Przynajmniej jak dla mnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to zapomnialem wczesniej napisac, ze oprocz inFamous gram tez w bete multi Assassin's Creed Revelations. Niestety w becie dostepne sa tylko 2 mapy, przez co po dluzszym graniu musze sobie robic przerwe, bo gra staje sie monotonna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja doslownie kilka minut temu skonczylem Heavy Rain, do ktorego finalu wrocilem po dluzszej przerwie, glownie na skutek faktu zmeczenia multi ACR. Final HR zrobil na mnie spore wrazenie. Teraz pozostaje mi w jakiejs wolnej chwili powtorzyc 2-3 ostatnie epizody tak, by zobaczyc pozostale 3 zakonczenia tej produkcji. Gra awansowala do scislej czolowki w kategori najlepszego scenariusza na mojej prywatnej liscie najlepszych gier wszechczasow. :) Co prawda do scenariusza Final Fantasy VII troche jej zabraklo, ale i tak jest bardzo dobrze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio skończyłem Dungeon Siege 3, teraz gram w Just Cause 2 i jestem pod ogromnym wrażeniem - niesamowita jest ta gra. Zaraz pójdę kupić w końcu Deus Ex, ale będzie musiał na swoją kolej poczekać, aż przestanę bawić się JC2, czyli pewnie ładny kawałek czasu. Oplatynowanie Heavy Rain też mam w planach w najbliższej przyszłości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast wczoraj przeszedłem Metro 2033.Muszę powiedzieć,że jestem pozytywnie zaskoczony klimatem gry. Mutanty co prawda wyglądają jak eee takie różnego rodzaju gollumki ,ale da się je znieść. W oczekiwaniu na Heroes VI odpalę dzisiaj poprzedniczkę ;) i może genialnego Dirt'a 2 ;)

Edytowano przez Rebe
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio skończyłem:

- Limbo - nie było według mnie, aż takie super, jak niektórzy mówią.

- Mass Effecta (z płyty CDA) - nie wiedziałem, że będzie to, aż tak wspaniały RPG (najlepszy w jaki grałem).

A teraz gram w Fable I oraz niedługo zabiorę się za Mass Effecta 2, już nie mogę się doczekać. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończony niedawno Deus Ex: Human Revolution, świetna gierka, IMO gra roku jak na razie, czekam na DLC. Dzisiaj skończyłem również Crysisa 2, gierka nawet spoko, daje radę mimo lekkiej nudy, zakończenie bardzo dobre. :)

Teraz chyba wezmę się za starocie typu IGI 2 i Lionheart. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...