Skocz do zawartości

Polecane posty

Wczoraj przeszedlem kampanie fabularna w Red Dead Redemption. Wedlug statystyk razem z wiekszoscia zrobionych misji pobocznych i wyzwan gre mam ukonczona w 85%. Co prawda zostaly jeszcze jakies wyzwania do zrobienia, stroje do zebrania i pare miejsc na mapie do odkrycia, ale z braku czasu raczej nie bede sie tym juz zajmowac. Jesli zas chodzi o sama gre, to w pelni zasluzyla ona na tytul gry roku 2010. Fabula byla dobrze przemyslana, postacie ciekawe i barwne, a przyjemnosc plynaca z gry, czy to podczas wykonywania zadan, czy tez podczas luznej jazdy po swiecie gry, ogromna. Na pochwale zasluguje tez fabularny koniec gry, zarowno wielki final Aktu III jak i nastepujace po nim misje w epilogu, z drugim rabiacym spore wrazenie wielkim finalem fabularnej przygody z RDR.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ukończyłem Return to Castle Wolfenstein. Wróciłem do niej po blisko 10 latach. Dla mnie to jest absolutny klasyk i największe dzieło ID Software - legenda gatunku. W kategorii fps (II wojna światowa) gra otrzymuje u mnie specjalne wyróżnienie za klimat. W ogóle się nie zestarzała (zapewne subiektywne wrażenie) - gra w 100% "wiecznie żywa". Wciąż doskonale działa na zmysły. Może dlatego, że nie próbuje kopiować rzeczywistości - skupia się na zasadniczych elementach, które doskonale budują atmosferę. ID Software doskonale rozumie "język fps-ów". Mam nadzieję, że jeszcze pokażą klasę (może właśnie RAGE), ośmieszając obecną "walkę kogutów"...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Metro skończone, więc trzeba zabrać się za następną pozycję.

W oko wpadł mi Mass Effect i po przegraniu jakiejś godzinki stwierdzam, że gra w ogóle mi nie pasuje taka jakaś nijaka. Dam jej jeszcze szansę i później do niej usiądę, ale nie zdziwię się jak długo u mnie na dysku nie posiedzi... Zapowiadała się na naprawdę fajną gierkę. Chyba nie trafia w moje gusta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio skończyłem Homefront.I jest to dla mnie kiepska gra.W singlu teksty sztywne i na ogół wieje mi tu MW2 bo obie gry wyróżniają się tym że mają beznadziejną fabułę..Multi nieco lepsze choć szybko nuży.Jeśli ktoś chce kupić to odradzam,gra nie warta uwagi.Zalecam za to czekać na Battlefield 3 lub MW3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja gram aktualnie w Fifę 11 , BtF Bad Company 2 ( przeszedłem ,ale nie odblokowałem 4 broni ;[ ) . Pogrywam także w BtF2 na singlu , Minecraft , Test Drive Unlimited 2 , CoD World at War . W tym momencie pobiera mi się BtF Bad Company 2 VIetnam , jak przejdę zdam relacje !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przeszedłem niedawno Gothic 3 Zmierzch bogów. Gra się fajnie do momentu ostatniego bossa. Zastrzeliłem go z łuku. Nic dziwnego by w tym nie było, gdybym miał wymaksowana ta umiejętność i mega wypasiony łuk. Tak jednak nie było. Wszystko 1 levelowe. Ależ wielki był mój zawód, gdy "Najpotężniejszy potwór jaki został kiedykolwiek przyzwany do Myrthany" Legł pod naporem moich bublowatych strzał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja aktualnie gram Prince of Persia z 2008 roku oraz Batmana Arkham Asylum. Czasami też odpalę Fifę 2011.Poza tym mam zamiar niedługo zagrać w Deus Ex Human Revolution oraz Allods Online.

Ostatnio zaś ukończyłem Assassin's Creed II oraz BrotherHood(dobrze napisałem?),a także Wiedźmina 2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Splinter Cell: Conviction po raz drugi bo zapisy z poziomów "samesie" skasowały. :dry: Ale z przyjemnością podszedłem po raz kolejny do tej intrygi. :happy: Może i tamta fabuła nie jest na zadziwiająco wysokim poziomie ale ja kocham takie klimaty (ty miał być emotikonek z różową główką i serduszkami ale stwierdziłem, że to pedal***e i nie będę się kompromitował :tongue: ).

Call of Duty: Modern Warfare - przeszedłem w trybie zręcznościowym na raty. To się liczy nie? :tongue:

Syberia - to znaczy nie do końca przeszedłem ale brakowało mi kilkunastu minut gry a gra coś ostatnio wywala do pulpitu. Muszę sobie ten problem rozwiązać...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Snatcher - Czyli drugie dziecko mistrza w wysadzaniu czwartej ściany - Hideo Kojimy. Gra pod względem gameplayowym jest fatalna, ale ma fajne postacie, fajny klimat, fajną fabułę i ołsom muzykę (Czyli coś jak Torment xD)

A zabieram się niewiadomo który raz za Najdłuższą Podróż czyli przygodówkowego tytana, i jedną z najlepszych gier jakie powstały.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...