Skocz do zawartości

Polecane posty

Ja teraz wróciłem do Mount & Blade, ta gra cały czas mnie wciąga ! Gram też w Total war:shogun 2 ,Burnout Paradise, Medal of Honor 10 Anniversary, Left 4 Dead 2. W wiedźmina 2 sobie nie pograc bo chociaż kupiłem kolekcjonerkę to gry nie mogę zainstalować ponieważ data2.rar jest uszkodzone. A na półce czeka jeszcze Metro 2033, Borderlands, Crysis, Starcraft 2 Medal of Honor 2010.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem Croca, taką platformówkę wydaną jakieś piętnaście, może mniej lat temu.

O dziwo gra działa i to bardzo dobrze. Przypomniały mi się czasy dzieciństwa kiedy nie mogłem przejść pierwszego bossa. :)

Mam nadzieję, że załapie się na promocje od EA i coś kupie, bo jak skończe Croca to nie wiem w co grać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio przeszedłem 3 gry.

GTA IV - szczerze powiedziawszy zawiodłem się. Co prawda gra jest bardzo dobra, ma świetny klimat i fabułę, ale liczyłem na coś więcej. Wielu osobom zmiana z wielkiego, otwartego i troszkę "simowego"(w aspektach takich jak chodzenie do fryzjera, na siłownię itp. itd.) San Andreas na poważną i ulokowaną w wielkim mieście czwórkę przypadła do gustu. Wg mnie nie wszystkie rozwiązania są jednak trafione. Po pierwsze - miejscami odnosiłem wrażenie, że w grze poza wykonywaniem misji wątku głównego kompletnie nie ma co robić(lub są rzeczy które można zrobić, ale nie warto się za nie brać). Po przejściu poprzedniczki (GTA:SA) spędziłem przy niej jeszcze naprawdę wiele czasu wykonując misje poboczne, misje w szkołach, czy walcząc z innymi gangami. GTA IV po prostu nie zaoferowało mi do roboty zbyt wielu rzeczy poza wątkiem głównym(a przynajmniej nie w taki udany sposób, jak zrobiło to San Andreas). Drugą nieudaną rzeczą jest jak dla mnie optymalizacja. Mam dosyć mocnego PC-ta kupionego niecały rok temu, a mimo to w grę wydaną ładnych parę lat temu, nie mogę pograć na najwyższych detalach. Ba! Nawet na średnich ustawieniach zdarzają się od czasu do czasu utrudniające rozgrywkę przycięcia. Trzecią rzeczą na jakiej się zawiodłem są luźne "rozwałki". Pamiętam, że jako mały chłopiec to ten element najbardziej podobał mi się w serii GTA. Wraz z dorastaniem, inne elementy serii stały się dla mnie ważniejsze, lecz zawsze lubiłem sobie nabijać 6 poziom poszukiwania i bawić się z wirtualnymi służbami porządkowymi. A GTA IV po prostu nie doświadcza mi tyle radochy pod tym względem co jej trzy poprzedniczki(San Andreas, Vice City i GTA 3). Wyżej wymieniłem tylko niektóre z wad tej produkcji, które mimo wszystko nie czynię tej gry słabej. Wręcz przeciwnie. Gra jest bardzo dobra, ma wciągającą fabułę, a ścieżka audio zachwyca(jak chyba w każdej z części), co nie zmienia faktu, że oczekiwałem czegoś więcej. Jak dla mnie "tylko" 8,5/10.

Kolejną grą jaką przeszedłem jest Titan Quest. Jest to gra z gatunku hack'n'slash która dała mi około 30 godzin rozrywki. Pod względem oprawy audiowizualnej gra stoi na naprawdę wysokim poziomie. "Rąbanie i cięcie" naprawdę wciąga w tej produkcji. Podczas rozgrywki mamy okazję zwiedzić starożytną Grecję, Egipt i Azję i pokonać bardzo urozmaiconych przeciwników. Należy wspomnieć, że prawie z każdego z nich wypada jakiś przedmiot(czasem nawet kilkanaście), co daje nam ogromne ilości sprzętu z którego możemy wybierać nasze wyposażenie. Rozwój postaci w grze zrealizowany został bardzo dobrze. Każdy znajdzie tu coś dla siebie i będzie mógł kierować postacią która używa różnego typu magii, preferuje walkę bronią białą, czy zręcznie korzysta z broni dystansowych. Do tego dochodzi tryb multiplayer, w którym nawet dziś, sporo czasu po premierze, możemy spotkać graczy chętnych pokonywać potwory z naszą pomocą. Titan Quest jest naprawdę solidną pozycją. Jak dla mnie 8/10.

Legendary jest trzecim tytułem jaki miałem okazję przejść w ostatnim czasie. Jest to FPS wydany w 2008 roku. W grze wcielamy się w Charlesa Deckarda, który otworzył puszkę pandory. Wtedy na świat zstąpiły różnego rodzaju potwory, które musimy powstrzymać. Gra jest brzydka. Grafika nie dość, że szaro bura, to jeszcze niedopracowana. Aż trudno uwierzyć, że gra bazuje na silniku Unreal Engine 3. Produkcja nie zachwyca też pod względem oprawy dźwiękowej. Niektóre bronie nie brzmią tak, jak powinny, a muzyka (która sama w sobie nie jest zła) nie pasowała mi zbytnio do produkcji o tego typu klimacie. W grze przychodzi nam walczyć z kilkoma typami potworów, jednak nie są oni zbyt wymagającymi przeciwnikami. Strzelamy z kilku typów broni. Nie róbcie sobie nadziei - nie są one w żadnym stopniu oryginalne. Fabuła prowadzona jest w nieciekawy sposób, a sam motyw przewodni (czyli walka ze "złem", które ogarnęło świat po otworzeniu mitycznej puszki) mógł stanowić podstawę do dużo ciekawszej historii. Gra daje troszkę rozrywki, ale zdecydowanie nie jest to produkt godny polecenia. Moja ocena to 5/10.

Poza tymi tytułami ostatnio spędziłem dużo czasu przy Team Fortress 2, które jest naprawdę dobrą grą, oraz tradycyjnie przy Trackmanii Nations Forever i Counter Strike'u.

Edytowano przez nietoperztbg
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno przeszedłem Call of

Juarez: Więzy Krwi i muszę

powiedzieć, że gra jest świetna.

Gdy juz się wkręciłem cholernie

mi się spodobało, czułem ten

klimat dzikiego zachodu. Grafika

jest IMO naprawdę dobra (choć

niekoniecznie w filmikach).

Świetnie też zrobiono że tak

powiem "system strzelania".

Nieraz miałem celność na

poziomie 80-90% (nie wiem jak u

innych ale jak dla mnie to

bardzo dobry wynik). Fajnym

urozmaiceniem jest też tryb

koncentracji, różny dla obu

postaci. Fabuła też bardzo

dobrze opowiedziana a takiego

zakończenia się nie

spodziewałem. Minusem mogą

być pojedynki, których długo nie

ogarniałem ale potem spokojnie dawałem juz radę. Jak dla mnie 9/10

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu ukończyłem Assasin's Creed 2. Bardzo ucieszyła mnie poprawa zadań dodatkowych, które niemiłosiernie mnie wkurzały w "jedynce". Dobra była fabuła, dodatkowe zagadki logiczne podczas odkrywania zapisków osobnika 16, grafika bardzo ładna, walka efektowna, wyposażenie porządne, zadania główne ciekawe. Z rzeczy które mnie zawiodły to tylko model rozbudowy miasta, który był zbyt biedny, główny bohater, którego nie mogłem w żaden sposób polubić no i zakończenie było zbyt mało epickie.

Ogólnie gra spełniła moje oczekiwania, bardzo poprawiła się względem pierwszej części, choć brakowało mi tych zagadkowych rozmów po zabójstwach głównych wrogów.

Całkiem fajne, ale raczej do tej gry już nie wrócę, więc szybko ją sprzedam :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odczuwam posuchę.

Po trzykrotnym ukończeniu Infamous 2, przeleceniu przez Lego Star Wars III i totalnym utonięciu z kumplem w Lego Piraci z Karaibów, nie mam formalnie w co grać. :tongue: Ok, czasami pośmigam w WipEout HD Fury, potrzaskam w Mortal Kombat czy powygłupiam się Red Dead Redemption, ale na chwilę obecną nie mam nic, czego zakończenia już nie poznałem. W oczekiwaniu na nowego Deus Exa chyba faktycznie pozostanę przy Marstonie i jego historii, zaczynając ją od nowa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sebi1295

A ja jak dobrze pójdzie to niedługo popykam w COD WaW i może coś jeszcze np., BiA: EiB leży na półce może by zagrał a potem w HH.Obecnie nie gram w nic, miesiąc temu przeszedłem COD 2, potem Torchlight a od 2 tygodni nie gram w nic.W tamta przerwę pykałem jeszcze w STALKER'a: SoC ale mnie jakoś odepchnęło.Chyba o tym pisałem.

A tak po za tym to COD 2 gierka wspaniała.Grafika jest niezła, nie odpycha.Dźwięk na plus a gameplay na 10/10.Choć trochę prosty ale nie przesadnie.

Co do Torchlight to gra wciągnęła mnie niemiłosiernie.Ukończyłem z marszu dwa razy, raz wojownikiem specjalizującym się w magii a drugi raz wojem specjalizującym się w broniach.Wuj mag?Grało się super.Świetny odstresowywacz z cudowną grafiką i świetnym systemem rozgrywki.Bossowie na plus i Ordrak też.

Może Batman?

Edytowano przez sebi1295
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przeszedłem Preya. Bardzo fajna gierka... ta zabawa z portalami :)

Teraz mam zamiar zabrać się za Bioshocka. Oprócz tego co jakiś czas pykam w NBA2K11- żadna gra sportowa na tak długo mnie nie przyciągnęła.

Edytowano przez luke1305
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin 2.

Najpierw ścieżkę Roche'a, a następnego dnia po ukończeniu zabrałem się za ścieżkę Iorwetha (imho - Roche'a lepsza).

Ale czy jedna czy druga droga do finału, to obie daja sporo frajdy.

Aktualnie pocinam w Duke'a (a w planach mam rozpoczęcie Gothica, bo dawno temu jarałem się jedynką, dójką mniej a w trójkę nie grałem).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Croc już prawie skończony.

Później zapewne pogram Pure'a, ale to dopiero jak już się dogadam z innym użytkownikiem, z którym się zamieniamy

grami. Może Mirror's Edge? Ale to wszystko jest pod znakiem zapytania. Teraz oprócz Croca mam zamiar jeszcze wrzucić jakąś gierkę z CDA. Zrobiłem porządki i włożyłem pełniaki to etui na płyty. Mam 5 etui, a wciąż 150 płytek do zapakowania.

Jeśli znajdę to może pogram w Gameboy: Crazy Adventures.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dawno ukończyłem Homefornt. Gra się całkiem przyjemnie ale gra jest strasznie linowa i oskryptowana. 4 godziny za taką cenę + dosyć nie ciekawy multiplayer? Wiecie co ja dziękuje. Gdyby chociaż gra miała coś co zachęca do kolejnego przejścia. Może jakieś dodatkowe tryby? A twórcy dali tylko jakieś denne notatki historyczne. Gra jest ostro średniawa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś skończyłem w końcu Midnight Club 2, starą wyścigówkę z 2003 roku. Ostatnie wyścigi to isnte szaleństwo, nad jednym spędziłem ok. 1,5 godziny. Setki prób i błędów, ale mimo wszystko - było warto. Dziś takich wyścigówek nie znajdziecie, a szkoda. Gra warta zagrania nawet dziś, po 9 latach od premiery.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...