Skocz do zawartości

Polecane posty

  • Odpowiedzi 5,3k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Niedawno skończyłem Mass Effect 2. Ogólnie wrażenia pozytywne, chociaż gra z RPG nie ma prawie nic wspólnego. Teraz gram w Star Wars: Knights of the Old Republic i jest świetny. Pocinam też w Mini Ninjas. Wyjątkowo rozbudowana i sympatyczna platformówka, naprawdę fajnie się w to gra, nawet jak się już dawno nie ma siedmiu lat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu ukończyłem Two Worlds - wrażenia znakomite! Wciągająca fabuła, wielki świat, ciekawe questy, a na dodatek świetny system walki. Polecam tą grę wszystkim, nie tylko fanom erpegów. Za niedługo wezmę się za Torchlight i oby mnie ta gra nie zawiodła!

Pozdrawiam forumowiczów. :)

EDIT: Zmiana planów. Postanowiłem najpierw pograć w Titan Questa, dopiero potem wezmę się za Torchligta. 8)

Edytowano przez matstu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mafia 2 - fajne, fajne; ale jedynka lepsza.

Star Wars - TFU - podobno ludzie narzekali, że ciągle robi się to samo - ale jeżeli to ciągle to samo jest machaniem mieczem świetlnym, to mi się to nigdy nie nudzi; pora rozglądnąć się za kontynuacją.

GTA 4 - pff, Vice City ciągle niepokonane.

Metro 2033 - całkiem niezłe, może książkę przeczytam nawet :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zrobilem sobie wreszcie przerwe od MW2 i BC2: Vietnam i w koncu przeszedlem Bulletstorm, Civilization V no i Mass Effect 2. Teraz czekam az skoncze sie przeprowadzac, a wtedy w planach mam Shogun 2, Shift 2 i last but not least AC: Brotherhood

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz drugi przeszedłem Batman: Arkham Asylum, tym razem z wynikiem 90% :) Prawie wszystkie zagadki odnalezione (dalej mi się już po prostu nie chciało grać, gdybym posiedział dłużej, to bym wszystko znalazł).

Aktualnie gram w Kane & Lynch: Dead Men, po czwartej misji gra mnie nadal nie wciągnęła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadnej gry nie ukończyłem od około roku. Cały czas gram w Morrowinda (orkowym wojownikiem), jeszcze go nie przeszedłem. Wczoraj zacząłem także Torchlight (Vanquscherem) oraz Dragon Age: Początek (łotrzykiem na dwa sztylety). Poza tym od końca wakacji pykam w browserówkę Shakes & Fidget.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja obecnie "tłukę" w Ghost Recon ze znajomym, oraz Ghost Recon Advanced Warfighter (do którego kręcę poradnik taktyczny na YT). Poza tym męczę Sniper Elite, Velvet Assassin i NFS World w którego gram ze znajomymi w pościgach policyjnych. Od czasu do czasu pościgamy się w Split/Seond. Jak się zbiorę to gram we Freelancera po sieci, żeby spuścić komuś "manto" :laugh: I tyle :) Na dzień dzisiejszy.

Edytowano przez husar
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...