Skocz do zawartości

Polecane posty

W obecnej chwili przechodzę Wiedżmina 1 . Kiedyś ją przeszedłem, ale z powodu nadciągającej premiery trzeciej części , chcę sobie przypomnieć wydarzenia od początku. przy okazji robiąc transmisję z sejwem z 1 do 2 częsc i z 2 do 3. Oprócz tego jestem praktycznie już przy końcu Final Fantasy II ( ktoś to jeszcze pamięta ?) ponad 30 godzin na liczniku. Jeszcze dochodzi World of Warcraft WOD, ale szczerze poważnie zaczynam się zastanawiać nad całkowitym zaprzestaniem przygody z tą produkcją po 7 latach znajomości. Chyba całkowicie się wypaliłem, gra juz nie sprawia mi takiej frajdy jak kiedyś.

Na razie tyle, w niedalekiej przyszłości idzie Wiedźmin 2.

Edytowano przez Edge
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,3k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nowy COD. Singiel calkiem fajny, ale multi jakos mi nie lezy z tymi latajacymi w powietrzu graczami. Pewnie przy grze spedze jeszcze kilka (-nascie) godzin, ale jesli sie nie przekonam, to powedruje na polke. A w wolnym czasie dalej HotS i czekam na pudelkowa wersje This War of Mine.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkrywam na nowo How to Survive. Najpierw mnie ta gra odbiła, bo myślałem, że to prostacka młucka z rzutem izometrycznym. I grałem na klawiaturze. Okazało się, że jednak jest drugie dno, granie na padzie zwiększa frajdę, natomiast historia podana jest z humorem (choć zdarzają się gorzkie pigułki). Jeśli lubicie zombiacze survivale, to polecam sprawdzić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od czasu napisania ostatniego postu tutaj ( 12 X ) zdążyłem ukończyć kampanię w Call of Duty 4, rozegrać trochę meczy w Fifie 15, przejść Trine 2 z dodatkiem, a także Assassin's Creed Revelations. Obecnie gram w Chivalry Medieval Warfare i Metro 2033. Minęło tylko 1,5 miesiąca, a zdążyłem ograć wiele tytułów. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na PS4: GTA V (miałem nie kupować, bo mam na PS3, ale jakoś tak wyszło), LBP3 i FarCry4.

Na PS3: AC: Rogue - bardzo dobry Acek, w przeciwieństwa do crapiastego Unity.

Na PC na razie nic.

Na pożyczonym XOne przeszedłem singla Advanced Warfare i był nawet fajny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 Elements

+ Cztery moce do manipulowania planszą są wielce przydatne,

+ Przyzwoita długość rozgrywki,

+ Niezłe etapy przerywnikowe typu Hidden Objet,

- Przeciętna oprawa audiowizualna,

- Mało urozmaicona rozgrywka,

- Na końcowych etapach sporo zależy od szczęścia,

- Po pewnym czasie zaczyna nużyć.

Ocena: 5/10

Cóż mogę powiedzieć... grałem już w zdecydowanie lepsze match three. 4 Elements cierpi przede wszystkim na mało zróżnicowaną rozgrywkę. Od początku do końca przechodzi się tu podobne plansze, w podobny sposób. Nie rozumiem dlaczego gra od razu "wyprztykuje się" ze wszystkich mocy i przeszkadzajek, zamiast wprowadzać je stopniowo i na tej podstawie konstruować kolejne poziomy. Co prawda pewną odskocznię od monotonnego układania "trójek" stanowią etapy Hidden Object, ale jest ich na tyle mało, że nie są w stanie przełamać ogólnej monotonii. Nie porywa też oprawa, niby jest kolorowo, ale jakoś tak bez wyrazu. Muzyka jest nijaka, pod koniec grałem z wyłączonym głosem słuchając ulubionej playlisty. Konkludując powiem tak, pograć można, ale szału nie ma, dlatego ode mnie tylko piątka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Advanced Warfare ukonczone w singlu, a multi mnie do siebie jednak nie przekonalo i gra ostatecznie zniknela juz z dysku. Aktualnie na przemian gram glownie w The Book of Unwritten Tales i Heroes of the Storm, zainstalowalem tez Game Dev Tycoon oraz Deponie, ale jeszcze nie dane mi bylo ich odpalic.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz głównie Skyrim (podstawka) i Titan Quest. Obydwie gry mnie ciągnęły, szczególnie Skyrim gdzie po głównym wątku jest MASA rzeczy do zrobienia :D

Teraz nastawiam się na Far Cry 3 i Shadow of Mordor, którego dostałem od dziewczyny na urodziny :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś dawno nie chwaliłem się moimi growymi podbojami( i w ogóle coś dawno nie pisałem nic na forum), więc czas trochę nadrobić zaległości. Otóż ostatnio zakupiłem po przecenie na steamie i skończyłem drugiego Blooda( stąd też i zmiana awatara na przeuroczą gębę Caleba). Graficznie to już antyk, ale grywalnościowo wciąż trzyma poziom. Zresztą na parze można znaleźć obecnie dużo starszych tytułów( nawet jeszcze tych z epoki DOSa) jako tako przystosowanych do działania na nowych systemach. Oprócz tego złapałem za piątaka euro taką gierkę Marlow Briggs and Mask of Death. Pewnie ktoś, kto zna ten tytuł (są tu tacy????), pomyśli sobie: "W co ten koleś gra, do jasnej ciasnej??? W jakieś kiepskie klony God of War????". Owszem, nie da się ukryć, że gierka czerpie pełnymi garściami z dorobku Kratosa, ale nazwanie jej chamską zrzynką jest niesprawiedliwe. To tak, jakby każdą trzecioosobową strzelawkę z systemem chowania się za osłonami od razu nazywać zrzynką z Gearsów. Poza tym to staram się szukać darmowego grania. I kilka takich tytułów znalażłem. Pierwszy to Aerena: Clash of Champions. Turowe pojedynki z innymi graczami, farmienie wewnątrzgrowej waluty i kupowanie kolejnych wojowników. Te sprawy. Drugi to Get Of My Lawn. Gierka o tym, jak 78-letni dziadek powstrzymuje inwazję kosmitów na swój trawnik. Wspaniały odmóżdżacz po ciężkim dniu pracy lub szkoły na kilka krótkich sesji. No i to by chyba było na tyle. Jak jeszcze coś skończę, to się pochwalę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość michaszenko

Z racji niedawnej premiery Inkwizycji przemogłem się i zacząłem zacebulonego za darmo z Origina Dragon Age'a. Zobaczymy co to to to warte. :) Do tego już trzynasty sezon w FMie 14 leci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FC3 Blood dragon ukończone i zebrane wszystkie VHS oraz TV. Szkoda że gra nie ma newgame+ bo jest stanowczo za krótka. Kupione ulepszenia do broni a nie ma jak zrobić dobrej rozróby. Wiem że to tylko dlc ale jednak. Klimacik jest,soundtrack dobry,grafa męcząca na dłuższą metę,fabuła w sumie ok i grywalność b.dobra. Generalnie 7+/10 mogę dać. Dłuższy czas na przejście gry skutkował by lepszą oceną.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...