Skocz do zawartości

Polecane posty

Niedawno skończyłem Alien Rage, a gram obecnie w kilka gier(nie na raz oczywiście), a są to: Alan Wake, Rouge Trooper, Shade - gniew aniołów, no i próbuję zmordować dodatek do Quake 2 pt: Ground Zero(podstawka i pierwszy dodatek The Reckoning jakoś lepiej mi poszły, a ten mi idzie jak po grudzie)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kończę Fallouta 3, i STALKER-a Czyste Niebo. No i zaczynam się brać za Saint's Row 2. A z niezobowiązującej rozrywki, to WoTa teraz chcę ogarnąć.

Edytowano przez q123AS
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja męczę World of Warcraft, trochę pykam w różne MOBY, Path of Exile raz na jakiś czas z kumplami, Garrys Mod każdego wieczora obowiązkowo, nieco w L4D2 jak się jakaś fajna ekipa zbierze, i czasem sobie odpalę karciankę of Blizza. A z singli to obecnie w zmodowanego Dooma 2, early access Dead State, oraz w Titan Questa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przejściu Splinter Cell Conviction odkurzyłem płytkę CDA z Chaos Theory i muszę przyznać gra jest fantastyczna, jakaż to musiała być piekielnie dobra produkcja w 2005 roku, nawet teraz, w 2014 gra się w to bardzo przyjemnie i niesamowicie wciąga (są jakieś wady, ale w ogóle mi nie przeszkadzają - może trochę AI jest głupiutkie). Tak jestem zafascynowany tą marką, że jak przejdę CT to zainstaluje Double Agenta (też płytka z CDA) i sprawdzę sam czy to crap czy nie.

W międzyczasie Hearthsone, gdzie zainteresowałem się rankedami i dzisiaj wbiłem 16.

Wczoraj też, zainspirowany lekturą Metro 2033, zainstalowałem Stalkera Czyste Niebo (miałem premierowe wydanie gdzie bug uniemożliwiał mi przejście gry - pora to nadrobić)

Edytowano przez Seba77
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie zabrałem się w końcu za GTA V, w między czasie gram sobie w Dark Souls. Do przejścia czekają Beyond Two Souls, Uncharted 3, no i dwie moje perełki które kupiłem z PS+ Bioshock Infinite i Metro Last Light! Te gry były na mojej liście do kupienia od bardzo dawna, czekałem aż wpadnie mi do portfela jakaś kasa a tu Sony taką niespodziankę zrobiło. Dwie gry w jednym miesiącu, to czyste szaleństwo! Metro odpaliłem sobie z rosyjskim dubingiem + polskie napisy dla klimatu ^^ Do tego jeszcze czeka Dead Space 3 kupiony w promocji na PS Store, więc na brak gier wcale nie narzekam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie BioShock: Infinite. Gierka bardzo przyjemna, choć po niesamowicie wysokiej czułości myszy musiałem przerzucić się na kontroler od Xbox 360 i problem załatwiony ;). A wczoraj ukończyłem Assassin's Creed IV: Black Flag ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj skończyłem kampanię w Medal of Honor Warfighter. Tematycznie bardzo mi się spodobała, ale była dosyć chaotyczna i polski dubbing niezbyt mi się spodobał

zwłaszcza polskiego dowódcy oddziału GROM-u, a także nie przypadły mi do gustu modele postaci żony i córki Preachera

. Grę przeszedłem w 5h i czuje się nienasycony, ale zamierzam jeszcze dać szansę multiplayerowi. Ostatnio zacząłem także uczyć się grać na padzie w FIFA 13. Zamierzam jeszcze w najbliższej przyszłości skupić się na Batmanie Arkham City, który długo już czeka na przejście.

Edytowano przez futufutu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GoGos753

Ja przeszedłem GTA 5 dobra ale krótka (3 -4dni) oraz The last of Us świetna i bardzo klimatyczna gra ale też krótka tylko (2-3 dni).

Edytowano przez GoGos753
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio przeszedłem Assassin's Creed II. To bardzo grywalna produkcja - zachowuje plusy "jedynki", nie powtarzając jej błędów, dzięki czemu nie nudzi się tak szybko jak poprzedniczka.

Obecnie gram w Max Payne 3. I nie podzielam zdania CormaCa, który uznał, że formuła tej gry jest zbyt archaiczna, by sprawdziła się w dzisiejszych czasach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio skończyłem Remember Me oraz CoD:Black Ops II.Obie gry były dość krótkie (skończenie ich zajęło mi mniej niż 10 godziny gry). Największym + Remember Me jest na pewno fabuła,która bardzo mi się podobała (motyw zamiany pamięci). Poza tym należy pochwalić widoki.NeoParyż jest pięknym miastem smile_prosty.gif

CoD dla mnie nie był niczym innowacyjnym i mimo że grało mi się przyjemnie uważam że mogłem czas ten spędzić w lepszy sposób.

Aktualnie gram w Borderlands (GotY),Hotline Miami i Guild Wars 2.Są tez inne tytuły przy których nie spędzam tak dużo czasu (LoL,Isaac,Terraria).

Edytowano przez Argonius
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...