Skocz do zawartości

Polecane posty

  • Odpowiedzi 5,3k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Skończyłam Saints Row 2. Całe. Znalazłam nawet wszystkie brzydkie płyty i namalowałam na scianach wszystkie znaczki.

Odinstalowałam Reach for the Sun, bo to klikadło uzależnia, a ilez mozna sadzić te same roślinki? Rozszerzą i ulepszą grę, wtedy na pewno wróci na dysk.

Pozarządzałam troche moim supermiastem w Sim City 4.

Jutro chcę się zabrać za 39 Kroków, choć zatanawiam się głęboko, czy nie dać drugiej szansy Maxowi Trzeciemu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno słowo. Postapokalipsa!

Wziąłem się za Stalker Cień Czarnobyla, coby z czystym sumieniem i pojęciem o fabule zagrać w Zew Prypeci z CDA. Jestem przy Laboratorium X19, a jako człowiek strachliwy wacham się przed wejściem. Podejście pod X19 zaskoczyło mnie pewnym zjawiskiem paranormalnym, o którym wcześniej nic nie wiedziałem.

Gram też w Metro 2033. Jestem przy Bibliotece i trochę obawiam się spotkania z Bibliotekarzami - o ich umiejętnościach przekonałem się podczas lektury książki.

Po za tym jest nieśmiertelny multiplayer Mount&Blade Warband i CoD 4.

To tyle. Dziś postaram się zgłębić tajemnice Laboratorium X19. Życzcie powodzenia. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja obecnie gram w multiplayer Battlefielda 3. Mimo że 4 już wyszła, w trójce dalej jest wiele osób którzy grają. Po 12 godzinach niedosyt stanowią tylko bugi, mimo wszystko występują one sporadycznie. Poza tym mam 7. sekwencję w Assassin's Creed 2. Być może jeszcze do świąt go skończę. Na origin dostałem klucze na Mirror's Edge oraz Burnout:The Ultimate Box. Muszę jednak czekać do grudnia z aktywacją, ponieważ limit w internecie mógłby się skończyć. Poza tym juz od wtorku wezmę się za Reven, którą zobaczymy w CD-Action, oraz Anno 1404.

Zapowiada się fajna zima. :) Pozdrowionka dla forumowiczów ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukończyłam zabawną przygodówkę 'Ben there, Dan that!' i tak mi się spodobała, że... po ukończeniu przeszłam ją jeszcze raz! Bardzo fajna rzecz - przede wszystkim dowcipna. Poza tym udało mi się opanować gigantyczny pożar w moim supermieście w SC4.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gears of war! Właśnie przechodzę "dwójkę" - jeszcze 2 części przede mną, gorzej że pierwsza część nie zrobiona, ale jeszcze mam zamiar. A tak to w kolejce X360 mam Halo 3 (i kompletnie nie rozumiem fenomenu tej gry, chyba tylko osoby pamiętające 1 i 2 umieją się przy tym dobrze bawić) i obie części Dead Rising.

Na PC z kolei mam wiele, wiele gier - ostatni Humble Bundle(Warner Bros), Portale, Mirror`s Edge, Święte Rowy, Far Cry i parę innych, z którymi komputer sobie nie radzi, a nie długo pewnie jeszcze dojdzie jakaś gra z Biedronki. Mam w co grac przez najbliższe miesiące, gorzej, że obecnie niekoniecznie na czym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem Devil May Cry 4. Teraz mam zamiar przejść DMC 3 na wyższym poziomie trudności, a potem DMC 4 na wyższym poziomie trudności. Gram też w F.E.A.R 2 ale jakoś mnie nie wciąga, a ładowanie save'ów jest koszmarnie długie, chyba odinstaluje i ściągnę pierwszą część, w którą nie grałem. Planuję również pobrać ze Steama Batman: Arkham City.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczęłam 'Aura: Fate of the Ages' i powiem tak... jeśli ktokolwiek tęskni za Myst, musi, po prostu musi zagrać w tę grę. Pegi 3 to kpina... znaczy, jasne, owszem, czemu nie, ale jeśli jakiś trzylatek sam rozwiąże łamigłówki... życzę powodzenia ;) Nie jest tak hardkorowo jak w przypadku Myst, ale trzeba być równie spostrzegawczym i nieco pogłówkować. Naprawdę polecam, dziwię się, że ta gra jest tak mało popularna - sama bym pewnie na nia nie trafiła, gdyby nie tygodniowa oferta Steam...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja świetnie bawię się przy Uncharted 3, a konkretnie w trybie multiplayer. W chwilach olbrzymiej nudy i nadmiaru wolnego czasu (niestety coraz mniej jego jest) pykam sobie w Pokemon Yellow na Game Boy'u Color.

Jeżeli da radę opiszę, rozrywkę na blogu, którego chcę niebawem rozpocząć.chytry.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem grać w Lego Władca Pierścieni.

Nie byłem przekonany do tej gry, ale akurat brat ją ukończył i miałem ją usuwać. Postanowiłem w nią zagrać i nawet spoko gierka

Niedługo nowy rzut gier w biedronce, także będzie co grać :-)

Edytowano przez gr86
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukończyłem Hotlinie Miami, czyli jeden z najlepszych indyków w jakie grałem, gra jest może dość specyficzna i pomimo grafiki bardzo brutalna, o dziwo ma fabułę zmuszająca do myślenia. Ale moim zdaniem i tak pierwsze skrzypce gra soundtrack, tak psychodelicznej muzyki nie słyszałem nigdy, idealnie wpasowuje się w grę. Odstraszyć może jedynie wysoki poziom trudności ( o czym świadczy iż w trakcie przechodzenia gry odblokowałem "Karma - Die 1000 times".) Ostatnio była przeceniona na ponad dwa dolary w bundlu (e. ciągle jest), jeśli ktoś nie grał to na prawdę warto! Ocena 8+/10.

Teraz w końcu postaram się przejść główną linię fabularną Fallouta New Vegas a później Skyrima (zawsze poboczne mnie bardziej wciągały niż główny wątek, czas go ukończyćsmile_prosty.gif). W międzyczasie pogrywam w Path of Exile i Dote 2

Edytowano przez Seba77
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ograniu Rome 2 stwierdziłem że moje miejsce jest przy StarCraft 2 : Heart of the Swarm.Wyewolułowałem inne gatunki jednostek niż poprzednio i jest ździebko inaczej,trudniej ale to dobrze.Nie jest to gra na raz (singiel i multi).Dla mnie RTS dekady a dekiel który wystawił tak niską notę niech gra w CoD i BF.DLC'ki do tych gier dostają wyższe noty niż to cudo.No ale lepiej zapłacić za 4 mapy i kilka giwer/pojazdów niż [beeep]istego singla/mody/multi/nowe miejscówki i jednostki.GG & HF.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

F.E.A.R. za mną. Teraz biorę się za Extraction Point. Po chwili grania podoba mi się bardziej niż podstawka, według mnie ma lepszy klimat. Aktualnie ściąga mi się F.E.A.R 2 na Steamie, więc myślę, że od razu po EP zabiorę się za drugą część (tego drugiego dodatku nie chce mi się na razie sprawdzać).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Główny wątek Fallouta New Vegas został ukończony, gra jest świetna - nie mam co prawda porównania do Fallouta 3, w którego nie grałem ale jako sandbox Fallout potwornie mi się podobał, fabuła jest z pewnością ciekawa ale osobiście i tak wolę questy poboczne których jest multum na mapie (mam odkryte wszystkie lokacje dzięki pewnemu profitowi) i wiem, ze przede mną jeszcze masa questów. Niestety po przejściu Fallouta nie da się grać, ale po całej sekwencji finałowej gra sama nas się pyta, czy ma wczytać zapis przed 'finałem'. Tak też zrobiłem i na pewno będę w wolnych chwilach wracać na pustkowia Mojavie by zrobić kilkanaście questów oraz by odkryć mnóstwo tajemnic jakie się jeszcze przede mną kryją. Mocną stroną gry jest także klimat. Jedynie co mnie gorszyło to po pewnej chwili muzyka, gdyż piosenki (z początku niezwykle klimatyczne) później szybko się powtarzały co trochę denerwowało. Grafika także raczej nie zachwyca, choć dla mnie nie ma to większego znaczenia. 9/10.

Teraz kolejny RPG pójdzie pod lupę, ale jeszcze nie wiem który. Nie potrafię się zdecydować pomiędzy Skyrimem (mam prawie 80h przegrane ale nigdy za bardzo nie ruszyłem głównej linii fabularnej smile_prosty.gif), Gothiciem 3 albo Morrowinedm.

Edytowano przez Seba77
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...