Skocz do zawartości

Polecane posty

Gra w którą nie grałem dobre 7-8 lat jest mało znana a naprawdę dobra, Battle Realms. Jak na 2001 rok grafika jest świetna, a system walki robi wrażenie na mnie nawet dzisiaj tzn. gdy jest walka wojownicy skaczą na około siebie i gdy tak 20 na 20 zacznie tak się naparzać ma się wrażenie jakby to była prawdziwa bitwa. Jak dla mnie nie ma lepszego RTS-a od Battle Realms, no ale jak wyjdzie Total War: Rome II to być może zmienie zdanie :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio ukończyłem po raz trzeci Mafie 2 i wciąż mi się nie nudzi :) teraz gram sobie w dodatki do GTA 4, zacząłem od The Lost and Damned i już powoli je kończe, potem biorę się za The Ballad of The Gay Tony no, a po dodatkach przejdzie się Dead Island z CDA. A co do The Lost and Damned to jest to chyba najlepszy dodatek w jaki grałem ten klimat jest niesamowity, strzelanie z obrzyna, nowe genialne motory jak dla mnie must have dla fana GTA ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie! Wreszcie na skrzynkę dostałem maila z kluczem aktywacyjnym do zamkniętej bety Infinite Crisis. LoL-em i ludźmi grającymi rankedy solo Q już troszkę rzygam, dlatego cieszę się, że sobie pogram w inną MOBĘ. Poza tym pocinam sobie w Star Wars: The Old Republic. Kapitalne mmo, a fabuła Sitha Warriora jest po prostu niesamowita!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj po raz drugi przeszedlem The Cave, tyle ze zupelnie innym zestawem bohaterow niz za pierwszym razem (czyli i poziomy byly inne). A ze do wyboru gra nam daje 7 postaci, to i zaczalem rozgrywke po raz trzeci, zeby zobaczyc historie i zagadki dla ostatniego bohatera. Przy okazji mam zamiar wbic zalegle acziki.

Na swoja kolejke czekaja juz nastepne tytuly: Don?t Starve, Mark of the Ninja i Another World 15th Anniversary Edition. Do tego dochodzi jeszcze Final Fantasy VII, w ktorego sobie od czasu do czasu z sentymentu pykam...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie zaliczam Prince of Persia : Dusza Wojownika .Piaski Czasu ukończyłem przedwczoraj a Dwa Trony zostawię sobie na niedzielę ,ewentualnie poniedziałek.Jedna z lepszych trylogii w jakie grałem ,grafika się postarzała ale grywalność wciąż niesamowita.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz przeszedłem Borderlands 1 i jestem mega zadowolony z wydanych 4 dych za GOTY + plakat. Jedyne co mnie zdenerwowało to to że ostatni boss jest strasznie łatwy, niby miałem 3 lvl więcej, ale zabiłem go strzelając jedynie z karabinu, który wymagał 21 lvl, więc smut ;_ ; strasznie łatwy, już hordy przeciwników były trudniejsze. Niedługo zabiorę się za DLC, ale chcę trochę ochłonąć. Powinienem też grać w Gothicka 2, ale jakoś mnie nie ciągnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie wykupiłem subskrypcję dla The Old Republic. Teraz wszystko ma piękne barwy, tyle ras, tyle slotów na skille a fabuła została po prostu genialna! Ludzie, naprawdę, grajcie w to mmo, bo jest genialne. W moim odczuciu ścisła czołówka gier tego gatunku!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie Dragon Age. Nie wiem, co jest z tymi grami od Bioware, ale jak pierwszego ME przeszłam za drugim razem, tak i DA:O zauroczyło mnie dopiero przy drugim podejściu. Ale jak zauroczyło! W sobotę pobiłam przy nim swój rekord - 13 godzin grania z niewielkimi przerwami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą ukończyłem Tomb Raider'a - kawał dobrej giery i gdyby nie te (...) wstawki QTE byłaby idealna. Niewiele gier wciąga mnie na tyle by na maxa eksplorować przedstawiony świat, a ta produkcja ma to coś!

Wcześniej ukończyłem wzruszające To The Moon, oraz przepiękną grę Bastion.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powoli kończę BLACK MESSA świetny remake Half Life 1 i do tego za darmo. Kolejny raz próbuję Assassin's Creed 3 ale gra kompletnie mnie nie przekonuje o ile początek jest całkiem dobry z Haymanem to o tyle gra Connorem jest taka nijaka bez tego czegoś po prostu nie mogę się przemóc i chyba odpuszczę sobie tą grę na dobre a szkoda bo poprzednie części są bardzo dobre.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to w wakacje, nie bardzo mam ochotę na granie, ale pogrywam trochę w Sleeping Dogs, Farming Simulator 2013, a nadal do skończenia mam Batmana AA (3 podejście :P), Skyrim no i muszę w końcu ruszyć gierki które kupiłem na Summer Sale i na początku wakacji.

Oprócz tego standardowe symulatory czyli Railworks, IŁ2, ETS 2, od RoF i DCS zrobiłem sobie trochę przerwy.

Najgorsze że mega premiery na które czekam niecierpliwie czyli: Rome 2, GTA V i Arma 3 dopiero we wrześniu, ale w każdym razie pre- ordery już zamówione.

Na konsoli wiele nowości nie przybyło, ogrywam ponownie znane hity i w najbliższym czasie poza GTA zgarnę pewnie tylko gry za konto Gold i być może Forze 4, ale nadal czekam na edycję "Complete". :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...