Skocz do zawartości

Polecane posty

Gość Pateros

Zacząłem Wiedźmina. Heh dla mnie to czarna magia, w ogóle nie umiałem walczyć mieczem, myśląc, że trzeba jak najszybciej klikać LPM jak np. w Metinie. Nie przepadam za światem fantasy, ale zaczynam się wciągać. Fajne teksty i dużo możliwości. Jak przejdę część pierwszą, biorę się za drugą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno ukończyłem Sleeping Dogs i jestem w naprawdę pozytywnym szoku. Fabuła, która wciąga i posiada kilka naprawdę niebanalnych twistów, świetnie napisani bohaterowie i szokujące zakończenie. Polecam tę grę z całego serca, a jeśli ktoś lubi policyjne 'historyjki' to nie może przejść obok tego tytułu obojętnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji tego, że przez ostatnie lata grałem tylko na multi ( FEAR, COD 4 ), teraz zaczynam nadrabiać sobie gry na SP. Ostatnio przeszedłem obie części Portala ( polecam, świetna seria ), oraz Mafię 2. Mafia 2 to dla mnie wielki zawód, myślałem, że jest o wiele lepsza... Teraz ze Steama będę zasysał Alana Wake'a oraz Sleeping Dogs. W bibliotece widnieje mi jeszcze Red Faction Guerilla, ale jakoś nie ciągnie mnie do tej gry. ;P Coż, później planuję kupić wszystkię Half Life'y i również je przejść. Tak tak wiem, klasyka gatunku, a jednak jakoś jeszcze nie grałem... :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zabrałem się za GRID 2, ale jest tak słaby, że nie zamierzam przechodzić wszystkich wyścigów i można powiedzieć, że już go skończyłem :P Wcześniej skończyłem też najnowszego CoJ, który mnie urzekł i jak na razie dla mnie to kandydat do gry roku. Wiem, druga połowa 2013 będzie bardziej obfita, ale fakt faktem, że Techland odwalił kawał dobrej roboty :) Poza tym standard - Fifa. Tym razem z zainstalowanym modem Road To Brazil 2014. Na bogato.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponownie wziąłem się za zdobywanie multum trofeów i wielkich pieniędzy w pierwszej części GRIDA. Ciągle jest bardzo miodna, a do dwójki raczej nie zamierzam podchodzić, ze względu na zbyt arcadowy system jazdy (nawet względem jedynki).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem Darksiders II. Świetna fabuła, świetna zabawa, świetna gra. Chcę więcej. Chcę "trójki". Chcę kontynuować grę kolejnym Jeźdźcem Apokalipsy! Mam nadzieję, że powstanie kontynuacja. Plis God, make it happen... :>

A teraz zabiorę się za Back To The Future. :) Po kolei od 1 epizodu do 5. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwila skonczylem DRIVERa 2 na PSX (Emulator). Powiem jedno - wypatroszylbym ludzi odpowiedzialnych za tak wk@%#^@#%^# misje. Przynajmniej poznalem kilka fajnych utworow uzytych w grze, szkoda tylko, ze malo pada nie polamalem. Na szczescie ten koszmar dziecinstwa minal. tongue_prosty.gif

Edytowano przez DarthKoza
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...