Jump to content

Fajnypan2

Forumowicze
 • Content Count

  46
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Fajnypan2

 • Rank
  Goblin
 1. Trochę się boję tego nowego DMC, bo zmiany ogólne i nowy Dante mocno mnie niepokoją, ale cóż- to moja jedyna nadzieja, bo skoro na Darksiders 3 się nie zanosi, to po skończeniu DMC3 zostanie ten nowy... Swoją drogą, fajnie by było, gdyby twórcy umieścili w grze coś takiego, jak w Prince of Persia( tym z 2008)- można było wybrać dla Księcia skina Altaira i Księcia z pierwszego PoP. Możliwość grania białowłosym zawadiaką byłaby miła.
 2. Wuwu1978: 1.Mam wersję polską. 2.Akurat kilka dodatkowych plecaków to mam, dzięki czemu mogę mieć w ekwipunku 100 przedmiotów, tyle że dla takiego łowcy skarbów jak ja to i tak za mało- miejsce kończy się bardzo szybko, co wnerwia szczególnie w chwilach, kiedy nie mogę wrócić do handlarza, np. wieża Kręgu, ale cóż, nic nie mogę zrobić.Ale fajnie byłoby, gdybym mógł posłać jednego z towarzyszy tak jak zwierzaka w Torchlight-daję mu część gratów, wydaję rozkaz, a on znika na jakiś czas i wraca z kasą
 3. Szkoda, że nie ma na konsolach, ale i tak seria fajna.Niestety niespodziewany format systemu pozbawił mnie "sejwów" z piątki, a że byłem już w 4 kampanii, to strata duża...
 4. Przyznaję: nie sądziłem, że Dragon Age:Początek tak bardzo mnie wciągnie, a tymczasem okazał się istnym pożeraczem czasu-godziny przed X360 upływają, levele przychodzą, a zakurzony pecet czeka na lepsze czasy. Początki ciężko jednoznacznie sklasyfikować-z jednej strony ilość ras i klas jest o wiele mniejsza niż w Neverwinter Nights 2, ale jednocześnie liczba 6 możliwych początków robi wrażenie.Ponadto wiele drzewek rozwoju dla każdej z klas sprawia, że ilość klas jest jakby większa.Są to jednak drzewka dosyć krótkie- jestem w połowie fabuły i został mi już tylko 1 niewykupiony skill. Świat gry spodobał mi się, chociaż boleśnie odczuwam brak niziołków i orków.Łeeeee! Jeszcze jeden zgrzyt-za mały ekwipunek.Nie oczekuję nieskończonego plecaka,w którym mógłbym schować krasnoluda, ale 70 przedmiotów i konieczność wyrzucania lub w lepszym przypadku wycieczek do sklepu psuje mi zabawę. Mimo to jednak daję mocne 9/10.
 5. HaXiiT, właśnie gram grecką łuczniczką i muszę przyznać, że to fajna postać, nie mam jeszcze niektórych skili bo na początku, zamiast rozwijać łucznictwo, władowałem 7 pkt w szermierkę, ale jest nieźle.Tylko jedna sprawa-nie przytrzymuj LPM, jak strzelasz z łuku, bo wtedy jest wolniej, lepiej klikać.A gra jest świetna, o wiele większa(pod każdym względem) od Titan Questa. Jeszcze w sprawie łuczniczki(o ile wybierzesz drogę Artemidy), to dwie rady: -postawa Artemidy(taki skill) nie wydaje mi się fajna, trzeba zostać w miejscu, jak się jej używa, a ja wolę mobilność, bo przy spotkaniu np. Wysłannika Hadesa, szczególnie w ciasnych korytarzach trojańskiego pałacu, gdzie delikwenta spotykamy poraz pierwszy brak mobilności to pewna śmierć. -strzała Ulissesa, Przebijająca strzała, naprowadzająca strzała- osiąga się je jeszcze przed 25lvl, świetny zestaw na cyklopy i (szczególnie w połączeniu z Użyciem lodu) ogniste golemy.
 6. Co za brednie, że Jezus był zombie!To oczywiste, że był Smugglerem!
 7. Piraci wymyślają coraz dziwniejsze wymówki-jakiś czas temu mój znajomy powiedział, że ściągnął sobie pirackiego Skyrima, bo...ja kupiłem orginał i narobiłem mu smaka.Kurrrrrrr...tyna.
 8. Czy to znaczy, że KSM to organizacja zrzeszająca młode wampiry?Kain i Raziel wzruszyliby się na samą myśl...
 9. Akurat polska wersja Overlorda nie jest najgorsza, chociaż... i tak najlepiej się słucha samego Overlorda-bo nic nie mówi
 10. można ich jeszcze metodą kamikadze brać-bombkami, znaczy się.Wiesz, czerwońca z bombą i pod krasnala.A ogień to, z tego co pamiętam, to na ten ich plecaczek-postaraj się np. 5 czerwońców na znaku strażniczym przed nim i niech się skupi, a inną piątką na tyły i hajda na plecaczek(albo bombka), wezmą go w krzyżowy ogień. Golem, olbrzym, pojęcia nie mam, chodzi mi o wielkie, kamienne diabelstwo przed kopalnią.Widzę, że masz angielską wersję, mylę się?
 11. czy oglądałeś film "Imperium słońca"?Jeśli tak, to co o nim sądzisz?
 12. ogień zwalczaj ogniem-na krasnale z miotaczami wysyłaj czerwonych(urrrraaaa!), bo ogień nic im nie zrobi, a krasnalowi wręcz przeciwnie.tylko, jeśli dobrze pamiętam, to te krasnale wybuchają przed śmiercią.zaczyna się wtedy z nich dymić, a wtedy musisz NATYCHMIAST wezwać czerwońców, bo wybuch ich zabije.chyba że masz pod ręku dużo niebieskich, wtedy spoko.ogólnie ziemie krasnoludów są trudne- pewnie spotkałeś już giganta?mogę tylko powiedzieć, że nagroda za zwycięstwo jest wspaniała, a potem...sceny jakby żywcem wzięte z "Diuny"!No ale o tym w swoim czasie.
 13. Znasz zespoły Sabaton i Rammstein?Jeśli tak, to co o nich sądzisz?
 14. Hmmm, może skupił się na "tych" zdjęciach czytelniczek?
×
×
 • Create New...