Skocz do zawartości

Polecane posty

Gry przygodowe i strategiczne ostatnio bardzo mnie zainteresowały, ponieważ człowiek musi trochę pogłówkować i pomyśleć w tego typu grach, a to dla mnie coś naprawdę fajnego.. Czekam na propozycje godne uwagi:)

Ze strategicznych mogę Ci polecić napewno Rise of Nations (nawet jest już chyba wersja HD), Warhammer 40k: DoW (ale to pierwszą część, dwójka to takie Company of Heroes w uniwersum WH40k (swoją drogą seria CoH też niezła)), serię Total War i Command & Conquer: Tiberium Wars. W przygodowe nie gram.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojej strony polecam: obie części StarCrafta, Warcraft III, Red Alert 2 i 3 (trójka świetna do co-opa), Age of Empires 2, Twierdza: Krzyżowiec, Armie Exigo, Disciples 2 i 3, Age of Wonders 3. Z przygodówek raczej nic nie zaproponuję, bo niezbyt mnie kręci ten gatunek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od ostatniego postu ukończyłem:

Uncharted 2: Among Thieves

Plusy:

- klimat

- fabuła

- wyraziste postacie

- lokacje

- humor

- polski dubbing

- filmowość

Minusy:

- czasami słaba praca kamery

- błędy techniczne, bugi

- znów kompletnie niedorzeczne elementy nadprzyrodzone

Ocena: 9/10 - co tu dużo mówić: produkcja wyśmienita. Wciąga od samego początku, oferuje świetną przygodę z humorem, zwrotami akcji, postaciami, z którymi można się zżyć i genialnym polskim dubbingiem (jedynie głos Eleny średnio do nie pasuje). Potwierdziły się opinie, że dwójka jest zdecydowanie lepsza od pierwszej części. Nie wiem jak wypadnie trójka, bo dopiero się za nią zabiorę, ale Among Thieves jest na prawdę produkcją, którą każdy powinien ograć.

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Plusy:

- fabuła

- postacie na czele z Geraltem

- wykreowany, otwarty świat

- genialne questy

- grafika

- dbałość o szczegóły

Minusy:

- drobne błędy techniczne i bugi

- decyzje mogłyby mieć większe konsekwencje, a te wpływające na zakończenie

trochę większą wagę

Ocena: 10/10 - cały mój komentarz dotyczący gry zamieściłem w temacie jej poświęconym, a dokładnie tutaj - http://forum.cdaction.pl/index.php?showtopic=11076&st=12300#entry4148480

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeszedłem Resident Evil Revelations i teraz będę się zabierał za Dark Souls Prepare to die edition i coś czuję że się nieziemsko przy niej wymęczę. A tak to gram wszystko po trochu raz EOS raz WoW, raz TF2 a jak mam chętkę to i Planetside 2 odpalę ;p.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że w CDA będzie druga część gry Max Payne, postanowiłem ukończyć podstawkę, którą odstawiłem jakieś 2 godziny przed finałem. Gra bardzo mi się podobała, a we wtorek zaczynam drugą część. :) Ponadto, gram w modyfikacje Trzecia Era do Total War Medieval 2. Jak wskazuje nazwa, mod przenosi akcję gry do Śródziemia. Twórcy modyfikacji wykonali tytaniczną pracę, gorąco polecam. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin 3: Dziki Gon - Serca z Kamienia

Plusy:

- świetna fabuła

- klimat

- bohaterowie

- liczne nawiązania

- bardzo dobre questy, w tym jeden fenomenalny

Minusy:

- błędy techniczne, w tym częste crashe

- za mało questów pobocznych

Ocena: 9+/10 - świetny dodatek, świetny. Co prawda chciałoby się, żeby był nieco dłuższy, ale jednak przez to zawartość jest mocno skondensowana i tworzy znakomitą całość. Już się nie mogę doczekać drugiego dodatku, który nie dość, że ma się toczyć w innej krainie to jeszcze ma być dwa razy dłuższy niż ten. Po więcej moich wrażeń zapraszam do wątku o Wiedźminie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio przeszedłem grę Blacksite Area 51. W zamierzchłych czasach pełniak dodany do CDA. Siermiężne toto było jak szpitalna stołówka, a przy tym baaaardzo krótkie! Ale żeby się odmóżdżyć - w sam raz!

Teraz gram w Prototype 2, grę która od marca lukała na mnie tęsknym wzrokiem. I jestem pozytywnie zaskoczony, myślałem że będzie to jakiś slasher z wywalonym w kosmos poziomem trudności i fabułą na poziomie gier na pegasusa, a tu proszę.

Fajowa gierka, no i jedyna z którą miałem do czynienia w której jedną z pozytywnych postaci jest.....Ksiądz katolicki!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio odkopałam w szufladzie Tom Clancy's Ghost Recon. Nie mam pojęcia skąd ona się u mnie wzięła, zwłaszcza, że jest z 2012 r. Wprawdzie wcześniej nie byłam przekonana do tego typu gierek, ale gra się całkiem przyjemnie, grafika jest miła dla oka. Prócz tego zdarza mi się pograć w Fifę 15 i w The SIms 4.

Nastawiam się na Wiedźmina 3, ale to już chyba zamiast snu, bo inaczej nie mam już kiedy grać ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od tygodnia pogrywam w Wiedzmina 3. Bardzo sie nastawiałem na tą gre i nie zawiodłem się. Dużo zadań głównych i pobocznych daje satysfakcje a otwartość świata pprzyprawia człowieka o zachwyt. Klimat wylewa sie z ekranu, i jeszcze Dziki Gon, eh co tu dużo mówić, trzeba sprawdzić samemu! :) POLECAM

Jak również od czasu do czasu odpale HearthStone i mecze zadania. Trzeba sie w końcu zabrać za dokończenie "Czarnej Góry" . Zostały tylko dwa rewiry.

Jak dokupie dodatek do Diablo 3 to wrócę do tejże gry. Wybitna jest i nie ma co gadać. Zobaczymy co przyniesie Zachodnia Marchia :D

Także diablo ubity. XD

A na steam tyle gier a nie ma czasu w nie grać, np Sacred 3, dobry h'n's, tylko no wiecie :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja leżałem na chorobowym i z marszu przeszedłem Call of Duty World at war i Codename Panzers faza druga (Państwami osi)

Teraz odkopałem STALKERA i mam nadzieję że nie odbiję się od tej gry tak jak od większości Sandboxów których próbowałem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fallout 2, Shadow Warrior, CS GO - jakos tak sie zlozylo, ze w F2 gram pierwszy raz w zyciu i jesli przykmnie sie oko na pewne rzeczy, to nawet teraz w 2015 roku gra daje sporo funu. In plus Shadow Warrior, kupilem na wyprzedazy halloweenowej i nie zaluje ani zlotowki! Rozluzniajacy remaster z swietnym humorem. Polecam ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Last Inua

+ Ładna oprawa graficzna,

+ Widać inspirację Brothers a Tale of Two Sons,

- Nieresponsywne sterowanie,

- Niewykorzystany potencjał dwójki bohaterów,

- Frustrujące etapy Hiko,

- Powolne postacie,

- Skandalicznie krótka,

- Bugi

Ocena: 4+/10

Last Inua opowiada historię ojca i syna, którzy wyruszają w "długą" wędrówkę mającą na celu obudzenie strażników i uratowanie świata. Niestety po początkowych zachwytach nad oprawą graficzną zaczynają dawać się we znaki tak przyziemne kwestie jak nieresponsywne sterowanie, skrajna powolność postaci, pomniejsze bugi i znużenie wynikające z nieustannego wykonywania tych samych czynności. Ponadto gra jest skandalicznie krótka (autorzy nagradzają nas nawet osiągnięciem za ukończenie jej w czasie krótszym niż dwie godziny), a momentami niebywale frustrująca (solowe etapy Hiko). Warto sprawdzić tylko ze względu na niezłą oprawę graficzną, bo gameplay mocno kuleje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio wciągnąłem się w Serca z Kamienia ostro zarywając noce... A obecnie gram we wszystko po trochu, niedawno odpaliłem Watch Dogs, ale odpuściłem na rzecz Fallout 4. Zawsze na dysku mam też Fifę lub PESa, bo piłki nożnej nigdy za mało :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...