Skocz do zawartości

Polecane posty

Ostatnio ukonczyłem Thomas Was Alone(wymaksowana)prosty, trochę logiczny platformer. Moim zdaniem w grze jest idealnie pasujący lektor.

Drugą grą jaką ukonczyłem to Hotline Miami. Jakoś porwał mnie watek fabularny z tej gry, dodatkowo świetna oprawa muzyczna.

Obie gry szczerze polecam, akurat obie są w promocji na Steam. Warto jeszcze spojrzeć na allegro bo były w bundlach

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku postanowiłem, że nadrobie pare zaległości w hitach z poprzednich lat więc niedawno ukończyłem:

-Alan Wake - gra kupiona w bundlu za 5 zł i były to naprawdę śmieszne pieniądze za ten tytuł. Kolejna świetna gra studia Remedy, klimat i fabuła wgniata w fotel. Pod koniec gra traci trochę klimatu i przeobraża się w shootera, ale to takie czepialstwo ;) - 9/10

-Bioshock - jedna z najlepszych gier w jaką grałem, świetny klimat podwodnego miasta oraz otoczka tajemniczości - 9/10

-Bioshock 2 - kontynuacja, równie dobra jak poprzednik, jednak pod koniec zaczęła powoli nudzić - 8/10

-Driver San Fransisco - do tego tytułu podeszłem z dużym zapasem, ponieważ nigdy nie grałem w żadną część z tej serii. Naprawdę miło się zaskoczyłem. Grało się świetnie, muzyka w grze świetnie dopasowano, dobry model jazdy, fabuła dla mnie była bardzo dobra. - 8+/10

-Rayman Origins - grę przechodziłem w Co-opie z moją dziewczyną, więc naprawdę dało to wiele świetnych, wspólnie spędzonych godzin ;) Świetna grafika, udźwiękowanie oraz fun płynący z gry. Jedynym minusem jest wg. mnie zbyt wysoki poziom trudności - 8+/10

-The Walking Dead - jako fan serialu oraz mangi podeszłem do gry z dużymi nadziejami i nie zawiodłem się. Gra po prostu wgniotła mnie w fotel. Piękna historia przyćmiła mi wady jakie ta gra posiada. Czekam z dużymi nadziejami na sezon 2. - 9+/10

Jak widać narazie wszystkie gry w tym roku to dobrze trafione tytuły, które w 100% mnie pochłonęły. Teraz na swoją kolej czeka World in Conflict, Dirt 3 oraz czekam na przecenę Bioshocka Infinite :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio przeszedłem Dark Void zakupiony w Biedronce ;). 9.99 to wręcz śmieszna cena. Gra bardzo mi się spodobała, a szczególnie latanie za pomocą plecaka odrzutowego (które, na początku trudne pod koniec przerodziło się w prawdziwą poezję).

A teraz, po przerwie (właśnie na DV) znów zabrałem się za Wiedźmina 2 Zabójcy Królów - akt 2, droga Iorwetha.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-The Walking Dead - jako fan serialu oraz mangi

O.o

Nie wiedziałem, że The Walking Dead to manga. tongue_prosty.gif Dla mnie to po prostu czarno-biały komiks amerykański. Ale co ja się tam znam. smile_prosty.gif

Ojj, kurcze, troche sie zagalopowałem ;) Oczywiście mój błąd :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio skończyłem nowego Deus Ex i muszę przyznać że spodziewałem siępo tej grze znacznie więcej, co nie znaczy że była słaba.

Następnie przeszedłem Arcanum, bardzo ciekawa pomimo swych niedoróbek

obecnie powróciłem do Original War (chyba gram już 3 raz, a i tak daje jest zajefajna- gorąco polecam jeśli ktoś w to nie grał! )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pociskam w Bastion, F.E.A.R. i Tomb Raidera. Jestem mile zaskoczona poziomem trudności Bastionu. Trzeba się namęczyć ;) Nie wiem jak na non-sweat mode, ale na normalu są dwa życia na misję i czasem trzeba repetować. Przyjemna gierka. Tyłka nie urywa, ale całkiem miło siecze się potworki :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stalker cień Czarnobyla na modzie Oblivion lost ultimate pierwszy raz przechodze tą część a ja gram głównie na modach więc pozycja tego moda jest obowiązkowa, ginie się często i szybko i nie jest łatwo zarobić sprzedając bronie wiec nie ma co podnosic wszystkiego co popadnie ;-) genialna gra i mod który wykorzystał maksymalnie jej potencjał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, ja teraz wracam do wszystkich jeszcze nie ukończonych tytułów w kolekcji i postanowiłem że nie kupię nic więcej dopóki nie nadrobię zaległości :-), a więc na razie na tapecie: The last of us - super przygoda, Dark Souls / Demon Souls - te tytuły skradną trochę czasu, ale są cholernie tego warte. Do tego Dragon's Dogma, Divinity II, SSX i Disciples III Reincarnation - z tych to zwłaszcza pierwszy i ostatni tytuł są przefanfastyczne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłam Death Rally, tak na wyścig, dwa... jasne, hahaha, wessało mnie na dobrych kilka godzin. Ta gra jest prześwietna :) z tym swoim okropnym sterowaniem i starą dobrą brutalnością :) Gram w odświeżoną wersję, która różni się od pierwowzoru poprawioną grafiką i dodatkiem kilku tras, broni i innych autek. Generalnie to ta sama gra, która ma to do siebie, ze nawet gdyby była tylko jedna trasa grałoby się i grało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...