Skocz do zawartości

Polecane posty

Ostatnio zabrałem się za "klasykę" ;) Właśnie kończę BioShocka i stwierdzam - jest naprawdę genialny i fantastyczny. Ostatnio przeszedłem natomiast Portala i Darksiders. Niedawno grałem też w Red Faction: Guerilla, Splinter Cell: Chaos Theory i FUEL. Gdy skończę BioShocka, mam zamiar zabrać się za Portala 2, a potem Miedievala II, którego odkładam już od jakiegoś roku i nie mogę go zainstalować, bo zawsze wchodzi coś ciekawszego ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem Dead Island: Riptide i powiem tak z pewnością rozczarowany nie jestem ale zachwycony też nie. Dostarczyła na te paręnaście godzin przyzwoitej rozgrywki. No i oprócz tego przeszedłem Dead Space 2 wziąłem się za 3 część ale jak na razie zrobieę sobie przerwę mam przesyt tego uniwersum. W obecnej chwili wróciłem do całkowitego oldschoolu serduszka2.gif. Przeszedłem już

Parasite Eve 1 i przechodzę 2 część po czym biorę się za The Legend of Dragoon ech brakuje mi czasów świetności PSXa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że Dead Rising 2 na Xboxa jeszcze do mnie jedzie, zajmuję wolny czas grami przeglądarkowymi jak HaxBall, Dinostorm, czy też parę typowych "klikaczy" jak Prison Wars.

Podzielam entuzjazm poprzedników dotyczący Sleeping Dogs, gierkę ukończyłem już pare miesięcy temu i było to dużo dużo lepsze doświadczenie od gry w GTA IV. Świetna produkcja, przede mną jeszcze wszystkie fabularne DLC :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno skończyłem Batmana: Arkham City. Gry nie udało mi się wymaksować, będę z pewnością od czasu do czasu sobie odpalał, by pozbierać zagadki i tym samym odblokować następne misje z zakładnikami, ale to nie jest żaden priorytet. Postanowiłem zabrać się za coś większego i zacząłem przechodzić Assassin's Creed. Nigdy jakoś ta seria mnie nie grzała, jednak zdecydowałem się spróbować i powoli przechodzę sobie jedynkę. Mam nadzieję, ze do Black Flag uda mi się wyjść na czysto, ale szanse na to są niestety niewielkie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio po raz ósmy skończyłem Wiedźmina 2 EE na mrocznym poziomie trudności, a jako że około dwa tygodnie temu kupiłem sobie Assassin's Creed Anthology, od nowa przechodzę wszystkie części, mimo że wcześniej je ukończyłem - wersje konsolowe, obecnie kupione są na PC. Co prawda załamuję ręce nad "jedynką", bo zapomniałem jak monotonna jest, ale zaciskam zęby i trwam w swoim postanowieniu.

Próbuję jeszcze przebrnąć przez Alone in the Dark, [REC] Shutter i Grę o Tron, jakkolwiek przeprawa jest naprawdę ciężka, tylko druga z wymienionych gier mnie przyciąga na dłużej, w AitD i GoT gram maksymalnie pół godzinny dziennie i mam dosyć.

Edytowano przez EzechielDarken
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie skończyłem Far Cry 3. Świetna gierka, niedługo pewnie poleci recka na bloga.

Wrażenia? Fajny teren, choć mógłby być bardziej zróżnicowany. Stosunkowo dużo misji pobocznych, jednak tu znowu - mogłyby być ciekawsze i bardziej angażujące albo mające wpływ na cokolwiek w fabule. Ogólnie gra miodna, z wieloma niedociągnięciami jednak rozwałka i eliminacje - miodek :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, dawno mnie tu nie było.

Ja sobie aktualnie pykam w DMC3. Pierwsze DMC w jakie grałem kiedykolwiek i mogę powiedzieć 2 rzeczy: Dante jest świetny jako postać i to jest naprawdę świetna gra.

Po za tym, Wiedźmin - drugi akt, skończę DMC, to wrócę

Gdzieś tam dawno zapomniane AC:R w połowie gry sobie leży, tak samo Bastion na New Game +

No i ogólnie gram w LoLa (tylko po co?), czasami w Terę i w modyfikację do Dooma - Megaman coś tam. Postrzelam 10 minut i wracam do internetów.

Korci mnie jeszcze Call of Juarez: Więzy krwi przejść jeszcze raz. No i BioShock Infinite bym już grał, ale dalej na Win XP lecę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą zabrałem się za Amnesię i szczerze powiedziawszy nie jestem pewien, czy aby na pewno postąpiłem słusznie. Dźwięki nacierają z każdej strony i już po kilkunastu minutach gry człowiekowi aż huczy w mózgu, cienie przerażają...Do tego muszę się przyznać, że jestem raczej strachliwy... No, ale może jakoś dam radę Mroczny Obłęd ukończyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od ostatniego wpisu troszkę gier ukończyłem, a oto te które pozostaną w mej pamięci:

- Game Of Thrones - RPG z fabułą a nie jakieś tam zręcznościowe popłuczyny!!!

- Bioshock oraz Bioshock 2 - FPS'y z takim klimatem że ... urywają (obie w moim top 3 gier)

- Spec Ops: The Line - fajna gierka tylko że niemiłosiernie krótka, myślałem że na STEAM kupiłem jakieś demo:(

A obecnie gram w Sniper Elite z przerwami na betę Dragon's Prophet

Snajper jest superowy, a smoki to takie sobie MMO...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...